מארז - 200 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז - 200 ש"ח

Lirux

Recommended Posts

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי הולך על זה:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=9314

שלושה מאווררים בניגוד למה שרשום באתר:

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4053#kf

שליטה במאווררים\פילטר לספק\מאווררים שקטים\עבודה ללא כלים\דלת מנופחת לאחסון כבלים של הספק.

נראה לי כמו יותר מידי בשביל 200 שקל..

מארז מהדגמים החדשים של GB ונראה לי כמו תמורה מעולה לכסף. יש לי ניסיון טוב עם של GB.

הסנטוריון די מיושן אלא אם עבר עדכון ומגיע עם מאוורר אחד בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאמר את האמת הג'יגה בייט קצת גס בשבילי (יותר נכון לאחותי - המחשב מיודע בשבילה).

בנתיים מה שנראה טוב הם אלו:

elite 311

elite 430

compucase 63r3

enermax ostrog

ה- sharkoon גם נראה חמוד אבל אני לא מכיר את החברה ולא יודע האם היא איכותית.

בכלל לגבי כל המארזים האלו (חוץ מה430) קשה למצוא ביקורות לכן קשה לי להחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדובר על מחשב משרדי, אין סיבה ללכת על מארז עם 2 מאווררים.

אני הייתי הולך על:

- אופציה יקרה- nzxt source 210 (שחור או לבן)- מארז שקט ואיכותי מאוד ויחסית מרווח.

- אופציה זולה- זלמן ZM-T1 שאומנם מכיל מאוורר 92 מ"מ, אך עדיין אמור להיות שקט ומדובר על מחיר מצויין למארז שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזלמן הוא מארז מקוצרר, בנוי בצורה מוזרה לא הייתי בוחר בו אלא אם היתה לי סיבה מיוחדת. לא סתם הוא עולה 100 שקל.

לא מבין מה זה משנה כמה מאווררים יש במארז כל עוד הוא נותן תמורה טובה יותר לכסף, אם הוא עולה כמו מארז עם מאוורר אחד

אז כדאי ללכת על מארז עם מאוורר אחד בגלל שהשימוש הוא משרדי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז הזה בנוי בצורה חסכונית, מה בדיוק לא אהבת בו? ועם כל הכבוד, המארזים היחידים שתמצא ב-100 ש"ח יהיו גנריים.

בזכות צורת הרכבת החומרה הפנימית שלו, הוא יכול אפילו לתמוך במערכות גיימינג עם כרטיסים מסך ארוכים. יש לו המון חריצי אוורור כולל פילטר בתחתית, חיבורים עליונים נוחים, ספק בתחתית ולא בחלק העליון, גומיות למניעת רעשים/ויברציות ואפילו אפשרות להכניס צינורות לקירור מים.

אם אתה שואל אותי, לא רק שהמארז הזה משתלם, אלא הוא הכי משתלם (המחיר שלו בחנויות אחרות עומד על סביב ה-150 ש"ח, המחיר בחו"ל סביב ה-25 דולר). ב-200 ש"ח אתה תמצא עם תכונות דומות רק שהם לא "מקוצררים".

המארז (ביחד עם הרבה שעלותם עד 180~ ש"ח) לא תואמים לוחות ATX, לכן אם פותח הדיון אכן קנה לוח ATX או מתכוון להכניס מערכת עם לוח שכזה, המארז כמובן לא יתאים.

כמות המאווררים כן רלוונטית שכן המערכת רועשת יותר (בעיקר עם הזמן) ונכנס הרבה יותר אבק. אם יהיה מארז ב-200 ש"ח שיכלול 5 מאווררים- אתה תציע לו אחד שכזה? יש הבדל בין משתלם למיותר.

ה-gz-g1 אחלה מארז ובהחלט אפשרות. אני המלצתי על ה-source 210 כמארז בתקציב העליון כי כן יצא לי לעבוד עליו ופשוט נדהמתי מאיכותו ומהאלגנטיות שלו ביחס למחירו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוח לך להגיד עכשיו ״חסכוני״, שהאמת היא שזה מארז צפוף שהכל דחוס בו, לפני שבכלל נתחיל לחשב את כל החסרונות הנוספים שלו ביחס למארז

סטנדרטי. מה גם שאין בכלל דרישה למארז כזה. בלי קשר לזה שהוא לא מתאים לדרישות.

ואם יש לי אופציה לבחור בין מארז מושקע ביותר ביחס למחירו, עם חמישה מאווררים, או במקרה הזה של ה-GB עם שלושה, כולל בניה חכמה ונוחה,

פילטר חלקי, כפתורי שליטת מאווררים, מאווררים שקטים, עבודה ללא כלים וכ׳ על פני מארז פשוט עם מאוורר אחד במחיר דומה בוודאי שהייתי מציע אותו.

הוא נותן תמורה יותר טובה לכסף שאתה משלם.

אם לא היית לי סיבה לקחת מארז כזה, ואם הייתי צריך לבחור בין מארז ג׳נרי סביר במידות רגילות לבין הזלמן הזה, האמת שהייתי הולך על הג׳נרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הג'יגה בייט לא במלאי.

ירדנו ל:

elite 311

elite 430

sharkoon vs3-s

enermax ostrog

האנרמקס נראה דווקא ממש טוב.. יש למישהו ניסיון איתו?

לסיכום על מה הייתם ממליצים ללכת מארבעת אלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...