קיבלתי Xiaomi M2 - אשמח לעזרתכם - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי Xiaomi M2 - אשמח לעזרתכם

lior69961

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

החברה מאוד מוכרת ויש לה מכשירים די מוצלחים,זה שבישראל לא שומעים עליהם לא אומר שהם לא קיימים.

ומפרט שכזה בהחלט יכול להוות כאופציה מעולה וממש זול אף יותר מה-MI2 הרחבת זה גם די חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר לפני חודש בערך פתחתי שירשור על ה-NEWMAN N2/ FREELANDER I20 עם התלבטות מה לקחת. מדובר גם כן במכשיר מצוין חומרתית ובמחיר.

היתרון הגדול שלו על פני הג'יהולו G4 הוא שהוא כבר בשוק והוא מכיל מעבד אקסיונוס 4 שלפי הידוע לי חזק מהA9 (אאל"ט) שיושב בחובו של ה-G4.

הסיבה היחידה שאני רואה בעיניי לרכוש את האקסיומי היא הרום המצוין והתמיכה הישירה של המכשיר שיקבל כל הזמן עדכונים- כמו נקסוס בגוגל, רק MIUI לאקסיומי.

אגב, ההתלבטות עדיין נותרה ובשניה שהחג הסיני נגמר אני מתכנן להזמין או את האקסיומי או את הFREELANDER I20 מכאן:

http://www.antelife.com/freelander-i20-samsung-exynos-quad-core-4-7-hd-1280x720-ips-gorilla-glass-screen-1gram-8g-rom-13-0mp-camera-smart-phone.html

(המחיר יורד ל-$280 עם שובר שרץ באתר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NEWMAN גם מוציאים עדכונים על בסיס שבועי, האחרון יצא בדיוק לפני החג שלהם. אבל ניגוד ל MIUI ו העדכונים שלהם לא אמינים בכלל וחלקם עושים הרבה בעיות :P ומסיבה לא ברורה הם עוד לא הוציאו עדכון ל 4.1 (למה להשאיר מכשיר כזה עם ICS?). בזמן האחרון מתגלות איתו אבל דיי הרבה בעיות, בקרת האיכות שלהם לא מדהימה במיוחד. בכל מקרה קניתי אותו, נראה מה יקרה בסוף :P

Xiaomi חברה דיי גדולה, הזלזול בה מאוד לא מוצדק. זה שהם סינים לא אומר שהמוצרים שלהם או המהנדסים שלהם פחות טובים משל . הגיוני שאם הם מפתחים ROM שעובד על הרבה מאוד מכשירים פה ושם יהיו באגים שאין בגירסה של שעובדת רק על מכשיר אחד מסויים. MIUI מאוד יציב יחסית למשהו שמפותח לכל כך הרבה מכשירים בעלי חומרה שונה. גם המכשירים יחסית למחיר מצויינים ואמינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב ששכחת לציין את העובדה שMIUI זה מערכת בת סה"כ שנתיים וקצת, בעוד האנדרואיד בגדול בן 6 שנים אאל"ט.

אם נסתכל על הצמיחה העצומה (10 מליון מכשירים מריצים את המערכת!) בטווח כה קצר נבין ש-MIUI מוצלחת מאוד ומהווה אינטגרציה משולבת לחובבי אנדרואיד (פתוח) עם ממשק דמוי (שלטעמי, זה ה-BEST OF THE BEST).

MIUI JB ROCKS!!! :ylsuper:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החברה מאוד מוכרת ויש לה מכשירים די מוצלחים,זה שבישראל לא שומעים עליהם לא אומר שהם לא קיימים.

ומפרט שכזה בהחלט יכול להוות כאופציה מעולה וממש זול אף יותר מה-MI2 הרחבת זה גם די חשוב.

אני דיברתי מה אתה יותר מעדיף: עידכוני מערכת מובטחים בM2 או מכשיר קצת יותר זול JIAYU 4.....?

אין מצב שJIAYU מוציאה רומים ועידכונים בקצב וברמה כמו של MIUI לM2....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי ש JIAYU מוציאים שבועיים. גם אם הם מוציאים פעם בחודש והם מוציאים עדכון טוב זה מספיק. אני בכלל לא רואה יתרון בעדכון שבועי, זה אומר ששינויים גדולים לרוב דורשים עדכונים נוספים כי יש בהם הרבה באגים ושלרוב העדכונים קטנים ולא עוברים מספיק QA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...