עברית ב HTC ONE S מארה"ב - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עברית ב HTC ONE S מארה"ב

IG

Recommended Posts

שלום,

יש לי את המכשיר, ומסיבה כלשהי אני לא מצליח למצוא בו את העברית... התקנתי לפני כמה חודשים מקלדת בעברית וזה לא מפריע לי, אבל המקלדת המובנת נראת לי ממש נוחה אז עכשו בא לי עברית :)

הבעיה שגם בהגדרות מערכת אין לי עברית, וגם לא בהגדרות מקלדת... אבל ש את כל מגוון השפות המזרח אירופאיות...

יש למישהו רעיון איך להחזיר את העברית?

המכשיר לא פרוץ (ולא מתכוון לפרוץ), וללא שיוך לחברה כלשהי (גרסה אירופאית נקייה)

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה להחליף רום (בשביל זה) - המכשיר שלך תומך בממשק עברי באופן מלא ישירות מגוגל.

מה גם שאמרת שאתה לא מעוניין "לפרוץ" אותו.. להחליף רום זה כמה צעדים מעבר ל"פריצה" של root...

אם זה לא מופיע לך בהגדרות, תנסה כמו שהמליצו לך "לתקן" את זה עם MORELOCALE .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק להבהיר משהו- אני לא רוצה את המערכת (תפריטים וכו) בעברית- רק את המיקלדת המובנית.

אני מתקין עכשו את הmorelocal 2... יש איזה טיפים למה בדיוק אני צריך לעשות שם כדי לשנות את המיקלדת בלי לשחק עם זה יותר מידי וללמוד בדרך המעניינת\ ארוכה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, הבנתי את החלק השני- לגבי הראשון, אשמח אם תתרגם לעברית (אני די חדש בתחום הסמארטפונים)

ולא שאני "חייב" את המיקלדת- היא פשוט נראת ממש נוחה... אני אמור גם לקבל עדכון לאנדרואיד 4.1.1 בעוד זמן לא ידוע כלשהו (ישראל... מתעקב הכול) אז יש מצב שזה יתקן את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומנם לא מזמין הרבה פיצה, אבל כשכן אז רק פיצה האט- ואפילו שם תוספת לא עולה 15 ש"ח (לפחות לא בפעם האחרונה שהזמנתי)... בכול אופן, הורדתי את המקלדת הזו לניסיון ואני לא רואה ייתרון על פני הקיימת... עכשו כששיחקתי עם ההגדרות של הסמארט פרו, אז מצאתי סקין ממש דומה למקלדת של :)

ועל הדרך עשיתי עוד כמה מודיפיקציות קטנות שעוד יותר נוחות לי... לא רואה סיבה לקנות עוד אחת...

ויש לי תדפיס אשראי של 2 עמודים עם דברים שעולים "כמו תוספת לפיצה" (חוץ מדלק... דלק עולה יותר כמו תוספת הרפייה למסאז'), שמסתכמים ב3~3.5K ש"ח כל חודש... אחלה פיצה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...