המדריך לראות MKV 720-1080 באיכות הכי גבוהה כולל האצה גרפית ו 48HERZ - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המדריך לראות MKV 720-1080 באיכות הכי גבוהה כולל האצה גרפית ו 48HERZ

X7-007

Recommended Posts

** עודכן לינק אחר ל FFDSHOW

** מדריך עודכן בכמה קטעים חסרים בנוגע לפילטרים וכמה פעולות ראשוניות

*** אני ישלים את המדריך בשימוש של 48HERZ עם התוכנה SVP יותר מאוחר, עימכם הסליחה.

היי, לא יודע אם קיים מדריך או שיש מדריך דומה אבל לא בטוח אם הוא באמת מתפקד או עושה מה שהוא אמור לעשות. אם כן אז שלי עושה את זה בצורה הכי איכותית שקיימת בנוסף בונוס לכל מי שמכיר את הסרט ההוביט עם השיטת איכות 48HERZ או למי שיש מחשב מאוד חזק יוכל לראות 720P ו 1080P עם 60HERZ מה שנקרא RealTime Sync.קודם כל נתחיל עם התוכנות.כידוע הנגן הכי טוב שקיים היום הוא PotPlayer.

מפצל המידע ומחבר הסטרימינג של הקובץ הנפוץ והמקצועי ביותר הוא Haali's בתירגום אנגלית Splitter.

יש לנו את מקודד הוידאו שהוא LavFilter שהוא בעצם מספק את האצה הגרפית בשימוש Dxva + Dxva2 של 5650 ומעלה RADEON או של ששייך ל או IntelQuickSync שמשמש את הכרטיס המובנים של מסדרה ספציפית.

** אני יוסיף את דגמים או סדרות תומכות בסוף.

בנוסף יש לנו את המתרגם FFDshow שמכיל את כל המקודדים והתמיכה בכל סוגי קבצי האודיו ווידאו אם תוכנה תדרוש זאת.

עכשיו מה שהכי חשוב לאיכות הוא בעצם מה שמוצג לכם בסוף, שזה MadVR Video Rendrer שהוא את רינדור התמונה ומציג אותה, הוא ידוע ב HQ highQuality בהשוואה לכל שיטת רינדור שהמתחרה הכי גדול שלו ה Haali's Video Renderer, אבל שוב הוא מספר 1.*** חשוב להסיר כל חבילת מקודדים שקיימת לכם במחשב אם זה Win7Codecs, CCCP, ואני לא זוכר בדיוק איזה עוד, אבל להסיר אותם ולהפעיל מחדש לפני ההתקנה.לסיכום יש לנו להוריד את התוכנות כולל לינקים.

PotPlayer

http://www.videohelp.com/download/PotPlayer1.5.35431.EXE?r=drbBGhpGNdJh

Haali Media Splitter

http://haali.su/mkv/MatroskaSplitter.exe

FFdshow

http://www.digital-digest.com/software/getdownload.php?sid=1030&did=2&code=jBkPs113&decode=52f80707ee1387d773165a535bcaa6f6

LavFilter

http://files.1f0.de/lavf/LAVFilters-0.55.2.exe

MadVR

http://madshi.net/madVR.zip

אחרי שהורדנו את הכל נתקין אותם אחד אחד.

*** גם אם יש לכם מערכת x64 חשוב להתקין את ה x32 ובכלל לא יעזור אם תתקינו את הגירסאות של x64 כי MadVR עובד אך ורק עם x32 אם זה הנגן או המקודדים.

המדריך להתקנה :נתחיל עם PotPlayer פשוט תלחצו Next עד הסוף ותבחרו אם אתם רוצים קיצור דרך בהתחל, בשולחן העבודה או בהפעלה מהירה ליד ההתחל, לבחירתכם, אני מעדיף שיהיה בשולחן העבודה.אחרי זה נתקין את Haali's תשאירו אותו כמו שהוא ורק תורידו את הסימון של Accociate mkv and mka files with media player. ותסיימו את ההתקנה.נתקין את ה LavFilter לבטל את הסימונים של LavSplitter ו LavSplitter x64. אם יש לכם מערכת הפעלה x64 אתם יכולים להשאיר את LavFilter Video-Audio x64 אבל חייבים להתקין את שניהם.אחרי שסיימנו הוא יבקש לפתוח את חלון ההגדרות שלהם.

אחרי שיסיים את ההתקנה הוא יבקש ממכם לסמן שני סימונים לפתיחת חלון ההגדרות של LAV VIDEO ו LAV AUDIO, תסמנו את שניהם ויפתח לכם החלון הזה וחלון נוסף שתמצאו אותו בהמשך.

הגידרו כך לבעלי RADEON 5xxx ומעלה

igdi0D8FEHpLy.png

הגדירו כך לבעלי NVIDIA 460 ומעלה

imDzd3fmU9LS5.png

בקשר לסאונד אין הרבה מה לשנות רק אם משתמש דרך OPTICAL או COXIAL אתם צריכים לסמן ב LAV AUDIO את ה DTS ו DOLBY DIGITAL AC3.

----------------------------

אחרי שסיימנו עם זה נעבור ל FFDSHOW. בהתקנה לבחור כך

ibi2OPHiSUtXSs.png

לבחור ב DISABLE MIXER אחר כך ופשוט לאשר את כל השאר עד לסוף ההתקנה.

--------------

עכשיו נתקין את MadVR להוריד את הקובץ ZIP ולפתוח אותו בהעדפה אישית ל C:\ProgramFiles או אם יש לכם x64 אז

C:\ProgramFiles x86

לחפש את הקובץ Install.Bat או פשוט Install והוא יאשר שהותקן תלחצו OK.

-------------

אפשרי לדלג על הקטע הזה

עכשיו נגדיר את FFdshow

ניכנס קודם ל FFdshow Video Decoder Configuration

נבחר ב CODECS ונוכל לראות בראשון ברשימהH.264/AVC ונהפוך אותו ל disabled.

אם יש סימונים בריבועים בצד שמאל לבטל את כולם.

לבחור ב Subtitles ולבטל את כל הסימונים ללא יוצא מן הכלל בכל התת קטגוריות שלו, כל סימון אפשרי.

וגם אפשרי לדלג על זה

לבחור ב Output לבחור ב Primary output color space YV12.

להשאיר את הכל כמו שזה.

-------------

נפתח את PotPlayer נלחץ על כפתור ימני בחלון וניגש ל Options > BUILT-IN SELF DXVA DECODER

או דרך לחיצה על F5 ובחירה למעלה בחצים

לבחור דבר ראשון למעלה ב BUILT-IN SELF DXVA DECODER במקום BUILT-IN DXVA DECODER. עכשיו נוכל להגדיר את PotPlayer. נפעיל אותו בדבר ראשון העדפה שלי זה להשתמש בסקין הישן. יותר נוח.

תבחרו כפתור ימני על המסך ותבחרו בזה

ibe5XTkOUS25JM.png

אחרי שעשינו את זה נלחץ F5 להיכנס ל Preferences.

אני ידלג להגדרות החשובות ואחר כך להגדרות נוחות.

נבחר ב Filter Control ונגדיר כך

iwrjH6imQkt7f.png

ניכנס ל Source/Splitter ונבחר ב Filter Management נבחר ב Add registered filter ונבחר כך

ib0CkJHRK9918.png

אחרי שעשינו ניכנס ל Custom Filter Manager ונוסיף את שני אלו Add registered filter

ibffR0kTdV2saS.png

***חשוב***את FFdshow Raw Video Filter תסמנו Priority PREFER ואת

FFdshow Video Decoder Priority BLOCK

אחרי שביצענו את זה נלחץ APPLY

נחזור לפה עוד מעט.

ניכנס ל Subtitles ונגדיר כך

ibeugdvSJ9msBA.png

ifvbmFB9fynHb.png

ונמשיך הלאה ל VIDEO

ibvEmvD9P0Lh5f.png

ניכנס עכשיו ל AUDIO ונגדיר בהתאם לסאונד שלכם, אם יש לכם 5.1 תבחרו ב SPEAKERS

3/0/2+LFE 5.1

אם יש לכם רק או STEREO תבחרו ב 2.0 STEREO.

ik1m5kmbLDtdy.png

נלחץ עכשיו OK וניכנס שוב F5 לתפריט Filter Control ונגדיר כך

itiOtndSP0XhJ.png

אחרי זה נעבור ל VIDEO DECODER

iWZjtxyxfPkja.png

ו AUDIO DECODER

ib0Z2MBY25eUET.png

ונלחץ שוב כפתור ימני על החלון הראשי של PotPlayer

Aspect Ratio > Fit to Video (Recommended

עכשיו ניכנס להגדרות של MadVR באייקון הקטן למטה ליד השעון ברגע שתפעילו סרט.

EDIT MadVR settings

תבחרו באפשרות הראשונה איזה מכשיר יש לכם DEVICES, בדרך כלל זה Digital Monitor/TV.

תבחרו ב PROPERTIES ואז תבחרו ב TV LEVELS אם זה טלויזיה, אם זה מסך מחשב תשאירו על .

תעברו ל PROCESSING ותבטלו את כל הסימונים.

תבחרו ב Scaling Algorithms וזה בעצם מה שיתן לכם את מיטב האיכות בהתאם לביצועים.

Chorma upscaling

SoftCubic

Softness : 100

Image Upscaling

Lanczos

4 Taps

Image Downscaling

Lanczos

4 Taps

בתפריט Rendering

General Settings

תבטלו את הסימון Enable automatic fullscreen exclusive mode

ותסמנו אם לא מסומן את Use a separate device for presentation

ותלחצו OK

עכשיו תפעילו סרט ותוכלו לבדוק אם הכל עובד אם אתם לוחצים ליד השעון של הוינדוס יהיה אייקון של LAV VIDEO ותוכלו לראות אם ב DXVA CopyBack יהיה רשום ACTIVE ורשום DXVA2CB זה אומר שהוא משתמש במאיץ גרפי תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה יכול לערוך בעצמך את ההודעה שלך.

את התמונות כדאי שתשים בתג תמונה img.gif כך שתופיע כתמונה ולא כלינק.

לא עובד דרך התג, זה לא מראה כלום, או שהפורום לא תומך או שהאתר.

עריכה : אוקי סידרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב-Splash PRO בלי שום תוספים מיוחדים, עם מחשב חזק וטלויזיה 47

רואה מצויין

אני יכול לשפר עם המדריך שלך ?

אם אתה תעבור על המדריך ותעשה בדיוק לפי הסימונים יהיה לך איכות פי 300% מבטיח לך, שמתי לב כשהיה לי בעיה שהמרנדר Madvr לא עבד וזה חזר לכל אחד מהאחרים, אם זה EVR או אחד אחר, האיכות היה מגעילה במילה אחת, היו הרבה פיקסלים בראשים של האנשים, הרבה פיקסלים זזים בכל דבר שהיה בסרט, ברגע שסידרתי והחזרתי ל Madvr הכל היה חלק כאילו שמת AA16x ממש החלקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X7-007 באיזה איכות התכנים שאתה צופה בהם? 1080P 8-10GB?

האם אי פעם ניסית את SPLASH PRO על BEST QUALITY?

תכני x.264 אם זה סדרות או סרטי 720P או 1080P אך ורק קבצי x.264. הם הכי איכותיים, סאונד לפעמים אני מוריד AC3 כי לא מפריע לי לראות קומדיה שמוריד את הגודל של הסרט ל 2GB במקום 4.5GB.

ושוב אל תשכח אני ימשיך את המדריך עם SVP שחובה שיעבוד עם MadVR ככה שמן הסתם החובה להשתמש בו אם אתה רוצה את ה "מקסימום איכות" כמו שאפשר לראות בסרט THE HOBBIT מבחינת HERZ 48 או 60HERZ אם יש לך מעבד מספיק חזק 4ליבות + HT וכו'.

ושוב אני לא ינסה את SPLASH כי כל חובב או מכור משתמש כיום רק ב PotPlayer כמו שאתה רואה המדריך נעשה לפי מדריכים אחרים אבל כל התמונות אני עשיתי ובנוסף שילבתי הגדרות מפורומים שונים לפי המבט שלהם לקבלת האיכות הכי טובה ללא תקלות. ומן הסתם בדקתי כל דבר. ושוב, התוכנה PotPlayer זה כמו PHOTOSHOP , אין משהו יותר טוב אפילו אם קיים.

כרגע אני עובר על המדריך שלי שוב להתקנה מחודשת ב LAPTOP ככה שיהיה מעודכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X7-007 באיזה איכות התכנים שאתה צופה בהם? 1080P 8-10GB?

האם אי פעם ניסית את SPLASH PRO על BEST QUALITY?

אין מה להשוות בין MADVR +SVP לSPLASH PRO. פשוט עולם אחר. הבעיה היא כח העיבוד המטורף שזה דורש. המערכת שלי לא מצליחה להתמודד עם תכני 1080P ברינדור מקסימלי ו60HZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה לא עושה OC גבוה יותר?

שלי עובד על 3.8GHZ מאז ומתמיד,סופר יציב ועם מתח נמוך-בינוני.

בכל מקרה אני אנסה את המדריך.

חבל שזה כזה סיפר מורכב, לא יכלו לעשות חבילת התקנה פשוטה לכל הסיפור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...