אז למי אתם מצביעים? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז למי אתם מצביעים?

shaypoi1

Recommended Posts

• תגובות 371
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בנט זה ביבי צעיר וביבי זה מרץ.

ארץ חדשה עוברת את אחוז החסימה? אני כבר מעדיף עוד מפלגה ערבית על פניהם.

למען הסר ספק, אני וכל משפחתי עוצמה לישראל

עוצמה לישראל הם חבורת גזענים שהיטלר היה מספח אותם כסגנים שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי עלה ירוק הם שמאל?!

הם ימין כלכלי בלי שום ספק (ואין להם אג'נדה מדינית מובהקת).

בטח שיש להם אג'נדה מדינית מובהקת (והיא לא שמאל) - האג'נדה היא משאל עם על כל הסכם שלום, והכרה בחובתה הבסיסית של המדינה להגן על אזרחיה.

הסכסוך הישראלי-פלסטיני ותהליך השלום

מפלגת עלה ירוק – הרשימה הליברלית תפעל להבאתו של כל הסכם שלום למשאל עם, מתוך אמונה בכך ששאלות גורליות ומכריעות חייבות להיות מיושבות בדרך של דמוקרטיה ישירה. אנו נתמוך בפעולות הגנה על אזרחי מתוך הכרה בכך שחובתה הבסיסית ביותר של המדינה היא הגנה על אזרחיה מפני תוקפנות חיצונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוצמה לישראל הם חבורת גזענים שהיטלר היה מספח אותם כסגנים שלו

"מדינה פלסטינית תקום על חורבות ישראל"

לא זה לא ביבי שתומך כיום במדינה אלא רבין.

"...אין אני בעד להשיב את אלו שברחו, הרי הם עזבו ובמלחמה כבמלחמה, האם אנו צריכים יפו שניה?..."

לא, גם זה לא ביבי אלא בן גוריון.

צריך ציטוטים של גולדה? או של שאר מנהיגי שמאל מובהקים?

או שאתה רוצה ציטוטים של בית"ר? או של המפא"י? א ו של שאר תנועות ומפלגות המזוהות עם הימין? תתפלא לגלות שעד מלחמת לבנון לערך, הימין היו בעלי דעות כגון מיכאל ארי והשמאל בהרבה מובנים היה דומה מאוד אבל מאוד לליכוד של היום

אבל כרגיל השמאל הנאור, הכלל לא גזעני משווה את הימין לנציולנל סוציאליזם ולהיטלר. כל הכבוד. אם כבר מר"צ קוראים להשמיד את העם היהודי בדיוק כמו היטלר אבל אל תתן למציאות להשלות אותך. סביר להניח שאינך בקי לא בהיסטוריה האירופאית בכלל ובהיסטוריה הגרמנית בפרט ובטח ובטח שאינך מכיר את ההיסטוריה של העם שלך...

עומרי

עלה ירוק ממה שידוע לי ומה שידידה שלי (תומכת נלהבת שלהם) סיפרה לי הבנתי שהם שמאל, אבל שמאל אמיתי כפי שאמור להיות ולא תנועות טרור כגון מרצ ושו"ת.

בנוגע לפירטים אני מתנצל, כאשר רשמתי את ההודעה משום מה הכללתי אותם, אינני יודע למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיש להם אג'נדה מדינית מובהקת (והיא לא שמאל) - האג'נדה היא משאל עם על כל הסכם שלום, והכרה בחובתה הבסיסית של המדינה להגן על אזרחיה.

צודק, טעיתי לגבי זה.

ועדיין, האג'נדה המדינית שלהם היא ממש לא הפוקוס ממה שאני שמתי לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך איך הבית היהודי שקראו להחזיר עטרה ליושנה ושהם הימין האמיתי והאור, נהפכו פתאום למרכז

והיום? היום הם כבר קוראים לפנות התנחלויות

לפחות בן ארי עושה עבודה:

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=952182

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מדינה פלסטינית תקום על חורבות ישראל"

לא זה לא ביבי שתומך כיום במדינה אלא רבין.

"...אין אני בעד להשיב את אלו שברחו, הרי הם עזבו ובמלחמה כבמלחמה, האם אנו צריכים יפו שניה?..."

לא, גם זה לא ביבי אלא בן גוריון.

צריך ציטוטים של גולדה? או של שאר מנהיגי שמאל מובהקים?

או שאתה רוצה ציטוטים של בית"ר? או של המפא"י? א ו של שאר תנועות ומפלגות המזוהות עם הימין? תתפלא לגלות שעד מלחמת לבנון לערך, הימין היו בעלי דעות כגון מיכאל ארי והשמאל בהרבה מובנים היה דומה מאוד אבל מאוד לליכוד של היום

אבל כרגיל השמאל הנאור, הכלל לא גזעני משווה את הימין לנציולנל סוציאליזם ולהיטלר. כל הכבוד. אם כבר מר"צ קוראים להשמיד את העם היהודי בדיוק כמו היטלר אבל אל תתן למציאות להשלות אותך. סביר להניח שאינך בקי לא בהיסטוריה האירופאית בכלל ובהיסטוריה הגרמנית בפרט ובטח ובטח שאינך מכיר את ההיסטוריה של העם שלך...

עומרי

עלה ירוק ממה שידוע לי ומה שידידה שלי (תומכת נלהבת שלהם) סיפרה לי הבנתי שהם שמאל, אבל שמאל אמיתי כפי שאמור להיות ולא תנועות טרור כגון מרצ ושו"ת.

בנוגע לפירטים אני מתנצל, כאשר רשמתי את ההודעה משום מה הכללתי אותם, אינני יודע למה.

אני דווקא יודע טוב מאוד את ההיסטוריה של העם שלנו

למדתי 18 שנה במוסדות דתיים ואני ממשפחה דתית

ואני יודע טוב מאוד על מה אנחנו נלחמים ולמה

אבל מה שהמפלגה שאתה והמשפחה שלך מצביעים היא לא פחות מבזיון של כל האמונה הדתית ואת היהודים שחיים כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד.. קראת את המצע שלהם?

מדובר על שמאל קיצוני ברמות שלא נראו במדינת כבר הרבה זמן. אתה תומך בזה?

זה מה שמפריע לך במפלגה הזו? מה עם העובדה שהמנהיג, המייסד ומס' אחד ברשימת המועמדים של המפלגה הוא אדם שלפי עדותו הוא הוא שקרן, נוכל וראוי שישב בכלא? אדם שלטענתו היה מעורב כמעט בכל לכלוך וסירחון פוליטי בעשור האחרון? אדם ש"חזר בתשובה" והקים את מפלגת השמאל הלאומי שרצה על טיקט של מין שילוב בין שמאל לימין, השתמש בה לתרגילים מלוכלכים כהרגלו בזן המחאה החברתית, התנצל ו"חזר בתשובה", פרש מהמפלגה שהוא עצמו הקים כשראה שהיא לא תופסת והקים עוד מפלגה חדשה, ארץ חדשה, והפעם רץ על טיקט של ניקוי השחיתות?

אדם שכל מה שיש לו להציע זה בהם הוא מאשים כל מה שזז בכל מיני האשמות ערטילאיות ללא שמץ של הוכחה? או, הוא טוען שיש לו הוכחות לכל דבר, אבל הוא לא מציג אף אחת מהן. הוא אפילו לא נותן פרטים שאפשר יהיה לבדוק. הוא למשל הזכיר כבר שלוש פעמים את "דירת המסתור" הסודית של ביבי. הוא טוען שהיה שם כמה פעמים, אבל איפה היא? את זה הוא לא מוכן להגיד. חו"ח עוד יבדקו ויגלו שמשפחת לוי גרה שם כבר שמונה שנים כך שזו לא יכולה להיות דירת מסתור של אף אחד... אבל פעם אחת הוא פישל וטען שביבי מימן את מחאת המילואימניקים אחרי מלחמת לבנון השניה מסוויטה במלון, רק שהמחאה נגמרה ב- 2007 והמלון נפתח רק ב- 2008. אופסי. זה לא הפריע לו כמובן, הוא הסביר שאותה פגישה בסוויטה היתה בשנת 2009 ושמחאת המילואימניקים המשיכה עד אז. זוכרים משהו כזה? לא זוכרים? יכולים למצוא משהו בתקשורת על איזו הפגנה של מילואימניקים כנגד אולמרט בשנת 2009? לא מצליחים? אולי בגלל שהאיש היה שקרן ונשאר שקרן?

והכי מצחיק, הוא רץ לכנסת כדי לנקות את הפוליטיקה, עלאק. איך הוא מכיר את כל הלכלוכים? כי הוא היה חלק מהם. אבל עכשיו אף אחד לא יזמין אותו לאורגיות עם שלאף או למשחקי פוקר עם עיני, אז איך בדיוק הוא יוכל לגלות את הלכלוכים החדשים?

אלעד יניב מוכיח שלא משנה כמה עלוב השקר, תמיד יהיו כמה פראיירים שיקנו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...