אז למי אתם מצביעים? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז למי אתם מצביעים?

shaypoi1

Recommended Posts

• תגובות 371
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כח להשפיע של הרב אמנון יצחק.

מבטיח הרבה דברים טובים, ולא רק לדתיים. תחשבו עליו מה שאתם רוצים, אבל הוא לא יכול לצאת שקרן כי זה יהרוס את האמינות שלו ויפגע לו בקריירה של המחזיר בתשובה.

ליברסטים וקפיטליסטים אני לא סובל, שלי-ציפי-לפיד וכל השאר לא מעניינים מספיק, לא שמאלני בשביל מרצ, אז נשאר רק זה או להמנע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשו הארגונים הנוציריים לא עשו לי כלום, אבל שס (וחבריהם) עשו הרבה מאוד. למטיף נוצרי אני יכול לאמר לא, ואני יכול לשמוע מה יש לו להגיד לפניי שאני אומר לא. לשס אתה לא יכול לאמר לא כי הם לא שואלים, הם פשוט עושים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, פותח הדיון - למה אתה שונא כל כך מישהו ששונה ממך רק בדרך אמונתו באלוהים שלו? :bash:

נתחיל בזה שאני לא שונא אף אחד על רקע אמונתו הדתית.

בפרט, אני לא שונא חרדים, ולא שונא נוצרים.

אני חושב שיותר טוב לרוב הציבור, אם החרדים יתחילו לחיות על חשבונם, ולא על חשבון שאר הציבור. מפה ועד שנאה יש מרחק רב.

לגב הנוצרים, אני לא שונא נוצרים. יש לי חברים נוצרים.

מה שאני לא אוהב זה קבוצות ספיציפיות של מיסיונרים שבאים לפה ובדרך לא דרך מנסים לגרום לכולם פה להפוך לנוצרים.

מהיכרות אישית שלי עם קבוצות מסויימות של מיסיונרים (לא של כולם), מדובר בחלקם על מכחישי שואה, את ההסבר המלא כתבתי בת'רד שפתחתי על העמותה שהתחלתי להתנדב בה. שמופעלת דרך אגב, בעיקרה על ידי חרדים.

הניסוח שלי בתחילת הת'רד היה קצת מוקצן. ואני מתנצל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלה ירוק - המפלגה היחידה שתפעל (לפחות על פי המצע שלהם...) לטובת האזרח הקטן.

ככל שיהיו יותר מפלגות, יהיה קשה יותר "לפעול". אל תחשוב שרוב חברי הכנסת הם פרזיטים, להזיז דברים במדינה הזאת קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל שיהיו יותר מפלגות, יהיה קשה יותר "לפעול". אל תחשוב שרוב חברי הכנסת הם פרזיטים, להזיז דברים במדינה הזאת קשה.
לכן אתה מעדיף לבחור במכוערים מהמפלגות הגדולות, במקום לתת לחדשים שאוליי כן יעשו משהוא להיכנס ?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטנים לא יוכלו לעשות כלום. להעביר חוקים כמפלגה קטנה באופוזיציה לא תזיז מאומה לעומת להעביר חוקים כקואליציה + לקבוע מדיניות + החלטות של דרג מדיני.

מעניין באיזו מדינה יש מספר גבוה של מפלגות בבית המחוקקים כמו אצלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו בפדרציה כמו ארצות הברית שבה יש רק 2 מפלגות משמעותיות , עדיין קשה להעביר חוקים משמעותיים ותקציבים , אלא אם כן למפלגה אחת ויחידה יש רוב נציגים משמעותי במיוחד לקונגרס , וגם אז יש התנגדויות בתוך המפלגה.

ביוון ובאיטליה יש מיעוט של מפלגות משמעותיות , אבל הממשל שם מאד לא יציב , הרבה פחות מבישראל , כך זה לפחות בשנים האחרונות , אולי גם בגלל המשבר הכלכלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...