בלעדי: מהפכה ב- HOT - גל מבצעים חדש לשנה החדשה!!! - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בלעדי: מהפכה ב- HOT - גל מבצעים חדש לשנה החדשה!!!

nerya40

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מרגיש מהתגובה שלך תסכול עמוק... כאילו אתה גם רוצה/צריך את כל הערוצים+טלפון ללא הגבלה+אינטרנט מאה מגה.. אבל פשוט לא עושה את זה בשביל לא לאבד את הלגיטימיות להתבכיין.... אז אתה תמשיך להתבכיין, ואנחנו נהנה מהשקעת הכסף ממשהו ששווה אותו (לדעתנו)... תהנה עם ה5000 שקל בבנק..!

ולדעתי 415 שקל זה לא מאוד יקר ביחס לתמורה (נכון זה גם לא זול אבל מי שבאמת צריך ורוצה לפנק את עצמו לא צריך לחשוב פעמיים אם הוא יכול).

כל דבר אפשר להציג כסכום יקר אם הוא מחושב לשנה...

או שהוא לא יכול להשקיע את ה5000 שקל האלה כי פשוט אין לו ובגלל אנשים שכן יש להם ומוכנים לשלם מחיר כל כך מופקע על שירות שפעם ניתן כמעט בחינם המחיר עולה ועולה.

אני לא חושב שאתה מודע ליוקר המחיה בארץ (בהנחה שאתה עובד בשביל הכסף שלך ולא גדלת בחממה עד שסיימת את התואר שלך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרגיש מהתגובה שלך תסכול עמוק... כאילו אתה גם רוצה/צריך את כל הערוצים+טלפון ללא הגבלה+אינטרנט מאה מגה.. אבל פשוט לא עושה את זה בשביל לא לאבד את הלגיטימיות להתבכיין.... אז אתה תמשיך להתבכיין, ואנחנו נהנה מהשקעת הכסף ממשהו ששווה אותו (לדעתנו)... תהנה עם ה5000 שקל בבנק..!

ולדעתי 415 שקל זה לא מאוד יקר ביחס לתמורה (נכון זה גם לא זול אבל מי שבאמת צריך ורוצה לפנק את עצמו לא צריך לחשוב פעמיים אם הוא יכול).

כל דבר אפשר להציג כסכום יקר אם הוא מחושב לשנה...

במקרה אני כן יכול לממן את הסכום הזה , אבל אני מעדיף לרכוש דברים אחרים , יותר מועילים בכסף הזה , שישדרגו את רמת החיים שלי ושיועילו לי יותר , במקום לשבת לבהות בטלויזיה בשעות הפנאי המעטות שיש לי באמצע שבוע אחרי שחוזר הביתה מהעבודה . ומי ישמע כבר מה משדרים ..

אשתף אותך בזה שהיה לי מסלול מאוד זול בהוט , מסלול יחידת -סמך למי שמכיר , שבו שילמתי פחות מ 100 שקל לחודש על טלויזיה + 69 על 12 מגה , ועדיין בחרתי להתנתק מהטלויזיה כי פשוט אין מה לראות בטלויזיה , מה גם שיש אינספור אפשרויות לראות סרטים\סדרות דרך האינטרנט באמצעות הסטרימר שלי על מסך הטלויזיה .

יש את ה VOD באתר של YNET , יש VOD באתר של וואלה ,יש באתר של רשת וקשת , יש אתרי הורדות למי שלא מפריע עניין הפיראטיות , יש בצפייה ישירה במחיר הוגן (כמו זה של אורלנדו) - אני לא מרגיש שאני חוסך מעצמי כלום ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חושב שזה די מתנשא לקרוא לכל העיסוקים שלך "יותר מועילים בכסף הזה, שישדרגו את רמת החיים בלה בלה בלה" , ולעיסוקים של אחרים, תחביבים של אחרים, כמו לדוגמא לצפות בטלוויזיה אחרי יום עבודה קשה, "לבהות בטלוויזיה בשעות הפנאי... "

תסלח לי אבל אולי אתה חושב שאתה כזה נאור שיש לך עיסוקים כאלה מגוונים ומגניבים, אבל בשביל הרבה אנשים לשבת מול הטלוויזיה בערב עם המשפחה או אפילו לבד זה עיסוק לגיטימי ולא כולם אוהבים טיסנאות או להשיט יאכטות או לגדל חמניות או כל עיסוק אחר ומדהים שיש לך.

"מי ישמע מה כבר משדרים..." נכון - בחבילה המסכנה שלך של פחות מ100 שקל בחודש כנראה לא שידרו משהו יותר מדי מעניין מעבר לערוץ 2 ו11 אבל בחבילות עם הערוצי פרימיום משדרים דברים קצת שונים שאנשים אוהבים לצפות.

אני אישית בכלל לא אוהב לצפות בטלוויזיה, אבל כן עד עכשיו היה לנו בבית חבילה בסיסית אבל עם ערוצי שעליהם אפעס קשה לוותר לכמה אנשים בבית (ואני מצטער מראש שאנחנו ניאנדרטלים שאוהבים לראות שידורי בלייב בטלוויזיה ולא לחפש בSOPCAST איזה שידור מושלג ומעפן), וכן החבילות החדשות עם כל הערוצים כן מוזילות את החשבון בסופו של דבר.

בקיצור - אתה מעדיף לרכוש משהו אחר - תהנה, תשתגע, תקנה מה שבא לך - אף אחד לא אמר לך מה לעשות בכסף שלך. אבל בבקשה תיפטר מהיומרה להגיד לאחרים מה לעשות עם הכסף שלהם. ואם אתה כן עושה את זה, תכתוב שזה לפי דעתך ולא בהכרח מחייב לכל האוכלוסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים שכל אחד יעשה לעצמו את החישוב אם זה משתלם או לא

לא צריך שכל אחד יעשה חשבונות לאנשים אחרים

זה שבן אדם אחד חושב שלא צריך צריך טלויזיה בכבלים או לויין זה עיניין אישי שלו

לוגיקת מחשבה שאם יש לא צריך כבלים זהה לדוגמה ש...

שלא צריך קפה או תא אפשר לשתות מים זה זול באלפי אחוזים...

לאכול במסעדה זה סתם יקר...

להחזיק רכב זה מותרות ללכת זה חינם...

למה מכון כושר שאפשר לרוץ ברחוב בחינם ולהרים סלעים במקום משקולות...

שכל אחד יעשה את החשבון שלו בלי להכתיב לאחרים מה לעשות עם הכסף שלהם

אישית אני לא ישדרג

אבל אין לי בעיה להוציא 320 שח מהמבצע הקודם שלהם על טריפל

להזכיר לכולם שלפני שנה כולם שילמו בערך 60-80 שח על תשתית ועוד 60-70 על ספק לפני טריפל ומה לא.

אני עובד קשה ובכסף שלי אני יעשה מה שעושה לי טוב (כלומר לחברה שלא תעשה לי ברוגז וריגשי)

בזוגיות נראה אותך אומר לחברה/אישה שאתה חוסך עליה 150-200 שקל בחודש על כבלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיקות אותי כל התגובות כאן של "זה לא יקר" "זה משתלם מאוד".

זה מה שהאכילו אתכם כאן במדינה מאז שהייתם קטנים או יותר נכון למחירים האלו הרגילו אתכם ולצערכם אתם לא מכירים משהו אחר.

תתפלאו כמה אפשר להוזיל את חבילות הערוצים ועדיין חברות הכבלים והלווין ירויחו. אתם לעומת זאת תשלמו הרבה פחות.

שוק שבוי זו ההגדרה הטובה ביותר למה שקורה כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלי עם היא שהחברה הזאת לא מוכרת מוצר שאני רוצה במחיר הוגן. אני ממש לא רוצה את כל הערוצים. אני רוצה פחות ערוצים בפחות כסף. החבילה הצרה שלהם פשוט בדיחה כי הם לא נותנים לי אפשרות להרכיב אותה בעצמי.

יש לנו כרגע ערוץ 23 בשביל הילדה וזה מספיק טוב . אנחנו לא צריכים את הכבלים/לווין בשביל משהו.

עדייןן יש לנו בעיה שהוט משפריצים לי את ערוצים האנלוגים שלהם לאוויר ככה שאני קולט אותם באנטנה :screwy: . אני אף פעם לא הייתי מחובר אליהם אבל הדיירים הקודמים היו (לפני איזה 10 שנים). מחר יגיע טכנאי וינתק את הבית כמו שצריך. אני חושב שהרעש שהם מיצרים אולי מפריע לקליטה של הטלויזיה הדיגיטאלית.

כרגע אני משלם לאינטרנט 142~ שקל (טופ 100 עובד על 74 ) ולטלפון 25 שקל קו קל (אני יודע שזה יקר ולא משתמש בו ) .בקיצור אם אני לוקח טריפל של אני אשלם יותר מכפול ואקבל . בקיצור אני לא חוסך בהוט שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שעל השיחות בטלפון אתה משלם תוספת.. אם היית מדבר זה היה קצת שונה.. בכל מקרה אם החבילה עולה 415 כשמתוכה נניח 100 שקל זה מאה מגה ועוד 50-60 שקל זה טלפון ללא הגבלה יוצא כל הערוצים (כולל הספורט והhd) בטלויזיה בבערך 260 שקל.. זה לא נראה לי מוגזם כמו שאתם מציירים את זה... נכון שלא כולם צריכים את הכל אבל כמחיר לכל הערוצים זה לא יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתבכיינות על המודל השיווקי של מצחיקה. יש אנשים שלא צריכים מזגן באוטו. זה אומר שחברות הרכב צריכות להציע רכבים בלי מזגן ביותר זול? לא צריכים- יש אופציות אחרות וזולות.. עידן וכו'. צריכים? תפסיקו להתבכיין ותשלמו כמו שאתם משלמים על כל דבר אחר. השוק של הטלוויזיה לא שבוי אם הוא צורך בשקיקה את התוכן שנותנים לו ומשלם בהנאה.. במיוחד כשיש מספיק אלטרנטיבות אבל רוב האנשים מפונקים מדי בשביל לנסות אותן. אז האופציה שנשארת? לשלם ולבכות שיקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שעבדתי באורנג באותה תקופה אז באמת אמרתי את זה בצורה יומיומית. אבל האמת היא שזה היה נכון אז כמו שהתגובה שלי נכונה עכשיו. כל עוד אין אלטרנטיבה בשוק (לחבילה של כל הערוצים) במחיר נמוך יותר אז המחיר הוא לא יקר.. כל עוד יש אנשים שמוכנים לשלם אותו. 400 שקל לסלולרי היה יקר אבל רובם המוחלט של האנשים לא שילמו כמות כזאת, וגם אלה שכן שילמו זה היה בחישוב עלות המכשיר עצמו (עלות שלא יורדת היום, פשוט בגלל שזה מחושב בנפרד זה נראה לכם כאילו אתם משלמים פחות). ולמי שבאמת יקר והוא מוכן להתפשר באיכות בשביל לשלם פחות, יש אלטרנטיבות זולות אז אין מה להתבכיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...