בלעדי: מהפכה ב- HOT - גל מבצעים חדש לשנה החדשה!!! - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בלעדי: מהפכה ב- HOT - גל מבצעים חדש לשנה החדשה!!!

nerya40

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ההורים שלי משלמים 390 בחודש ואבא שלי כל הזמן מתלונן שאין לו ערוצי ספורט.

לפני מספר דקות הם עברו למבצע ועכשיו יש לו ולשאר בני המשפחה את כל הערוצים בתוספת של 25 ש"ח בחודש.

אמנם המחיר הכולל גבוה אבל במקרה שלהם זו לא תוספת גדולה ויצא מתאים.

דרך אגב הם מנויים קיימים של הוט ולא לקוח חדש.

שיחות חינם, 100 מגה תשתית (HOTBOX), כל הערוצים (כולל ספורט), ממיר HD מקליט אחד, שני ממירי HD רגילים וממיר אחד ללא HD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא משתווה למבצעים הישנים :ם

אגב, מישהו יודע לכמה זמן תקף ב triple platinum שעשיתי לפני כמעט שנה ?

עריכה: חיפשתי קצת במייל ומצאתי את החוזה

18 חודשים במידה ומישהו גם מעוניין לדעת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה משתלם. חולים על בבית (אוהדים של 3 קבוצות כדורגל :screwy: ), מתים על ערוצי הפנאי, יש אחות קטנה שאוהבת את ערוצי הילדים

וכמובן שרוצים את הכל ב-HD.

זה לא משתלם לכל אחד אז שכל אחד יעשה את החשבון שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שעשה את המסלול היקר של ה 415 שקל - שיוצא כ 5000 שח בשנה - לא לשכוח להתבכיין בימים הקרובים בפייס /פורומים כמה אי אפשר לחיות במדינה הזו והכל יקר , בו בזמן שתם מוציאים סכום אסטרונומי כזה כל חודש ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שעשה את המסלול היקר של ה 415 שקל - שיוצא כ 5000 שח בשנה - לא לשכוח להתבכיין בימים הקרובים בפייס /פורומים כמה אי אפשר לחיות במדינה הזו והכל יקר , בו בזמן שתם מוציאים סכום אסטרונומי כזה כל חודש ..

אני מרגיש מהתגובה שלך תסכול עמוק... כאילו אתה גם רוצה/צריך את כל הערוצים+טלפון ללא הגבלה+אינטרנט מאה מגה.. אבל פשוט לא עושה את זה בשביל לא לאבד את הלגיטימיות להתבכיין.... אז אתה תמשיך להתבכיין, ואנחנו נהנה מהשקעת הכסף ממשהו ששווה אותו (לדעתנו)... תהנה עם ה5000 שקל בבנק..!

ולדעתי 415 שקל זה לא מאוד יקר ביחס לתמורה (נכון זה גם לא זול אבל מי שבאמת צריך ורוצה לפנק את עצמו לא צריך לחשוב פעמיים אם הוא יכול).

כל דבר אפשר להציג כסכום יקר אם הוא מחושב לשנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...