בלעדי: מהפכה ב- HOT - גל מבצעים חדש לשנה החדשה!!! - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בלעדי: מהפכה ב- HOT - גל מבצעים חדש לשנה החדשה!!!

nerya40

Recommended Posts

איך תהיה אלטרנטיבה אם אנשים כמוך תומכים בתמחור המוגזם במקום לצאת נגדו?

הוט יכולה בקלות לחתוך את מחירי החבילות שלה בחצי - ועדיין להרוויח הון תועפות.

הנה כמה שהיא הרוויחה ברבעון השלישי של שנת 2012:

הוט מדווחת על הכנסות של 1.06 מיליארד שקל, גידול של 28% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. הרווח התפעולי הסתכם בכ-87 מיליון שקל, ירידה של כ-22% לעומת הרבעון המקביל אשתקד; והרווח הנקי הסתכם ב-2 מיליון שקל, ירידה של 97% לעומת הרבעון המקביל אשתקד.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000797331

אני מזכיר שמדובר על רבעון (3 חודשים).

היא הכניסה מיליארד שקל ב-3 חודשים.

היא הרוויחה רווח תפעולי של כמעט 90 מיליון שקל ב-3 חודשים!

אם זה לא מספיק ברור - אחרי כל תשלומי ההוצאות, המשכורות, וכו' - החברה נשארה עם רווח תפעולי של 30 מיליון שקל בחודש - מיליון שקל ביום!

עכשיו - חכה רגע.

אתה חושב שזה הרבה?

חכה...

רגע...

הנה הנתון הכי מעניין - נמצאת בירידה מטורפת!!!!!!!!

הרבעון הזה היה נמוך ב-97% (!!!!!!!!) מהרבעון המקביל ב-2011!

חביבי,

הוט מרוויחה הון תועפות.

אין שום הצדקה למחירי החבילות הנוכחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חוץ מהעובדה שהוט היא לא חברה אלטרואיסטית.. למה לעזאזל שהיא תוריד את המחירים בלי שתהיה תחרות בשוק? כל עוד אין איזה רפורמה מקיפה כמו שבוצעה בשוק התקשורת (אולי כניסה של אורנג' וסלקום?) אין טעם בכלל לדון בעניין הזה. מדובר בחברה עסקית שרוצה להרוויח, עם דירקטוריון והוצאות בלתי צפויות ובעלי מניות.

אני לא יודע אם היית רציני בתגובה האחרונה שלך, אבל היא קצת הזויה.. "אין שום הצדקה למחירי החבילות הנוכחיים"? וואלה... איזה מוצר אתה מקבל במחיר עלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שקורה כהכל נשלט ע"י דואו/אוליגו-פולים.

בגלל זה תשתיות תקשורת מהירות(אני מתכוון סופר!!!! מהירות) הם הפיתרון הכי טוב לכל הבעיות.

ברגע שיהיו תשתיות קרקע ואלחוטיות ברמה גבוהה, ניתן יהיה לאפשר לכל חברה לעשות בהם שימוש לכל מטרה.

אינטרנט, טלפוניה, .

רק האינטרנט המהיר ישבור את ענף הטלוויזיה.

וזאת עוד סיבה טובה לחברות מסוימות לחנוק את האינטרנט.

הם לא באמת רוצות שהאינטרנט יהיה מהיר ואמין מספיק לספק שירותים חיוניים ברמה תשתיתית יציבה.

למרות שזה רק עניין של זמן עד שאי אפשר יהיה לעצור את הקפיצה המתבקשת.

גם דחיה של 5-10 שנים זה הרבה כסף בשבילם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי נראה לך מניח את השתית הזו המדינה? ::) אני עכשיו . אני בא ופורסז תשתית בכסף שלי!! למה שאני לא אקבע מה לעשות על התשתית שלי?אם המדינה היית פורסת אותה זה משהו אחר.זה כמו שבן אדם שיש לו נכס יכול הלשכיר את הדירה שלו בב10000 שקל גם אם הדירה על הפנים -זו זכותו זה משאב שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שעשו בענף הסלולר.

פתחו את השימוש בתשתית הפרטית הקיימת לחברות אחרות(שוק סיטונאי).

ומה התוצאה?

חברת פלאפון הגנבת מרוויחה פחות.

הציבור מרוויח יותר.

חוץ מזה שהמדינה כן מניחה תשתית.

חברת חשמל אמורה להניח תשתית סיבים אופטים שיהיו כמו סכין שעון חול על צווארם של בזק והוט.

כשהחול יגמר בשעון, לבזק והוט לא תהיה שליטה דואופולית והם יהיו חייבים להשתנות.

אחת הסיבות(אולי הסיבה הראשית) שיש עיכוב במיזם הסיבים האופטיים היא שהמשקיעים לא יודעים מה יקרה אם הוט ובזק יהפכו גם הם לשוק סיטונאי המשפר לחברות אחרות לעשות שימוש בתשתית:

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3564460,00.html

כך שבעצם ובזק הם גם הגורם המונע מליצור שימוש ראוי בתשתיות, ובאותו הזמן גם הגורם המעכב ומאיים על פרויקטים תחרותיים שישברו את שליטתם.

וכל מה שנשאר לי לומר על ובזק זה גועל נפש של דואופול.

כמו גם פלאפון סלקום ואורנג' שכבר עשו לכל עם קילקול קיבה חזק.

אף תשתית בקנה מידה לאומי, בין אם מונופול או דואופול או אוליגופול, לא אמורה להיות בשליטתם המוחלטת והפרטית של כמה חלאות אדם הדורכים ללא התערבות על טובת הציבור.

ניפנוף בכרטיס זכויות הפרט לטובתם של בעלי השליטה במונופולים, תוך כדי התעלמות מזכויות הפרט וטובתם של כלל הציבור בישראל, היא דמגוגיה מהסוג שנעשה בה שימוש ע"י חלאות האדם הגדולות בעולם.

ונראה שאתה יוצא מגדרך להצטרך לשורותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעזאזל שהיא תוריד את המחירים בלי שתהיה תחרות בשוק? כל עוד אין איזה רפורמה מקיפה כמו שבוצעה בשוק התקשורת (אולי כניסה של אורנג' וסלקום?) אין טעם בכלל לדון בעניין הזה. מדובר בחברה עסקית שרוצה להרוויח, עם דירקטוריון והוצאות בלתי צפויות ובעלי מניות.

ברור שאין לה שום סיבה להוריד את המחיר, זאת בדיוק הבעיה.

צריך לפתוח את השוק לתחרות מוגברת ואמיתית, כמו שעשו בשוק הסלולר.

אני לא יודע אם היית רציני בתגובה האחרונה שלך, אבל היא קצת הזויה.. "אין שום הצדקה למחירי החבילות הנוכחיים"? וואלה... איזה מוצר אתה מקבל במחיר עלות?

מי דיבר על מחיר עלות?

החברה הזאת יכולה להרוויח יופי גם בקיזוז של 50% מהמחירים הנוכחיים.

ברור שהיום אין לה שום סיבה לעשות את זה (חוץ מאשר מצפון והגינות אנושית, אבל נו...), ולכן בדיוק הממשלה צריכה לפעול על מנת שזה כן יקרה - כי המטרה של הממשלה היא בין היתר לשבור מונופולים שפוגעים בכלל הציבור לטובת אדם אחד (או משפחה אחת) שמרוויח כספים בצורה לא פורפורציונלית למצב המשק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הכי משתלם זה לקנות עידן+ ומיני מחשב מבוסס (עולה בסביבות 250-300 שח בהזמנה מחול)

יש לצפיה בטלויזיה בחו"ל ושלראות כל מיני תוכניות, אבל עדיין צריך תשתית אנטרנט מהירה ויציבה.

הבעיה העיקרית זה תכנים ישראלים כרגע כי מי שיודע רק עברית לא באמת יוכל להפיק מזה משהו ואנשים מבוגרים כמו אמא שלי

חייבים רק או יס .

אנחנו כרגע משלמים משהו כמו 329 שח עם אנטרנט 30 מגה.

לא מבין מה זול ב349 שח אפילו 329 זה יקר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה הכי משתלם.. למי שמסתפק בבערך רבע מהתכנים שאפשר לקבל היום בחבילה הכי זולה בהוט וביס (כולל חדשות דרך אגב...)

בקיצור, משתלם רק לך אם בכלל (וכנראה שגם לא בהתחשב בעובדה שאתה עדיין משלם להוט...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...