זקוק להמלצה לספק כוח ל-HD7970 DUAL X - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה לספק כוח ל-HD7970 DUAL X

J S Bach

Recommended Posts

אני אנסה כעת ואחזור עם עידכון. אני מאוד מקווה שלא סתם שלחתי את הכרטיס לבדיקה...

עריכה: המחשב עובד עם כרטיס המססך הישן (HD4870) מבלי ששיניתי דבר בהגדרות הביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הזוי..

אך הוא מעלה את המערכת עם 4870 אבל מסרב לעלות עם כרטיס אחר? במיוחד שזה רק במצב IDLE, מה הוא עושה סלקציה?

מקווה בשבילך שהחלפת הספק תפתור את הבעיה כי זה מאוד מוזר ועל פניו נראה כמו בעיה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה כ״כ ברור...

הספק בסדר, הלוח בסדר. אם הכרטיס בסדר תתחיל את כל הפעולות שיכולות לגרום לבעיה. תבדוק שאתה מחבר נכון את הכרטיס, תאפס ביוס, אם

צריך גם תעדכן ביוס, תמחק כל זכר לדרייברים קודמים ותנקה שאריות דרייבר אחר כך עם driver sweeper ותתקין מחדש, ותבטל את האפשרות לעבודה עם המובנה.

ואם אתה מתכנן להחזיר את הספק (לא נראה לי שזה אפשרי בכלל) תפרק אותו עכשיו מהמערכת כי אם הוא לא הבעיה חבל שיתמלא אבק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה כ״כ ברור...

הספק בסדר, הלוח בסדר. אם הכרטיס בסדר תתחיל את כל הפעולות שיכולות לגרום לבעיה. תבדוק שאתה מחבר נכון את הכרטיס, תאפס ביוס, אם

צריך גם תעדכן ביוס, תמחק כל זכר לדרייברים קודמים ותנקה שאריות דרייבר אחר כך עם driver sweeper ותתקין מחדש, ותבטל את האפשרות לעבודה עם המובנה.

ואם אתה מתכנן להחזיר את הספק (לא נראה לי שזה אפשרי בכלל) תפרק אותו עכשיו מהמערכת כי אם הוא לא הבעיה חבל שיתמלא אבק..

החיבור טוב, איפסתי ביוס ועכשיו אני מוריד עדכון בתקווה שאני לא אדפוק את לוח-האם בניסיון לעדכן אותו. מחקתי קודמים ממזמן וניקית אח"כ גם דרייבר סוויפר. אני לא יודע איך לבטל את אפשרות העבודה עם המובנה...:\

כנראה שאני לא אחזיר את הספק, אך אני יודע שזה אפשרי בהחלט וזה גם לגיטימי כיוון שהם המליצו לי על זה בפירוש ועם המון ביטחון שזה מה שיפתור את הבעיה וזה מטיל עליהם את האחריות על ההוצאה. אני לא רואה איך זה יגרום לי להיות לקוח 'רע' (לא הוגן לכאורה) כלפי החנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעדכן על פי ההנחיות במדויק ולא יקרה שום דבר ללוח. חפש בגוגל איפה מבטלים את האפשרות לעבוד עם המובנה בלוח לפי הדגם שברשותך.

תעשה את זה כדי לשלול בוודאות כל בעיה אפשרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...