חוות דעת - מפרט גיימינג - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת - מפרט גיימינג

Mercury

Recommended Posts

Mobo : Gigabyte GA-Z77-HD3 - 595 ש"ח

CPU : Intel Core i5 3570K - 1140 ש"ח

CPU Cooler : Scythe Mugen 3 Rev. B - 200 ש"ח

RAM : G.Skill Ripjaws-X 2x8GB DDR3 1600Mhz PC3-12800 Kit CL9-9-9 - 470 ש"ח

GPU : Sapphire HD7970 Dual-X (נקנה בקניה קבוצתית)

PSU : Seasonic 650W Gold X-Series X-650 Retail - 610 ש"ח

Case : Eleven hundered - 580 ש"ח

Extra Case fans : 2 x TriCool 120mm Blue LED - 100 ש"ח

Monitor : U2412M 24" FHD LED - 1350 ש"ח

DVDRW : x24 - 115 ש"ח

Total - 5111 ש"ח

למפרט הזה יתווספו כונן של (גם מקניה קבוצתית) ושלושה הארד דיסקים 1TB 1TB ו 2TB.

בעינייני לוחות אם אני לא ממש מעודכן, סתם לקחתי דגם שנראה שיש בו כל מה שאני צריך אז אם יש הצעות מעניינות אני אשמח לשמוע. חוץ מזה אני חושב שאני די מבסוט מהמפרט אבל אם יש הצעות אני אשמח לשמוע.

אני כנראה ארכוש את המחשב ב KSP כי ל TMS אין את המארז הזה ואני נעול עליו קשות, המחירים הם מ KSP. את ההרכבה אני אבצע, לא סומך על אף אחד עם החלקים שלי ובטח לא על KSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מרכיב בעצמך למה שלא תקנה רק את המארז שם בלבד? לא יודע איפה יוצא זול יותר אבל אחריות ושירות הם חלק בלתי

נפרד מקניית המערכת.

אין צורך בכמות כ"כ גדולה של זכרון, אתה סתם תשלם פה יותר כסף. עד שיהיה הצדקה ל-16ג'יגה ראם אתה כבר תקנה מערכת חדשה.

הבדל של 200 שקלים לחינם.

אתה רוצה לשלם הרבה על סדרת X תשלם, אבל גם כאן הבדל של 200 שקלים בערך מספק איכותי 620W של סיסוניק שמשתלם הרבה יותר

כמו ה-S12II\M12II. כל זה גם בהנחה שתבצע OC למעבד ולכרטיס אחרת גם ההספק מוגזם.

גם במסך אפשר לחסוך מאות שקלים עם הדל הזה:

http://www.tms.co.il/product/10845

ההבדל של כל מה שציינתי מסתכם בכ-850 שקלים פחות שזה סכום משמעותי מאוד ביחס לזה להבדלים המינוריים שתקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנטק הנ"ל הוא מארז טוב, אבל בכזו עלות אפשר למצוא טובים ממנו. מעבר לזה, אם אתה לא סומך על חנות, אל תקנה שם.

אם תרכיב בעצמך, בכל מקרה אם תצטרך אחריות תקבל אותה רק על חלקים ולא על מערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן אני מתכנן על OC, אם לא לא הייתי לוקח ספק של 650W ואת ה 3570K. בקשר לזכרון כשקניתי את המחשב הקודם שלי אני חושב שכולם הסתכלו עליי כמו משוגע שלקחתי 4GB (ועוד קיט של שעלה בזמנו 1000 ש"ח). היום 4GB זה גבול תחתון, אבל נראה שההתקדמות נעצרה בעניין הזה אז אני אשקול באמת רק 8GB...

על איזה מארז היית ממליץ שיעלה לי פחות וגם ייתן גודל כמו של האנטק? אם יש דבר שאני שונא זה צפיפות במארז והמארז הזה אומנם מוגדר MID-TOWER אבל הגודל שלו מזכיר יותר FULL-TOWER. בהתחשב ב 4 הארד דיסקים, כמה מאווררים, מעבד גדול וכרטיס מסך ענק זה מאוד חשוב לי, בנוסף להמון מקום ל cable management. אם באמת יש חלופות אני אשמח לשמוע.

בקשר למסך אני מסרב לוותר על 1920X1200, זה פשוט לא יעיל בגלישה באינטרנט ועריכת שאני עושה מידי פעם לאבד כ"כ הרבה שטח מסך בגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אוהב את מארזי אנטק, ראיתי במציאון של KSP את ה-1200 שהוא מארז FT מעולה ב-650 שקלים. בהחלט מציאה למארז

כזה חדש. הוא מגיע עם 6 מאווררים ככה שתוכל לוותר על הוספת שני המאווררים. לא יודע אם זה עדיין אקטואלי תבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן ה 1200 עדיין נמצא שם אבל זו לא הגרסת V3 שלו אלא הסטוק ויש איתה כמה בעיות די רציניות שתוקנו ב 1100 היותר חדש, בנוסף ה 1200 לא חלק מבחוץ מהצד העליון וזה די חשוב לי, בכל מקרה ה 1100 עם התוספת של ה 2 מאווררים יושב לי בול ועולה אותו הדבר.

את הספק החלפתי ל 620W silver כפי שהומלץ וירדתי ל 8 GB כפי שהומלץ.

אני שוקל להחליף את הלוח ב Z77A-GD55, מישהו מכיר את הלוח ויכול לתת לי איזהשהוא אומדן לגביו? יש לו כמה פיצ'רים שאני מעדיף (SATA מכוון לצד, ביוס הרבה יותר ורסטילי וכו').

תודה לכולם על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...