סוללה גדולה, Waze ו-Whatsup. עד 2000 שקל - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוללה גדולה, Waze ו-Whatsup. עד 2000 שקל

Screw_Master

Recommended Posts

מכשיר נקסוס מבטיח לך להיות תמיד עם הגרסה האחרונה של , עוד כמה חודשים כשתצא גרסה 5 או 4.3 אתה תקבל אותה ישר בעוד שלנוט זה יקח המון זמן (אם בכלל הוא יקבל עדכון) . כנ"ל לגבי הרייזר. להביא את הנקסוס 4 מארה"ב כולל מסים ומשלוח זה בערך 2,000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רגע... שאני אבין, זה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי. אני יכול להעלות מהמחשב שלי לענן ולשמוע אותה מכל מקום? חזק ביותר :smile1:

הבעיה היא שהמסך של הטלפון תומך ב-720P, ואני ארצה לזרוק לשם גם XVID וגם 720P. המקום לא מספיק בשביל הרבה פרקים של סדרות ב-720P. בשביל זה צריך סלוט ל-MSD. גם מהדרואיד אפשר לעשות את אותו דבר, לא? לשמוע שלי מהענן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, לא הייתי קופץ למפלצות התהילה מרובעות הליבה בסמארטפון ראשון.

קודם כי אין לך כל צורך בכזו מפלצת ושנית כי אתה עוד לא יודע מה חשוב לך ומה לא ולמה באמת תשתמש בו.

קנה דגם ביניים טוב שלא יגביל אותך, אפילו יד2, רוץ איתו כמה חודשים ואז תמכור אותו ותקנה מה שאתה באמת צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים בכלל

בסמארטפונים בכלל ובאנדרואיד בפרט, אין דבר כזה מכשיר חזק מדי ויש יחס ישיר בין העוצמה שלו לבין חווית המשתמש. בגלל שהמכשיר גם במחיר אטרקטיבי, אני לא רואה סיבה "לזרוק" כסף על מכשיר ניסויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשתמש אנדרואיד מתחיל-בינוני כמעט כל מעבד כפול ליבה עדכני עם מסך ראוי יספר חוויית שימוש מעל ומעבר - ממש לא צריך S3/נקסוס4/NOTE2 בשביל לקבל חוויית אנדרואיד מצויינת. מכשירים כמו S2, P והנקסוס יספקו מעל ומעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מישהו שהיו לו רוב המכשירים שציינת, אני ממש לא מסכים. היא בהחלט מערכת שדוגלת ב the more the merrier.

מה גם שלקחת מכשיר ישן אומר להתקע עם גרסת מערכת ישנה. חריג פה הוא הגלקסי , אבל הוא עולה כמו ה4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...