5% הנחה לטאבלטים בקניה ב-AINOLSTORE - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

5% הנחה לטאבלטים בקניה ב-AINOLSTORE

tmpusr

Recommended Posts

אני מתכנן להזמין היום את ה venus. כמה שאלות קטנות:

1. האם צריך להזמין גם כיסוי ומדבקה או שניתן להזמין ב משהו תואם ויותר זול ?

2. משלוח הבנתי שעדיף דרך SingaporePost ?

3. שמתי לב שאני לא מקבל הנחה כלל דרך הלינק. בעבר בדקתי וכן קיבלתי, אך זה היה נראה יותר כמו 2.5% ?

4. אני מתאר לעצמי שצריך להזמין עם Europe plug ?

5. אפשר לבקש מהם לרשום סכום אחר על החבילה, או שאין צורך ?

6. אשמח לשמוע אם יש עוד טיפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. לא יודע לגבי איביי...

2. רק דרך סינגפור

3. אני אבדוק - לפני יומיים זה עבד.

4. כן

5. לא צריך הם עושים זאת אוטומטית

6. פרופורציות וסבלנות מעל הכל.

מניסיון העבר כשמגיעים דגמים חדשים הישנים לרוב נעלמים ולא ממש יורדים במחיר. אולי רק ממש בהתחלה שעוד אין זמינות גבוהה של החדשים. גם כך מדובר על הבדל של 10-20 דולר. לא משהו תהומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ וואלה, קצת מוגזם אך נחמד.

לגבי case, אני רואה שבתוספת של 9.99$ יש רק Soft Case שאני מתאר לעצמי שהוא רק לאיחסון. ורק בתוספת של ה 29.99$ יש Leather Case, אך זה מוגזם מידי כי אני לא צריך את רוב הדברים האחרים שיש בתוספת זו.

הקטע הוא, שזה מיועד לילדה קטנה, ונפילה היא בלתי נמנעת. הדבר האידיאלי זה TPU Gel Case, אך אני לא מצליח למצוא משהו שמוגדר כמתאים.

עריכה: אני רואה שבתוספת של 15$ אפשר להוסיף את ה Leather case ומדבקת מסך בנפרד. (כולל תוספת למשלוח) אם אין אלטרנטיבה אחרת, כנראה זה מה שאקח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי קצת על המכשיר באינטרנט. נראה שלחנות הזו יש 0 אמינות לגבי המפרט.

במפרט כתוב מעבד ATM7029. חלק ממכשירי VENUS מגיעים איתו, וחלק מגיעים עם ATM7025 הנחות ממנו ב 15%. (במקומות אחרים זה מכונה וונוס לייט) יש תלונה בתגובות של המוצר על קבלת גרסה עם ATM7025 למרות שמצוין במפרט אחרת.

על מעבד MALI-400 שלא מגיע עם המכשיר למרות שמפורט באתר כבר דובר כאן, אך חודשים לאחר מכן הם עדיין לא תיקנו את המפרט. אולי זו כל הכוונה - להטעות.

אחרי הכל, בכל זאת אני מזמין. אין תחרות למחיר... רק מקווה שיגיע מכשיר תקין.

על ה ATM7029 VS ATM7025 ב 2 גרסאות וונוס:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

יש משהו במה שאתה אומר, ובכל זאת עבורי לטאבלט של 7 אינץ' לא יהיה ערך מוסף גדול מידי. אני רוצה טאבלט עם מסך גדול, כזה שאפשר לשבת איתו על הספה למשל, ולצפות או לקרוא מסמכים במסך גדול. ים

הסיבה שאני ממתין היא בעיית ה-wifi שיש בספארק. יש המון תלונות על כך באתר של איינול ובפורומים אחרים וגם הקושחה האחרונה לא פתרה את הבעיה. אחרת, אני מאמין שכבר הייתי מזמין מהם.

אני קראתי וראיתי שלכמה טאבלטים של מותגים אחרים גם בעיה עם קישוריות אלחוטית ועדכון קושחה לא תמיד עוזר. מתברר שיצרנים לרוב מתפשרים על אנטנה ובמקום להשקיע עוד איזה כמה דולרים בודדים שמים אנטנה לא מספיק איכותית כדי להבטיח רוחב אופטימלי. אז מה עושים משתמשים? קונים אנטנה טובה יותר שעולה בסביבות $4 שבדרך כלל מיועדת למחשבים ניידים, מפרקים טאבלט ומחליפים אנטנה:

http://vondroid.com/threads/mod-wifi-signal-improvement.704/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה

הזמנתי מארז לוונוס + מגן מסך

מדובר על סכום קטן

לפני כחודש וחצי אבל טרם הגיע

איינול שלחו לי מייל שהם העבירו את ההזמנה לדואר הסיני.

אם אני מעוניין להודיע לפייפל שלא קיבלתי את ההזמנה, כמה זמן יש לי להודיע להם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מגיע כבר חודש וחצי

אם אתה חושש שלא תקבל, אני מציע לך ליתר ביטחון לפתוח תיק ערעור בפייפאל עם שילמת דרכו כי אחרי 45 יום לא תוכל. אחרי שתקבל חבילה, תסגור תיק בפייפאל.

אני מהביו שהזמנת ללא אפשרות מעקב משלוח כי אחרת היית יודע מה נסגר?

היה לי מקרה שהזמנתי ב-איביי מוצר שלא הגיעה כמעט חודשיים ואז אחרי שקיבלתי פתק, הלכתי לדואר וקיבלתי חבילה. אחרי כשבוע לאחר כך קיבלתי פתק שני ובגלל שציפיתי לחבילה אחרת, חשבתי פתק זה הוא של חבילה אחרת. אחרי שהלכתי לדואר עם פתק זה, נאמר לי שחבילה נאספה על-ידי כבר ונשאלתי למה אני מגיע לקחת מה שכבר לקחתי. אמרתי שבגלל שלא רושמים תיאור חבילה, אין אפשרות לדעת למה שייך כל פתק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר שביקש שאזמין לו 10". במידה ולא השתנו הדברים וה-HERO2 עדיין נותר האידיאלי בתחום הזה אני מתלבט לגבי האתר:

http://www.ainolstore.com/ainol-novo-10-hero-ii-10-1-inch-ips-android-4-1-quad-core-8000mah-bluetooth-hdmi-dual-camera.html

http://www.ainol-novo.com/ainol-novo-10-hero-ii-10-1-inch-quad-core-tablet-pc-dual-camera-wifi-hdmi-bluetooth-gps-16gb.html

ההפרש הוא 10 דולר פחות לטובת האתר השני, שהוא לא "האתר הרישמי". רציתי לדעת אם יש סיבה מיוחדת למה לא ללכת עליו, מכיוון שהאר הרשמי כבר לא מחלק את ההנחה המדוברת וגם דורש כמה דולרים בעבור משלוח סינגפור.

יש מישהו שרכש מהמקור השני?

תודה! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון למקרה שלי עם איינול

הזמנתי מהם מספר פריטים במחיר זול ולא קיבלתי

פניתי אליהם ושלחו לי מספר מעקב, עדיין לא קיבלתי

עכשיו מיוזמתם ביטלו את העסקה והחזירו לי הכסף

כנראה הדואר סירב להעביר או שהחזיר להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון למקרה שלי עם איינול

הזמנתי מהם מספר פריטים במחיר זול ולא קיבלתי

פניתי אליהם ושלחו לי מספר מעקב, עדיין לא קיבלתי

עכשיו מיוזמתם ביטלו את העסקה והחזירו לי הכסף

כנראה הדואר סירב להעביר או שהחזיר להם

אתה יכול לצלם מסך ולעלות תמונה לתגובה שלך? אתה מוזמן להסתיר מספר מעקב עצמו כמובן כי מה שמעניין זה סטטוס שרשום. אתה מדבר על דואר שלהם או ישראל? החבילה כבר עזבה את המדינה מאיפה הזמנת או שחבילה הגיעה ארצה ודואר של מדינה סירב להעביר הלאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...