5% הנחה לטאבלטים בקניה ב-AINOLSTORE - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

5% הנחה לטאבלטים בקניה ב-AINOLSTORE

tmpusr

Recommended Posts

תודה על התשובה :)

לגבי בעיות ב-wifi, ראה הדיונים האלה:

1) http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2113929&page=2 - למשל תגובה 18

2) תלונות בדף שלהם בפייסבוק: http://www.facebook.com/ainovo?filter=2

3) בקישור ל-spark שיש בהודעה הראשונה אפשר לגלול למטה ואז לקרוא תגובות של רוכשים. יש שם תלונות על ה-wifi. הנה דוגמה:

After a while having that device, I can say it is a big disappointment

even though the device specs are kinda awesome, by the specs the device has a very good cost-value ratio, it has some problems that makes it a bad idea

notice! all the problems I am describing, I am having them with the latest firmware (original or modified) and they are very well known in the community (Chinese and non-Chinese)

problem #1

the worse problem is the WIFI problem, it keeps disconnecting, it doesn't matter if you configure it to keep WIFI always on or not , sometimes it shows connected but in fact it is no longer connected

there are some tweaking that can be done to improve the connection, but it is not perfect and obviously it is not the desired solution

Ainol knows about the problem, they are not sure if it is a driver problem or a hardware problem, so far no solution.

problem #2

another problem , is internal SDCARD corruption, so far it happened to me twice since I got the device, the only solution so far is to format it (losing all the data), the problem was reported by some users , not sure if Ainol are aware of that problem.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי נזק במשלוח, אצלי המכשיר הגיע כשהוא ארוז בקופסה קשיחה מאוד

למרות החוזק היוצא מהכלל של הקופסה נראה לי שעדיין קיים סיכוי קטן מאוד שיפגע במשלוח.

זה סיכון שבדרך כלל לוקחים.

בנוגע WIFI ראיתי בוונוס כשכל פעם כשאני מדליק אותו ממצב שינה הוא מודיע מיידית שאין תקשורת אבל מייד מתחבר

עד כמה שבדקתי אין לו בעיה מיוחדת. קולט טוב בכל הדירה אבל לדעתי קצב העברה שלו די נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את "המומלצים התקופתיים". היום יש את הונוס וההירו 2 שהם "המומלצים". הספארק הוא אם אתה רוצה ללכת על "האקסטרים" הן בביצועים והן במחיר. סה"כ הונוס לטעמי הכי משתלם ויעיל בשטח. 7" הינו הגודל האידיאלי לטבלטים לשימוש יום-יומי. 10" כבר גדול וכבד מדי למטלות הפשוטות באופן שוטף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שאני מסכים עם זה. הסמארטפונים היום מגיעים עם מסך של 5 אינץ'. 7 אינץ' זה יותר כמו סמארטפון גדול מאשר בימינו. אין סיבה להחזיק גם וגם.

אם אני אקנה , זה יהיה עם מסך שיהווה יתרון ברור על פני זה של הגלקסי s3 שלי, אחרת אני לא באמת רואה טעם.

הספארק נראה לא רע בכלל, אבל בעיית הwifi שלו מטרידה מידי כדי להוציא עליו 1000 ₪ לצערי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שאני מסכים עם זה. הסמארטפונים היום מגיעים עם מסך של 5 אינץ'. 7 אינץ' זה יותר כמו סמארטפון גדול מאשר טאבלט בימינו. אין סיבה להחזיק גם וגם.

אני מסכים איתך שהגדילה במך יחסית קטנה, אבל בכל אופן, 10 אינטצ' כבר מגושם מדי ביד כעבור זמן מה של עבודה עימו בגלישה, בצפיה בסרט או כל פעולה אינטרקטיבית אחרת. עובדה לכך היא ש"אפילו אפל" הגדולה החליטה על הוצאת 8" שזהו לטעמי הגודל האידיאלי באמת. בהרבה מקומות יצא לי לשמוע את הטענה כי 10" כבר גדול מדי וקשה להחזקה ביד אחת ומהרגע שרכשתי את ה-FIRE אני נוטה להסכים.

לגבי טלפונים, 4.3" זה כבר הגבול לטעמי, בעוד אולי אפשר לדחוק את המצב אל הקצה עם 4.5-4.8 עם מסגרת דקה כמו שמספר חברות עושות ואז האחיזה טובה ביד אחת.

ההמתנה הזו מפגרת מדי לטעמי כי בזמן שתזמין, כבר יצא דגם חדש ופשוט תאכל את עצמך על פארש.

בשניה שקניתי את ה-FIRE שלי, כמה ימים לאחר מכן, יצא ה-ונוס, ויש כבר שמועות על FIRE 2. בעולם הטכנולוגי אין סיבה יותר מדי להתלבט כי הוא מתחדש כל הזמן, "הזהב של היום, זה החרא של מחר". ברור שיש מקרים שבאמת שווה לדוגמה לחכות כמו השקות האייפון השונות מדי שנה, שהן קבועות במועדן פחות או יותר וגורמות להשפעה על שוק האייפונים הנוכחי.

בטבלטים של איינול, שהם משחררים כל 3 חודשים בערך דגם חדש, אין סיבה להסס ולתהות, IT'S NOW OR NEVER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו במה שאתה אומר, ובכל זאת עבורי לטאבלט של 7 אינץ' לא יהיה ערך מוסף גדול מידי. אני רוצה עם מסך גדול, כזה שאפשר לשבת איתו על הספה למשל, ולצפות או לקרוא מסמכים במסך גדול.

הסיבה שאני ממתין היא בעיית ה-wifi שיש בספארק. יש המון תלונות על כך באתר של איינול ובפורומים אחרים וגם הקושחה האחרונה לא פתרה את הבעיה. אחרת, אני מאמין שכבר הייתי מזמין מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הVENUS במלאי?

באמת אין בו BT? (אפשר להוסיף איכשהו?)

המחיר של ה-VENUS ירד שוב אל מתחת ל-130$, מה שיוצא לדעתי ~124$ אחרי ההנחה:

http://www.ainolstore.com/ainol-novo-7-venus-quad-core-cpu-7-inch-ips-display-android-4-1-google-play-dual-cameras.html?acc=6ea9ab1baa0efb9e19094440c317e21b

אולי אפשר להוסיף BT עם כבל OTG ודונגל BT אבל אני לא בטוח. אני חושב שראיתי את זה איפשהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי בעיות ה-WIFI שדווחו לגבי ה-SPARK, קיבלתי מייל מ-AINOLSTORE

Dear Sirs,

This is Megan from ainolwholesale. This email is to explain the WiFi issues on Ainol Novo 9 Spark. Ainol confirmed there is one batch of the Spark has WiFi issues. We got some feedback from our customers and reported to Ainol. All the Spark in our stock have been checked again. The tablets which did not pass our WiFi test have been returned to Ainol factory already.

The tablets in stock now come with the new WiFi module which have been approved by Ainol factory. And currently Ainol Novo 9 Spark black and Ainol Novo 7 Venus white are not in stock now. We are sending this email to you in case of any confusion. If your problems already solved, please ignore this email. If you still do not report the issue to us, please feel free to contact us if you have any problems. Again we apologize for the inconvenience caused. Thanks for your constant support!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה עם הדגמים החדשים שעומדים לצאת?

יש למה להמתין או שלקנות את הספארק עכשיו?

אני לא שואל מבחינת ביצועים, כי הספארק מספיק ויספיק להמון זמן. פשוט כנראה המחיר שלו ירד אם יגיעו דגמים חדשים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...