Windows XP Professional x64 Edition - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows XP Professional x64 Edition

david2k

Recommended Posts

מחזק!

אין סיבה לחזור, אם יש לך בעיה בהסתגלות למערכת שכבר לא נחשבת לעתיד (יש את WIN8 ששם הרבה דברים שונים, 7 שומרת על בסיס דומה לקודמותיה), אז אתה בבעיה.

תוכל לשאול כאן בקשר לכל בעיה. אין דבר שיש ב- ואין ב-7 חוץ תמיכה ביישומי 16bit בצורה טובה... ;)

לפי מה שאני מרגיש 7 וXP זה שני עולמות שונים. אבל אני עדיין לא מבין למה אתם לא מתייחסים לשאלות שלי וממליצים לי על 7 כל הזמן. אני לא מעוניין במערכת הזאת ורק שאלתי איזה WINXP יותר טוב בשביל הבקשות שלי ויותר נתמך בכל מה שאמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שחברי הפורום כאן טועים, WIN 64x היא מערכת יציבה, אבל כוללת הרבה בעיות תמיכה ביישומי 86x. אתה יכול ללכת על PRO 32bit.

תודה רבה סוףסוף תשובה לעניין!

רשמת גם מקודם שיש מצב שהביצועים ירדו אפשר לדעת למה התכוונת?

וכנראה שאני באמת ילך על xp32bit home / pro

לאיזה אחת מהגרסאות יש תחבילה הכי עדכנית? SP3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין home ל-pro הוא בעיקר בפיצ'רים, לא בעדכונים או בביצועים. ללכת על 32bit זה בזבוז כי המערכת לא תוכל לנצל יותר מ-4gb זכרון פנימי. וכאמור, ללכת על 64bit זה בזבוז כי win xp 64bit היא מערכת לא משהו. לא ברורה ההתעקשות העיוורת על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XP לא יודעת לנצל חומרה עדכנית כמו שצריך, בעיקר בגלל תמיכה מוגבלת (או לא קיימת) בהרבה מאוד דברים, אין טעינת יישומים לזיכרון לפתיחה מהירה וכו...

חבל לבזבז את החומרה שלך על , תאמין לי, תנסה להבין את המערכת, אחרי זה תגיד אם אתה רוצה לעבור, זאת מערכת ישנה מאוד.

רק SP3 ניתמך נכון להיום, מן הסתם הוא גם הכי מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XP לא יודעת לנצל חומרה עדכנית כמו שצריך, בעיקר בגלל תמיכה מוגבלת (או לא קיימת) בהרבה מאוד דברים, אין טעינת יישומים לזיכרון לפתיחה מהירה וכו...

חבל לבזבז את החומרה שלך על , תאמין לי, תנסה להבין את המערכת, אחרי זה תגיד אם אתה רוצה לעבור, זאת מערכת ישנה מאוד.

רק SP3 ניתמך נכון להיום, מן הסתם הוא גם הכי מומלץ.

הלוואי שזה היה קשור להבנה של המערכת.. זה פשוט שיש כמה דברים שממש מציקים לי שבXP עבדו לי רגיל..

למשל האצת עכבר - mouse acceleration

ניסיתי כמעט הכל ולא הצלחתי לסדר את זה שיהיה כמו וזה ממש מציק לשחק ככה. יש משחקים אומנם שיש אפשרות לבטל את זה או להוסיף פקודות.. אבל עדיין זה לא אותו דבר נכון קניתי מחשב "מפלצת" ואני מבזבז אותה על משחקי CS DX9 וכל החרא הזה אבל בכל זאת אני מרגיש שממש קשה לי לשחק במשחקים האלה עם הווינדוס הזה.. וזה לא רק האצה של העכבר זה עוד כמה דברים שמרגישים מוזר. אני ינסה דיסק של חבר ואני יבדוק איך זה יהיה עם אני ירגיש באמת ירידה בביצועים וכל מה שאמרת כנראה שאני יחזיר ל7.. תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...