לאיזה חברה לעבור?! - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאיזה חברה לעבור?!

yoni_h

Recommended Posts

לאחרונה קיבלתי את הסמארטפון הראשון שלי ועכשיו אני מעוניין להוסיף לו חבילת גלישה.

כיום אני מנוי לחברת פלאפון במסלול "חיילים יותר".

השימושים שלי די מינימליים: 250 דק' בחודש מקסימום ובנוגע לגלישה- אני לא יודע, כי אף פעם לא היה לי.

לפלאפון אין מה להציע לי ולכן החלטתי לעבור לאחת מהחברות החדשות.

עד אתמול היתי סגור על לעבור למבצע ה-50 שח של גולן טלקום, אבל כשנכנסתי לעמוד הפייסבוק שלהם, הזדעזעתי מכמות תלונות האנשים. המון מדווחים על אי מתן שירות, בעיות התניידות (אנשים ממש נשארו ללא קו), ניתוקים, קליטה גרועה, איטי וחלש, היעדר אפשרות להתקשר למספרים מסויימים וכו'.

אמרתי שאנסה לבדוק מה המצב אצל מובייל, אבל גם אצלם המצב היה גרוע לא פחות.

אני לא רוצה לעבור לחברה שאצטער על הרגע שעברתי אליה.

לכן כעת אני פונה אליכם על מנת שתסייעו לי לבחור בחברה המומלצת עבורי, הן מבחינת השימושים שלי והן מבחינת טיב השירות שלה.

חוץ מהוט מובייל וגולן טלקום, שני המסלולים שמצאתי שהכי עדיפים עבורי נמצאים אצל YOU PHONE ו- 012 MOBILE, אך השאלה היא מה המצב אצלם? על איזה תשתיות הן יושבות? מומלצות או לא?

אודה מקרב לב לעוזרים! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4325252,00.html התשתית של אורנג, במרכז הארץ(בחודשים הקרובים גםבצפון+בדרום

) המתקדמת ביותר. מבדיקות אתה יכול להתרשם שאייפון 5 לצורך הדוגמא מגיע ל15MB מהירות גלישה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא של אורנג'? הבנתי דווקא שיש להם את האינטרנט הכי גרוע. ראיתי פה בשרשורים דומים שלא ממליצים על אינטרנט של אורנג'. הרוב אומרים שהאינטרנט הכי טוב אצל הוט מובייל ופלאפון. דיברת על 5, אבל אם מתייחסים ל-S3?

וכשאומרים "מרכז הארץ" זה כולל גם את ירושלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לחכות לשנה החדש, אז לא יהיו יותר קומבינות לאיזה מסלולים להמליץ או יעדים לעמוד בהם, עניין של שבוע בלבד.

לידידנו "בעל עניין", תפסיק לדחוף כל הזמן את המשפט "אורנג' משדרגת", כל עוד אין שינוי ופריסה מלאה נשארים עם אותו מסורס מפעם וכל חברה שיושבת על התשתית שלה זוכה לאותה מהירות בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון המסלולים בגדול לא ישתנו אצל החברות החדשות אבל יכול להיות שיהיו מסלולים שיתאימו לך יותר בחברות הישנות,מסלולים שהם לא ממש רוצים להגיד ונותנים רק את התוכניות היקרות יותר. אין לי ידע ממקור ראשון אבל שזמנו קיבלתי בסלקום תוכנית לסטודנטים שהתאימה לי והמחיר שלה היה זול יחסית למסלולים שהיו מפורסמים בתקשורת. בסופו של דבר אין אין חברה מושלמת, הכל תלוי בצרכים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך אני אדע אם יש להם מסלולים חדשים אם אתה אומר שהם לא מפרסמים אותם בתקשורת?

המסלול שהכי מתאים לצרכים שלי לפי מה שאני רואה, הוא מסלול הבייסיק ב-012, או ב-יופון. ד"א יופון גם בתשתית של אורנג'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שגורם לי להתלבט אם לעבור אליהם הוא האינטרנט. אני לא רוצה שיזחל לי או שלא תהיה לי קליטה. האינטרנט של גולן ושל הרבה יותר טוב? צפוי שינוי בתשתית של אורנג' בקרוב?

הדעות שלכם חלוקות, איך אפשר לדעת מה המצב בפועל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השינוי באורנג במרכז כבר בוצא. אם תעשה בדיקה תוכל לראות שאייפון 5 לדוגמא המסוגל להגיע למהירויות גבוהות נע בין 15-20 מגה במרכז. בצפון ובדרום התהליך יקח עוד כ2-3 חודשים וגם שם תיהיה פרסיה.כרגע מבחינת הכי מהיר זה באורנג, אשר מבחינת מחיר 012 יוצא הכי משתלם כי זה 44 שקל לחצי שנה(בתשתית של אורנג)חבילה שכולל הכל. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר... הרוב אומרים שהאינטרנט הכי מהיר הוא של , ואחריהם פלאפון.

התכתבתי הרגע עם נציגה של 012 בצ'אט באתר שלהם ושאלתי מה המהירות שאקבל בפועל באזור ירושלים ות"א, היא אמרה- עד 5.5 מגה.

אמרתי לה שזה איטי ביחס לאחרים ושאלתי- אורנג' לא פרסה תשתית חדשה באזור המרכז? היא אמרה- באמת שאני לא יודעת.

אז.. 5.5 מגה זה באמת איטי לא?

ושאלה אחרת- ראיתי בסקרים שנעשו באינטרנט שלרמי לוי למשל יש את המהירות הכי נמוכה. אבל להבנתי הוא יושב על תשתית של פלאפון לא? אז אני לא מבין.. אם חברה מסויימת משתמשת בתשתית של אחת החברות הגדולות, זה לא אומר שתהיה לה את אותה המהירות? אם כך, ככל הנראה אקבל מהירות נמוכה יותר ב-012 למרות שהם בתשתית של אורנג', אני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשר לרמי לוי, הוא יושב על תשתית של פלאפון אבל יש לו הגבלה עד 2MB.

אני לא סומך על כל מיניי נציגים של חברות, הם (או חלקם אבל אי אפשר לדעת) לא ממש יודעים מה קורה בשטח באמת, תברר אם מישהו שכבר מחובר לאותה חברה ונמצא באזור שלך, זה יהיה הכי בטוח מבחינת מה שתקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.. אני צריך למצוא מישהו כזה.

האמת ראיתי בעוד פורום שמישהו אמר שאמרו לו שהוא יקבל 5.5MB ובפועל הוא קיבל מגה ומשהו. אם כך הדבר, לא נראה לי שאעבור אליהם.

OldNavy - אתה כנראה טועה. אורנג' ממש לא בעלת האינטרנט המהיר ביותר. חבל להטעות סתם. אשמח לראות עובדות בשטח (ועזוב את האייפון 5 עכשיו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.. אני צריך למצוא מישהו כזה.

האמת ראיתי בעוד פורום שמישהו אמר שאמרו לו שהוא יקבל 5.5MB ובפועל הוא קיבל מגה ומשהו. אם כך הדבר, לא נראה לי שאעבור אליהם.

OldNavy - אתה כנראה טועה. אורנג' ממש לא בעלת האינטרנט המהיר ביותר. חבל להטעות סתם. אשמח לראות עובדות בשטח (ועזוב את האייפון 5 עכשיו).

קודם כל אתה מוזמן לדבר עם חברים בפורום שעברו לשם ועם סמרפטפון תומך(כמדומני 4 לא עובר את ה7.2 אז אתה לא מצפה שהוא יגיע ל10+ לא משנה באיזו תשתית או ישתמש כן?).בלי קשר כמובן, שלי אין שום אינטרס כלכלי להמליץ על 012. בלי קשר, אתה מוזמן פשוט לראות עובדות בשטח קפוץ לדוכן orange במרכז יש שמה 5 וברובם מותכנת speedtest תראה בעצמך או חבר עם מכשיר חדש :)השוק מוצף כרגע 5 אז לא אמורה להיות בעיה בעניין.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...