לא מצליח להריץ חלק מהמשחקים הכבדים על 60FPS - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להריץ חלק מהמשחקים הכבדים על 60FPS

OhayoNB

Recommended Posts

שלום,

קניתי לפני שבוע מחשב ונעזרתי בפורום מפרטי מחשב לפני הקנייה (המפרט רשום בצד ימין).

יש לי את כל המשחקים הכי חדשים ועם הגרפיקה הכי טובה ויש משהו מוזר מאוד, יש לי

GTX 680, והתקנתי את הדרייבר האחרון של

(גרסא 310.70), יש לי את המשחקים Far Cry 3 ו-Battlefield 3, ואת שניהם אני מצליח להריץ על ULTRA וה-AA עד הסוף, בקיצור הכל על מקסימום ואני מצליח להריץ אותם על 60

בלי דרופ אחד אפילו, עובדים מצוין וזה משחקים עם גרפיקה מצוינת.

הורדתי את המשחק Batman Arkham City ואת Sleeping Dogs, שניהם גם על מקסימום (הבטמן כולל PhsyX עד הסוף גם) ואת שניהם אני לא מצליח להריץ על 60

, יש המון דרופים וה-Sleeping dogs בקושי מצליח להגיע ל-60 גם שאין הרבה אובייקטים.

מה פה הבעיה ? אני לא מצליח להבין, תודה רבה לעוזרים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל גבר, למה במפרטי מחשב?

מעבר לזה, לפעמים הבעיה נמצאית במקומות אחרים. שניים מתוכן יהיו:

I. אם לקחת GTX680 ומעבד G645 עם 4GB , אז הבעיה היא בצוואר בקבוק מהמעבד / . לא נתת את שאר המפרט, אבל אני נוטה לפסול שזו הבעיה במקרה שלך.

II. בעיה תוכנתית. או בדרייבר, או במשחקים עצמם אפילו. ייתכן בהחלט שהדבר ישתפר בעדכוני נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^מה?. במפרט שלו רשום 3570K ו-8GB .

מי קונה 680GTX ופנטיום G..

ישנם משחקים בעיתיים שלא קשורים למערכת, בנוסף כנאמר בשלות משפרת מאוד.

נסה משחקים נוספים ואם הבעיה נעוצה שמספר בודד אז כאמור הבעיה במשחקים עצמם.

גם בכרטיס כמו ה-680GTX עם פיזיקס ופילטרים מקסימליים יתכנו דרופים תקנו אותי אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

physx לוקח המון כוח גראפי. אף פעם אל תצפה להריץ על 60FPS סולידי משחק כבד עם פיזיקס על מקסימום.

בכלל אל תצפה תמיד ל-60FPS סולידי. אתה תתאכזב. חוץ מהעובדה שבאמת יש המון משחקים בעיתיים, ה-680 הוא אמנם כרטיס אקסטרים אבל גם לו יש גבולות. אתה תריץ 98% מהמשחקים המודרניים על 60FPS סולידי ללא פיזיקס ועם הפילטרים שהמשחק עצמו מאפשר לך, אבל אל תצפה להריץ כל משחק על X16 AA לדוגמה ולקבל 60FPS. מה שגם זה מיותר להשתמש בפילטרים מפוצצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל גבר, למה במפרטי מחשב?

מעבר לזה, לפעמים הבעיה נמצאית במקומות אחרים. שניים מתוכן יהיו:

I. אם לקחת GTX680 ומעבד G645 עם 4GB , אז הבעיה היא בצוואר בקבוק מהמעבד / . לא נתת את שאר המפרט, אבל אני נוטה לפסול שזו הבעיה במקרה שלך.

II. בעיה תוכנתית. או בדרייבר, או במשחקים עצמם אפילו. ייתכן בהחלט שהדבר ישתפר בעדכוני נוספים.

אמרתי, יש לך בצד ימין אם תלחץ "מפרט מחשב" את כל המפרט שלי ..

Borderlands 2 עם הפיזיקס עובד על 60 FPS בלי דרוף אחד ..

Battlefield 3 שזה משחק שמאוד פחדתי להפעיל אותו עובד על Ultra בלי שום בעיה, גם במולטי שיש המון פיצוצים ברקע 60 FPS ולא זז מזה.

Batman Arkham City לא עובד משהו, ממש בקושי מגיע ל-60 FPS, תמיד ב-40 50 ואפילו 30 לפעמים.

AC 3 עובד על 60 אבל שיש המון אובייקטים ברקע יורד ל-45 FPS אבל עולה ישר שאני הולך ממקום אחד למקום אחר, שזה נורמלי, אני לא מצפה ל-60 FPS בכל המשחקים.

אבל Sleeping Dogs ו-Batman מאכזבים אותי.

והכי מפריע לי שב- 3 פעם אחת אני נכנס והוא על 60 FPS בלי שום בעיה, ויום אחרי זה אני נכנס והוא על 30 FPS, משהו מוזר מאוד, מאוד מעצבן אותי.

אני לא יודע אם זה בעיה או שזה נורמלי, אולי תוכלו אתם להגיד לי את זה.

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-Sleeping Dogs אני ממליץ לך להוריד טיפה את ה-AA, זה לוקח המון כח עיבוד לשווא.

בבטמן השימוש בפיזיקס הוא מאוד כבד לכן ביחד עם AA מוריד דרסטית את הביצועים.

זה שיש לך GTX680 לא אומר שהוא מחוסן מפני משחקים שעברו פחות אופטימיזציה (בעיקר פורטים) ותמיד יהיו משחקים שכאלה. בנוסף, זה טיפשי להשוות בין משחק למשחק, גם בגלל מה שכרגע אמרתי וגם כי מדובר על מנועים גרפיים שונים עם ניצול משאבים שונה.

כמו כן, אל תהיה בבקשה מהאנשים האלה שמתחת ל-60FPS זה לא שחיק מבחינתם, כי זה כבר פסיכולוגי ודבילי. בחלק מהמשחקים יש קאפ של 30FPS והרבה לא מרגישים אותו.

לדעתי אין לך שום בעיה במחשב (ואתה גם יכול לבדוק בעזרת בנצ'מרקים ברשת כדי להשוות תוצאות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...