012mobile לעומת גולן טלקום - תוכנית בסיס - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

012mobile לעומת גולן טלקום - תוכנית בסיס

yonir

Recommended Posts

לאו דווקא. מבחינתן עדיף להן להתנתק כמה שיותר מהר מהתשתית של החברות שהן רוכבות עליהן כדי להתחיל להרוויח באופן נורמלי. אני רק מקווה שהן לא יתנתקו מוקדם מדי ויתקעו את הלקוחות עם פריסה לא מלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא לא צריך לשקר לטובתה אבל הייתי מצפה שהוא פשוט לא יגיב במקרה הזה. בכל מקרה יפה שהוא אכן אמר את שאמר.

ליאב - שוב פעם, הסיבה שאני חושב לעבור היא לא ההבדל הזה במחיר.

בכל מקרה - אנחנו סוטים מהנושא.. :)

למה לא? כמו שנאמר אני נטו מקור מידע:) פלאפון לא משלמת לי על תגובות פה כמו שאתה יכול להבין מהן חח :hat: אני נטו נהנה לשתף מידע ומתעניין בכל תחום המחשוב אז אחלה פורום. הכותרת שלי זה רק כגילוי נאות.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סהך זה לא שהבחור מרוויח אם עוד לקוח או פחות לקוח יהיו לפלאפון. זה שהוא עובד שם לא אומר שלא צריכה להיות לו דעה עצמאית. כשעבדתי באורנג ידעתי להפריד בין העבודה לבין מה שאני חושב במציאות, ואף ניידתי את המשפחה להוט בזמן שעבדתי שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר בקרית ים,יש לי 3 ברשת פלאפון וכרגע נראה לי שקיבלתי שיתוק

עשיתי בדיקת מהירות וקיבלתי:

10.6 מגה בהורדה!!!!

2.2 בהעלאה!!

כשרק לפני חודש לא עברתי את ה 4-5 מגה להורדה עם מובייל וגם עם פלאפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבצע הזה גם נראה כמשתלם יותר משל והוט מובייל, משום שהן מציעות את אותם תנאי , אבל רק ללקוחות חדשים. במקביל, אצלן המחיר עולה ל-99 שקל בחודש בתום 6 חודשים ואילו ב-012 מובייל המחיר עולה ל-98 שקל בחודש.

נו באמת. בגלל שקל אחד המבצע הזה הופך להיות "יותר משתלם" ??

הנושא של לקוחות חדשים/קיימים לא רלוונטי, כי כולם עכשיו הם "לקוחות חדשים".

012 מובייל זה אורנג'. ולאורנג' יש חרא של תשתית. זה רחוק מלהיות משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת. בגלל שקל אחד המבצע הזה הופך להיות "יותר משתלם" ??

הנושא של לקוחות חדשים/קיימים לא רלוונטי, כי כולם עכשיו הם "לקוחות חדשים".

012 מובייל זה אורנג'. ולאורנג' יש חרא של תשתית. זה רחוק מלהיות משתלם.

האמתי שלו, הוא עדיך על פני גולן בגלל התשתית והשירות.לא דיברתי על כסף אבל כן טיפלה זול יותר אבל זה באמת זניח. משתלם זה לא רק מחיר.המידע שלך לא מעודכן לגבי התשתית של אורנג הם פרסו כבר במרכז ובהליכים לפרוס בצפון ובדרום את התשתית החדשה שלה מדרגה לפני דור 4 שאמור להייכנס יחסית בקרוב.אם תבדוק מהירות גלישה של 5 במרכז באורנג תגלה שהוא גולש בממוצע 15MB
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמתי שלו, הוא עדיך על פני גולן בגלל התשתית והשירות.

מה?!

התשתית של גולן עדיפה בעשרות מונים על התשתית של אורנג', מניסיון + הוכחות מהשוואה שעשיתי באופן אישי.

השירות? חחחח אל תצחיק אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהירות הגלישה ב-012 בייסיק היא בערך 5-6Mbps. קראתי שהרשת החדשה של אורנג' תחול גם על 012 אך כנראה מדובר על חבילת הללא הגבלה שלהם.

עריכה - הצלחתי להגיע ל-13.8Mbps באיזור מסוים. אך ברוב המקומות/זמן זה 3-6Mbps...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ציטוט של מישהו אחר חחחח

"ברור שאורנג' הכי מהירה הרשת שלהם לאט לאט מתרוקנת מלקוחות מה הפלא?"

צודק לחלוטין, בתור עובד חברה לשעבר בפרטנר אני מאשר שהמהירות לא להיט ותכלס יצא לי לראות ולחזות במהירות לא רעות בכלל בפלאפון

כמובן שתשתית של קשה לנצח ;)

בקשר לחבילה אין לי דעה סתם רציתי לומר ת'ציטוט הזה כי הוא שיעשע אות :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?!

התשתית של גולן עדיפה בעשרות מונים על התשתית של אורנג', מניסיון + הוכחות מהשוואה שעשיתי באופן אישי.

השירות? חחחח אל תצחיק אותי.

התשתית של אורנג' עברה שדרוג עצום ואצלי בבית, ובמקומות רבים אחרים שבהם השוואתי, בכל אזור חיפה, הקריות וגם במרכז הארץ - אורנג' הייתה מהירה יותר מגולן (ומשאר הרשתות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...