BiXeon Project V2.0 - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BiXeon Project V2.0

arkadur

Recommended Posts

הג'גסו הישן שלי הלך קפוט, ומאז לא רכשתי אחד חדש.

אני עדיין שוקל אם לנסות לחתוך את החומר על המסור דיסק השולחני שלי (ולא של המפעל), לחילופין, אולי אני אנסה את המתאם רוטר של הדרמל שיש לי.

או שפשוט אני אקנה ג'גסו חדש..

בנוגע לצנרת פרספקס, יש כמה ניסויים שאני רוצה לבצע (ולכן קניתי 4 מטר, לא יקר - קשה למצוא).

בכל מקרה, יש מקומות שאני עדיין אשתמש בצנרת רגילה כדי לאפשר מעט גמישות במערכת.

המידה הנבחרת בצנרת הרגילה היא: 7/16ID, 5/8OD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באיזה תוכנה אתה משרטט ?

בדיוק היתי שבוע שעבר בחנות אינסטלציה לגן , חיפשתי זוויות למערכת מים בזול (לא בא לי לשלם 70 שח על זוית מסכנה) אז ראיתי שם צנרת קשיחה שקופה, אבל חשבתי שזה לא יתחבר טוב עם הקומפרשן... אני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הצנרת האקרילית היא בדיוק במידות של הקריסטל לינק, אז ה"מולטי לינק פיטינג" יעבוד, ליתר ביטחון כדאי לקחת את הדגם ה"ארוך" עם 4 O-רינג בפנים במקום 2 בדגם המקוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי לקנות סמפל אחד של מולטי לינק. הרי גם ככה הם לא מספקים אותם באורכים שלמים. אגב, סינגיולרטי עשה פרוייקט עם ביטפניקס פרודיג'י.. אני מניח שראיתם את זה.. הוא מאד מאד התקשה, היה צריך להשתמש בלא מעט הארכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא גם השתמש במערכת האישית שלו ("מערכת" יותר בכיוון של מפלצת case labs עם שלושה רדיאטורים מרובעים) מכרטיסי המסך למערכת הריקון למשאבות, וגם שם ניכר קושי, הוא השתמש במתאם דו-צדדי של מולטילינק כדי להכפיל את האורך (לא לציטוט) ועדיין הזדקק לכמה מאריכים טובים (רק הקונסטרוקציה של ההארכה עלתה כנראה יותר מ-50$)

עריכה:

רק עכשיו שמתי לב, כל המערכת מורכבת מקריסטל לינק חוץ מהצינור האחורי שמחבר בין החלק העליון של הרדיאטורים לתחתון (הייתה לו בעיית סטיינינג קשה שגרמה לצינורות לשלו לקבל גוון סגול מחלחל) :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה גם שיש הרבה אי דיוק בבנייה של מערכת, צריך להתאמץ לא מעט בשביל שכל הצינורות באמת ישבו בזויות ישרות ומקבילות לקווים של המארז. שמשתמשים בצנרת רגילה קורה דבר הפוך, אם מולכים את הצנרת בקווים עגולים ויפים זה רק משפר את המראה. מעניין אותי אגב למה הוא השתמש בצנרת יחסית קטנה. נראה כמו 10-13.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא השתמש ב-1/2 ID ו-3/4 OD, באינצים. אין לי מושג לגבי סנטימטרים.

שים לב בכמה מתאמים הוא השתמש כדי ליישר (וגם כן לא באופן מושלם) את הכניסה לכרטיסי מסך עם הבלוק של הלוח

עריכה, אלא אם כן אתה מתכוון ללינק, זה הלינקים שביטספוור מוכרים בסטוק, אז זה 12 משהו (10 אולי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שלא הבנת אותו נכון. אין סיכוי שהוא השתמש בגודל הזה. הגודל שאתה אמרת זה 13 על 19 ס"מ שזה הצנרת הכי עבה שיש. הוא לדעתי השתמש בגודל שאמרתי למעלה.

קבל עריכה: זה בכלל מולטי לינק, חשבתי שזה כמו במערכת האדומה שהוא בנה ששם זה צנרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה התכוונת? בחזית איפה שיש צנרת אקרילית או מאחור בצנרת הרכה?

הצנרת הרכה בטוח 1/2 על 3/4, הוא מציין זאת בהרבה סרטונים, הוא אומר שהכי נוח לעבוד איתה כי היא עבה ויחסית גמישה.

אם אתה מדבר על האקרילית, אז הקוטר הפנימי הוא 1/4" שזה הביטספוור קריסטל לינק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המתאמים נראים כך:

sidewindercomputers_2241_540265612

כאשר המתאמים מסדרת C47 מכילים 2 טבעות אטימה, וסדרת הC48 הדקה יותר, מכילה רק טבעת אטימה אחת

דוגמה לC47

BP-DBRWP-C47_01.jpg

דוגמה לC48:

BP-DBRWP-C48_02.jpg

יש לי תכנון לעשות שימוש בסדרה האדומה של BP כפי שנראה כאן. ;)

שימוש במאריכים רק מקטין את סיכויי האמינות של המערכת, לא בדיוק מה שאני מחפש.

הקוטר הפנימי של הצנרת הוא 10MM, שמקביל ל0.4" וזה די תואם את הקוטר הפנימי של הצנרת 7/16 שאני אשתמש בה (אחד מעל ל3/8)

קוטר פנימי 1/2" לא "באמת" יניב תוצאות טובות יותר, ודיי נמאס לי מלעבוד עם הקוטר הזה, אני אשמח לנסות את ה7/16.

עדכונים נוספים- בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר, אם זה לא היה כזה פשוט, לא הייתי נכנס לזה

הצנרת מוחזקת בלחץ ע"י גומיות האטימה, ולכן אני אלך על הדגם שמכיל 2 טבעות (עוד מרווח ביטחון, ועוד משהו שתופס אותו), למרות שהוא פחות יפה.

שקלתי גם לקחת צינור בקוטר גדול יותר, ולהבריז את החלק הפנימי שלו לG1/4" אבל לא ישים מהסיבה שקשה לשים יד על צינור עם עובי דופן (WALL) עבה מספיק כדי שיהיה ניתן להשתמש בזה.

התוכנה שבה עשיתי שימוש בשרטוט היא הסקצ'אפ של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה משתמש ב c47 ה "חיסרון" בעצם בזה שהוא קצת מסתיר את הקריסטל לינק ואם הסלוטים שבהם שמים את כרטיסי המסך צמודים אחד לשני אז בעצם זה קצת פוגע באפקט בגלל שהוא לא משאיר הרבה קריסטל לינק גלוי לעין , אבל אם יש לך סלוט פנוי ואתה ממקם את הכרטיסים נגיד ב 1 ו 3 אז גם אם תשתמש ב c47 עדיין הקריסטל לינק ארוך מספיק כדי שהוא יראה לעין והרווחת את העוד קצת מרווח ביטחון שאתה רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...