BiXeon Project V2.0 - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BiXeon Project V2.0

arkadur

Recommended Posts

אפשר להגיד שמדובר בחתונה קתולית

גם מבחינת הלוח וגם מבחינת המארז.

בעתיד, אולי אשמיש את הSR-2 לשרת ביתי צנוע במקום מערכת ראשית. והמארז? מדובר בקנייה לחיים לדעתי, לא פעם מארז יחיד וטוב ליווה אותי לאורך כמה מערכות. גם שדרוג חומרה לא אמור להיות בעיה גדולה, רק התאמה של הבלוקים לרכיבים החדשים, מערכת הקירור כבר תהיה קיימת.

בנוגע לצבע, כרגע, הTHEME יחסית מתאים ללוח, אני לא חושב שאני אשנה זאת בשלב הזה.

אולי בבניה עתידית וחוזרת במארז אני אשקול זאת בהתאם לרכיבים החדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

החלוקה של הלופים תתבצע בצורה הבאה:

1. מעבדים ישבו על הGTX360 בגג המארז.

2. ישבו על הTFC 360X2 בתחתית המארז

3. וזכרונות ישבו על 1X120 בודד מהסיבה שמדובר ב4 בלוקים סה"כ, שאולי לא יפלטו הרבה חום אבל הם יפגעו בביצועים של אחד מ2 הלופים האחרים, ולכן החלטתי להקדיש להם לופ נפרד.

במארז אחר, יכול להיות שהייתי מאחד את הלופים 1+2. כאן אני עושה זאת מהסיבה שהמארז בנוי בצורה שדיי מכתיבה את התצורה הסופית של המערכת. לכל צד יש יתרונות וחסרונות , אבל בסופו של דבר הכל הולך.

בנוגע לעלויות - שאלה שצצה בכל פרוייקט , מצטער - אני לא נכנס לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי התלבטות בנוגע לפרוייקט, ואשמח לשמוע דעתכם בעניין.

האם להשקיע בכרטיסים הקיימים (צמד 580) ולקנות להם בלוקים, או למכור את הכרטיסים ולשדרג לצמד 680 מחו"ל במחיר נורמלי יחסית למה שקורה בארץ

חבל לי להשקיע 500 -400 ש"ח על כל בלוק , כאשר ערך הכרטיס ירד בצורה דרסטית.

אגב, אני לא יודע אם יש כאן בעלי חנויות או בעלי עניין כלשהם - אך אני פתוח לשמוע הצעות על נתינת חסות לפרוייקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אני לא רואה סיבה להתעקש על 680 שיש לך 670 ftw בפחות כסף משמעותית. בשביל המס' 680 ? ההבדל ביניהם זניח. ממש לא מצדיק את ה 100$ יותר שמבקשים על ה 680. לדעתי, תשב על האיביי או על NCIX ותביא לך עם BUY2 או כמובן (אם יש לך) חברים\קרובים בארה"ב. ככה ייצא לך הכי משתלם. אני לא הייתי זורק על זה 4400 שקל, אם כבר, אז עדיף לזרוק קצת פחות מ 1000 ולהביא שני בלוקים. עכשיו שמחירי ה 580 די ברצפה, אני כמעט בטוח שאפשר לארגן בלוקים יד 2 במצב טוב ובמחיר משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה בהחלט, אם אתה עדיין משתמש בכל שלושת מסכי הדל, לך על הגרסה של ה 4 גיגה. לקנות את ה 2 גיגה ואחר כך לגלות שזה לא מספיק, יהיה הרגשה מאד לא נעימה. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההחלטה נפלה, אני מוכר את הGTX 580 לטובת שדרוג של כרטיס חדש.

על הכוונת GTX 680 4GB, אתחיל עם כרטיס יחיד ואשדרג בהמשך ל2WAY או 3WAY.

אין לי טעם להשקיע בבלוקים, וכן 4GB יתנו לי שיפור משמעותי בביצועים על הרזולוציה בה אני עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין, אך לא רלוונטי מכמה סיבות, במקרה שלי אני רץ על כמה מסכים. מערך של כרטיסים "אדומים" ירוצו בCF רק במצב של FULL SCREEN

אצל הירוקים - הSLI יעבוד תמיד.

חוץ מזה, של4GB היתרונות שלהם על הרזולוציה הזו, והמחיר הוא לא כ"כ פונקציה כי הכרטיס יוזמן מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...