עזרה בבחירת כרטיס מסך - אסוס או ספירייה ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת כרטיס מסך - אסוס או ספירייה ?

dabeldu

Recommended Posts

היי

עזרתכם בבחירת כ.מסך בין הדגמים :

דגם1 :

SAPPHIRE VAPOR-X HD 7970 GHz EDITION 3GB

דגם2:

ASUS GTX 670 DirectCU II: coolest and quietest 28nm card

אשמח אם תתיחסו ליכולות ה-3D של כל כרטיס:

מה עדיף ? באיזה כרטיס תכונת ה- 3D עובדת "חלק" ?

האם צריך להוסיף במחשב חומרה נוספת או תוכנה לצורך זה ?

אם כן אז איזה לדוגמה ?

מי יותר טוב מבחינת משחקים , ו- 3D ?

באיזה גודל מסך אוכל להשתמש ברזולציה של 1030P בכל כרטיס ?

במה הייתם בוחרים ?

אשמח גם לקבל המלצה למסך 3D מתאים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה על ה3D לא כל כך רוולנטית לארץ,אין מסכי 3D בארץ שתומכים ב3D VISION של נווידיה-אני מתייחס לפתרון ה3D של נווידיה כי הוא רשמי והרבה יותר יעיל ואיכותי משל .

בקשר לאיזה כרטיס עדיף-

ברזולוציה שלך (כנראה 1080P כי אין 1030P) שניהם OVERKILL רציני, 7950 או GTX 660 TI יעשו את העבודה ועם יותר כסף בכיס.

אם אתה מתעקש על הכרטיסים האלו:

שניהם אותו דבר בביצועים-קח את היותר זול-ל670 יש את הפלוסים של ולAMD יש יותר VRAM(לא יעזור ברזולוציה שלך) ואני חושב שגם יכולת OC טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה על ה3D לא כל כך רוולנטית לארץ,אין מסכי 3D בארץ שתומכים ב3D VISION של נווידיה

מוזר באמת קשה למצוא אותם פה... (17 מסכי מחשב רשומים באתר של nvidia).

בינתיים אני רואה רק אחד מהם בארץ:

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=215&products_id=14474

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון אז יש את טכנולוגיית ה-3D Vision בכרטיס של ה- 670.

אך מבחינת מוצרים תומכים בארץ - עדיין אין .

אבל אם מסתכלים על הטווח ארוך אז עדיף לקחת את הכרטיס של ?!?

האם צריך להוסיף עוד איזשהי תוכנה 3D לתמיכה או שזה כבר build-in בכרטיס ?

איך משפיע עיניין ה- VRAM ברמות הנ"ל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3DVision בשטח כבר הרבה זמן, והייתי מהמר שהדרישה בארץ מאוד נמוכה, ו\או שהיבואנים זונחים וכמצופה הולכים עם העדר - טלויזיות ומסכי 3D שמגיעים עם טכנולוגיות מובנות, בהתאמה לתקן HDMI 1.4a המוגבל (לצערינו קצבי רענון נמוכים ב-3D אקטיבי או רזולוציה נמוכה במקום).

מן הסתם הייצרניות רוצות למכור משקפיים משלהן. בעיקרון כל הטלויזיות יכולות לעבוד עם Nvidia 3DTV Play (ז"א ללא צורך במשקפיים של אנוידיה), כמו גם עם תוכנה חלופית של Tridef (שזאת בעצם גם הברירה הטבעית של AMD), ושניהן בתשלום. אך דווקא מסכי 3D למחשב (שהם לא "3DVision Ready") מוגבלים לעבודה עם Tridef, למרות שטכנית 3DTV Play יכול היה לעבוד איתם באותו התקן המוגבל - אנוידיה לא מספקים תמיכה, או "חוסמים" אם תרצה (בהקשר זה שמעתי שאנשים עושים מודים ל-EDID של המסך כדי שיזדהה כאחד תומך).

שורה תחתונה - אם אתה רוצה את הביצועים ותמיכה הכי טובים לגיימינג ב 3D כרגע - המסך חייב לתמוך 3DVision, צריך לרכוש את ערכת המשקפיים וכרטיס nvidia.

בשל חוסר הפופולאריות של 3DVision בארץ, אני מציע לך למהר, כי לא נראה שה"היצע" יגדל פה. (אלא אם אתה מביא מחו"ל או פונה לחנות\יבואן שיכולים לעזור).

האפשרות השנייה היא להתפשר על 1080p@24hz ו-720p@60hz הנוכחי עם תמיכה של Tridef, או להמתין לתקן 3D הבא של HDMI / Displayport

(וגם אז צעדי nvidia לא ידועים מראש, אבל לפחות אפשר יהיה לנצל את הפוטנציאל של כרטיסי , בהנחה ש-Tridef לא יפשלו, כמו iZ3D לשעבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני סוטה מהנושא, אבל מה קורה אם אני מנסה לגרום ל3D vision לעבוד על מסך שלא יועד לכך? אני מקבל תמונת SBS?

אני חושב שזה פשט לא יעבוד או ייתן לך תמונת SBS שתומכת רק במשקפיים אקטיביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...