לפני הזמנה של NOTE 2, מבקש המלצה לכיסוי. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפני הזמנה של NOTE 2, מבקש המלצה לכיסוי.

romansah9

Recommended Posts

לאחר חשיבה ארוכה וממושכת החלטתי להזמין לעצמי נוט 2.

מאחר ואני הולך להזמין אותו מ handtech.co.uk ואני יודע שזמן ההגעה שלו יכול לקחת הרבה זמן, החלטתי לא להסתכן ולרכוש לפניו או בצמוד עליו כיסוי.

אני עובד בתעשיה ויש לי שתי ידיים (די) שמאליות, מה שגרם לכך שהגלקסי S שלי חטף על ימין ועל שמאל (ונגמר במסך סדוק שאני הולך להחליף בעצמי בימים הקרובים).

אני לא רוצה להתפשר על ההגנה של המכשיר (לא, הוא לא הולך לצלול או להרטב בכלל) גם על חשבון הגודל- רק לא להגזים ולהמליץ לי לבנת סיליקון.

באתחלה הייתי סגור על otterbox defender (עם הקליפס), אבל עכשיו קיבלתי שמועות שהסיליקון שלו מתרחב יותר מידי, והקליפס הוא סתם משהו שנשבר כמו כלום.

לא רוצה המלצות על כיסויי "ספר" שמיוצרים מעור (הייתי מחליף אותם כמו גרביים בגלקסי שלי- ממוצע של כיסוי אחד לחודש וחצי).

השמח להמלצות- אנשים עם "ניסיון" יקבלו עדיפות גבוה יותר.

נ.ב- וברור שאני הולך לרכוש את הכיסוי בהזמנה מחו"ל- זה פשוט חטא לממן מוכרים בארץ שעושים מאות אחוזים על הקונים שלא יודעים.

תודה מראש.

רומן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא משלוחים מבריטניה נוטים להגיע מהר מאוד, בדרך כלל לא יותר משבוע וחצי ולרוב גם פחות.

(ויש לי ניסיון עם שלושה סמארטפונים מבריטניה לשם הצורך, שניים מהאנדטק ואחד מקלוב)

אין המלצה לכיסויי או מותג ספציפי, אבל כתבתי מדריך מקוצר לקייסים למיניהם -->

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=540665.msg4613174#msg4613174

אני מאמין שתמצא שם את רוב אם לא כל המידע שאתה צריך (כולל דעתי שדוגלת בכיסויים לאו דווקא ממותגים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי מזמן את הסיכום שלך בנושא, והוא באמת חידד לי כמה נקודות חשובות.

אני יודע שאני יכול להסתפק בTPU ממוצע, אך בגלל שזה מכשיר קצת יותר שביר מהגלקסי S שיש לי, וגם בגלל שאני לא חושק להחליף כיסוים בתדירות חודשית (הכיסויים האלה אוהבים להמתח לאחר תקופה מסויימת) - חשבתי אולי באמת להשקיע בכיסוי איכותי מהתחלה.

בעבר לא היה הייתי כל כך חכם, ולכן על האתחלה הגלקסי היה ללא כיסוי בכלל. לאחר מכן השתדרגתי לtpu ממוצע, אך אלה התחילו לההרס בתדירות שבועית לאחר שהתחלתי להחליף בתדירות יומית. בסופו של דבר השתמשתי בכיסויי עור בגלל שהיה הרבה יותר קל להחליף בהם את הסוללה של המכשיר. בסופו של עניין רכשתי גם otterbox למכשיר שלי, עד עכשיו לא השתמשתי בו בגלל שחבל לי להרוס אותו בגלל הסוללות המתחלפות.

הוא באמת טוב, ואני הולך להעביר אותו עם המכשיר שלי לאחי.

לכן זה מכניס אותי לדילמה: איזה מגן באמת יביא לי שקט נפשי לתקופת זמן די ארוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

romansah9 ,קודם כל תתחדש הוא נראה מדהים

תגיד כמה שאלות מתוך סקרנות:

1- כמה אמור לצאת הנייד שלך מבחינת מחיר אם הוא לא נתפס במכס

2- דובר פה רבות על הזמנה של מכשיר בדואר , זה עדיין נחשב "משחק של מזל" אם משהו יפגע בחבילה בדרך?

3- למה דווקא מהאתר הזה?

תודה רבה , ותתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון עוד לא הזמנתי אותו, דבר שני זאת הפעם הראשונה שאני מזמין לעצמי מחו"ל.

המכשיר באתר עולה שם כ 400£ שזה יוצא באזור ה 2500 שקל. royal mail עולה שם כמה גרושים לכן עיגלתי למספר עגול. סה"כ המשלוח נחשב להכי נחות, מה שמקנה לו את הסיכוי הגבוה ביותר לא להתפס במכס. אך עדיין הסיכוי הוא 50-50.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

(16/12)

*דיברתי עם iakovl בקשר לכיסוים שיש לו, ומסתבר שיש לו כיסוי טוב מאוד של APEX בזמינות מיידית עם מגן מסך.

(17/12)

*דשדשתי קצת ברשת והבנתי שאין לי סיבה למהר ולזרוק סתם כסף לאוויר, לכן הזמנתי (אל תפגע iakovl) באיביי את הכיסוי הנ"ל ביותר זול עם שישה מגני מסך (ממוכר שונה כמובן, אך שניהם מארה"ב).

*הכיסוי והמגנים נשלחו מהמוכרים בהפרש של 10-20 דקות מההזמנה עם מספר מעקב(כבר שכחתי מה זה שירות אמריקאי, במיוחד אחרי כאב ראש לא קטן שחוויתי עם הזמנה מסין. או שפשוט עניין של מזל והזמנה בשעות הלילה- שעות יום בארה"ב).

ואז חשבתי- גם ככה למשלוחים יקח בערך שבועיים להגיע, אז למה לא להזמין כבר את המכשיר.

מחיר המכשיר Note 2 16GB Titanium grey-open box עם משלוח Royal mail יצא בסופו דבר 382.99 פאונד.

עד לרגע כתיבת מילים אלה לא קיבלתי עדכון לגבי המשלוח (כנראה שיש להם עומס של הקריסמס).

אני לא רוצה עכשיו לחפור בקשר למשלוח שלי, לכן אני לא רואה סיבה לפזול מהנושא שעליו פתחתי את הנושא הזה: חוץ מכיסויים מזדמנים וסיניים, האם יש איזה כיסוי שבאמת מצדיק את המחיר שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שפתחו את הקופסה כדי להראות לאנשים (בחנות פיזית כנראה) את המכשיר, בלי להפעיל אותו. המקסימום נזק שמוצהר באתר הוא "תביעות אצבע".

אני מוכן להסתכן בכמה תביעות אצבע תמורת לקיצוץ במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שפשוט לא קראת את ההודעה הראשונה שני, ולא הבנת שאני עובד בתעשייה ויש לי שתי ידיים שמאליות. וכן, אני מוכן להתפשר על הגודל על מנת לא להרוס מכשיר שהעלות המינימלית שלו היא 2300 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קצרצר למי שעדיין עוקב:

* ביום ראשון (23/12) קיבלתי כבר את המגן מסך.

* היום קיבלתי הודעה בדואר שהחבילה (עם "המכשיר") שלי הגיעה לסניף שלי. מחר אני הולך לאסוף את הצעצוע החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...