שירותי מעבדה לנייד של דל - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירותי מעבדה לנייד של דל

natanel102030

Recommended Posts

הסיפור הקצר:

מישהו מכיר מעבדה שיכולה להחליף ללפטופ ( 5110 ) את הדיסק הקשיח באחד אחר שאביא להם?

הסיפור היותר ארוך:

אני מעוניין לשדרג את המחשב שלי לכונן .

כדאיות אני כבר בדקתי - חצי שנה שלא עברתי את ה300G בזכות הכונן החיצוני ( 1Tבמהירות USB3 שבקרוב ישודרג ל3T ).

המחשב עם מעבד I7 ו8G של ראם בDDR3. החלק שהכי מאט לי את המחשב הוא הדיסק הקשיח שמת אחרי שנה וחצי.

עכשיו, להגיע להרצליה מראשון לציון פעמיים יהיה דבר קשה לאדם בלי אז אני שוקל כבר לוותר על האחריות ע"מ לשדרג את הדיסק הקשיח.

ראיתי את הדגם 330 180GB ויש עליו ביקורות מעולות אז אני כנראה אקח אותו. הבעיה היחידה שלי היא שאני לא הכי עדין ומפחד לעשות זאת בעצמי.

בתודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כזה מסובך כמו שאתה חושב, זו עבודה של כמה דקות בודדות.

ויש סרטונים ביוטיוב בעניין

כמו כן, שים לב שאתה בעיקרון יכול להכניס למחשב הזה 2 דיסקים קשיחים, תוך ויתור על הכונן האופטי שבמחשב.

כך שבמקום כונן אופטי (צורב) יהיה שם דיסק קשיח.

מה שכן, מומלץ לשים את ה- במיקום המקורי של הקשיח בתחתית המחשב וכונן "נוסף" ב-HDD Caddy (שזה מתאם מיוחד לדיסק קשיח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיות הן שאני לא יכול לחכות לדל ואם אני מחליף במעבדה פרטית את הכונן האחריות תתבטל לי.

אני אבדוק מחר או ביום ראשון כמה יעלה לי שדרוג האחריות לאיסוף והחזרה, ומקווה שזה לא עניין יקר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לידיעתך:

- שדרוג/החלפת זיכרון

- שדרוג/החלפת דיסק קשיח

ועוד כל מיני דברים שניתן לגשת אליהם לא פוגעים באחריות.

אז אני לא מבין למה להטריח את עצמך. :nixweiss:

מה שכן, אם הדיסק קשיח מת והמחשב עדיין באחריות - מגיע לך דיסק קשיח חלופי/חדש.

תוכל אח"כ לשים אותו במארז חיצוני או לשים אותו במחשב במקום הכונן האופטי בעזרת HDD Caddy (תריץ חיפוש בגוגל כדי להבין במה מדובר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לידיעתך:

- שדרוג/החלפת זיכרון

- שדרוג/החלפת דיסק קשיח

ועוד כל מיני דברים שניתן לגשת אליהם לא פוגעים באחריות.

אז אני לא מבין למה להטריח את עצמך. :nixweiss:

מה שכן, אם הדיסק קשיח מת והמחשב עדיין באחריות - מגיע לך דיסק קשיח חלופי/חדש.

תוכל אח"כ לשים אותו במארז חיצוני או לשים אותו במחשב במקום הכונן האופטי בעזרת HDD Caddy (תריץ חיפוש בגוגל כדי להבין במה מדובר).

חידשת לי לגבי האחריות.

בכ"מ, נשאר הקטע הקריטי של הלקיחה להרצליה. אני לא ככה שזו בעיה רצינית.

אני מחפש שירותי מעבדה בראשון כדי שיכניסו את הSSD שאני אקנה וזהו.

לגבי הCaddy, אני הבנתי אותך כבר בהתחלה. פטנט נחמד. החיסרון הוא שלא מצאתי כזה לקנייה בארץ :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Caddy - קנייה ב-, יחסית זול.

התקנת דיסק קשיח, ראיתי סרטון הדרכה וזה כאב ראש לא נורמלי למי שלא יודע מה הוא עושה:

בגלל שזה מחשב "בידורי-צרכני" כנראה לא מצפים מהמשתמש הממוצע להחליף דיסק קשיח.

כך שלדעתי עדיף לך לפנות יום ולקחת אוטובוס להרצליה לטפל במחשב.

החלפה במעבדה בדיסק קשיח תקין (זהה/דומה לקיים שהתקלקל לך) במסגרת האחריות תהיה בחינם.

אולי יסכימו להתקין לך במקום שאתה תביא להם ולהשאיר את ה-HDD הסטנדרטי בנפרד מהמחשב, כאמור צריך לדבר איתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Caddy - קנייה ב-, יחסית זול.

התקנת דיסק קשיח, ראיתי סרטון הדרכה וזה כאב ראש לא נורמלי למי שלא יודע מה הוא עושה:

בגלל שזה מחשב "בידורי-צרכני" כנראה לא מצפים מהמשתמש הממוצע להחליף דיסק קשיח.

כך שלדעתי עדיף לך לפנות יום ולקחת אוטובוס להרצליה לטפל במחשב.

החלפה במעבדה בדיסק קשיח תקין (זהה/דומה לקיים שהתקלקל לך) במסגרת האחריות תהיה בחינם.

אולי יסכימו להתקין לך במקום שאתה תביא להם ולהשאיר את ה-HDD הסטנדרטי בנפרד מהמחשב, כאמור צריך לדבר איתם...

אני לומד ראשון-חמישי מ08:30 עד 16:10, וזה יומיים - לקיחה והחזרה.

שוב, רק מחר או ביום ראשון תהיה לי תשובה לגבי האיסוף מאתר הלקוח והאפשרות שהם יתקינו לי את הSSD.

בינתיים אני מחפש פתרונות ככה שאם לא, כבר ביום ראשון המחשב יהיה במעבדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...