פרוייקט בניה IRIS - בחסות Patriot ו-Antec: אלבום בעמוד 32 - עמוד 6 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט בניה IRIS - בחסות Patriot ו-Antec: אלבום בעמוד 32

djelectric

Recommended Posts

OMG חחח :)

אני החלטתי שאני מחזיר להם את המסטר קליר הדק שלקחתי (את 10\16 העכור אני לא מחזיר אבל מקבל זיכוי) ובמקום זה לוקח 10\16 כמו שלקחת רק בשקוף. אני הייתי לוקח צנרת שחורה כמו שההוא עשה בליטל אנג'ל. אתה יודע מה? אפילו הייתי מעתיק את הסכמה שלו בגלל שהיא כל כך מוצלחת. :)

אממ לגבי הכבלים, טוב אני מניח שאני לא צריך להגיד יותר מדי.. זה הארכות לא כבלים מלאים. אני אישית חושב שזה ככה tacky מעט ולא נותן מראה מושלם. השרינק הארוך הזה בקצה עושה את החוטים מאד קשיחים, כלומר מקשה על הגמישות שלהם בדיוק בקצה (יש עליהם גם כיתוב מכוער כזה). יש אם כבר חלופות יותר מוצלחות כמו הכבלים המלאים של מוד. אם אני לא טועה יש עכשיו משלוח חינם וגם הנחה של קריסמס אז זה שווה בדיקה. בכלל, תעשה השוואה בין PPC למוד כי מוד הרבה פעמים מוכר ביותר זול משמעותית מ PPC. בזמנו, קניתי ממוד את הערכה הזאת ב 12$.

ה PET, לא משנה מה, לא מתאים ליוני סליב. נראה על הפנים, רואים לחלוטין את החוט שמתחת.

אני מאד אוהב את הפיטינג של ביטספאוור (טוב, מי לא) אבל אני לא יודע אם השילוב שלהם עם המונסון יהיה כזה מדהים, אני אישית מעדיף אחידות ואם כבר ביטספאוור לבן אז עד הסוף, כלומר, כולל הקומפרשיין של ביטספאוור. אממ אגב, אני הרי עושה מהם עוד הזמנה בקרוב (אני מחכה שהחלקים יכנסו למלאי) אני וחבר נוסף. אם אתה גר באיזור המרכז אפשר לעשות הזמנה משולשת ואז המשלוח ייצא לנו מאד זול. עם בקשה מהם להוריד את ערך החבילה, זה תמיד עובר חלק במכס וללא תקלות (רק סחבת).

לגבי הצבע למים. אני חושב שכדאי לך לבדוק חלופה של מים מזוקקים + קפיץ כסף + ריכוז של מייהאמס. נראה שמייהאמס הולך מאד חזק עכשיו. לפי הפורומים מדובר במוצר סולידי ואפשר להגיע לרמת צבע מדהימה עם ריכוז בודד של 10 מ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 330
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה נראה כאילו הם מנסים לשווק את המונסון בכח, אבל האמת היא שביטספאוור נראה הרבה יותר אסתטי. אם זה הפרש של דולר שניים, עזוב אותך, קנה הכל ביטספאוור וזהו. אגב, אני ממליץ לך על הדרך להוסיף שקית או-רינגים שחורים של ביטספאוור למה הירוק הזה שבולט מכער מעט. לעומת קולנס הם בחרו באו-רינג ירוק ומעצבן. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא ללכת על מחזיקי מיכל שקופים? (יש גם אפטרמרקט לבנים אם אני זוכר נכון)

בנוגע למחברי הלחץ, למה לא להשאר עם חברה אחת? מילא לשחק עם הצבעים , אבל גם למונסון וגם לBP יש מחברים באדום ולבן.

מה החלטת לגבי הסליבינג? איזה צבעים ותצורה בחרת?

ולדעתי לא תהיה בעיה עם התרכיזים של מייהמס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את עדי, השילוב של הפיטינגים באמת עלול להראות לא טוב.

והסליבינג, טוב.. עדי כבר אמר את מה שצריך. ;)

וכמה שטויות אפשר להוציא מהקשרן בפוסט האחרון שלך :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ, לגבי צנרת, איזה קוטר בכלל החלטת שאתה הולך? קראתי את המדריך שיש להם בפורום של MDPC והקטרים הכי מומלצים זה 10/16. אפשר לעשות ככה:

QD8aO.jpg

עם בארב סטאבי שהוא גם יפה וגם אופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ חחח

10/16 באינצ'ים זה 1/2 3/4? (ID ו-OD בהתאמה) אם כן זה באמת הכי טוב, עבים, מרשימים ובעלי גמישות טובה (לא לציטוט :lol: )

מה היתרון של בארב על קומפרישן? לדעתי קומפרישן יותר יפה, ומה זה בארב סטאבי? (אני מניח מלשון סטאב, לדקור, שהוא נועץ עצמו בצינור. האם אני צודק?)

מה אנחנו מפספסים של בפורומים של MDPC? ;)

ערכתי, בלבול שלי. דיברת על 3/8 נכון? (ID)

מה שיכול להתאים בצבעים (אנ מדבר רק ביטספוור)

בלאק ספארקל (שחור נוצץ, יותר יפה ממה שזה נשמע): http://www.bitspower.com/html/product/product02.aspx?kind=53&kind2=53

טרו סילבר (מצופים כסף, נותנים צבע כסוף מאוד בהיר ויפה, אין מתאמים, רק פיטינגים): http://www.bitspower.com/html/product/product02.aspx?kind=58&kind2=58

דלוקס וויט (כבר דובר עליו, לבן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בבארב סטאבי במערכת שלי ואכן הם נחשבים לתפסני צינורות טובים מאוד (לא לציטוט)

לקומפרשן אין יתרון אמיתי מבחינתי, אסתטיקה נטו.

המערכת הזאת, אני מעדיף שתהיה ID של 1/2 וOD של 3/4, יש משהו בצינורות עבים שעושה את זה (מגה-לא לציטוט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

10-16 זה "3/8 ו "5/8. דווקא קל לזכור. בארבים לא נראים רע אם משתמשים בצנרת הנכונה. סטאבי זה בארב מקוצר שמייפה את כל העסק אבל נותן אותם ביצועים. 10-16 ובארב סטאבי בגודל 1/2" נראה אחלה כמו בתמונה הנ"ל. מה היתרון? במחיר ! הבארב הזה עולה 4$ בעוד שקומפריישן עולה כפול ואף יותר. עוד דבר ששמתי לב אליו זה הצורה שבה כדאי להעביר את הצנרת. קווים עגולים הרבה יפים מסתם קווים מתוחים. כלומר, כדאי לשלב הרבה זויות של 45 ו 30 מעלות.

נב,

מבחינת הברגה, לא רואה סיבה לחרוג מהסטנדרט של רבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לקולנס בארב מוצלח דווקא, הוא אמנם מגיע עם טבעת אבל אין צורך להשתמש בה. עוד יתרון שיש לבארבים על קומפריישן זה שאם יש בעיות או דליפות הרבה יותר קל לראות את זה. לפי מה שהבנתי גם, עם קומפריישנים מומלץ לבדוק מדי זמן מה (אחרי תקופת הרצה) שהטבעות מהודקות על הפיטינג כי הצינורות מתחממים ונהיים קצת "משוחררים". בכל מקרה, מים דורש תחזוקה ובדיקה תכופה.

קבלו עוד משהו יפה שמצאתי אתמול בפייסבוק:

lIe5h.jpg

אני לא בטוח אבל זה נראה כמו צנרת שקופה ואייס דרגון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לקולנס בארב מוצלח דווקא, הוא אמנם מגיע עם טבעת אבל אין צורך להשתמש בה. עוד יתרון שיש לבארבים על קומפריישן זה שאם יש בעיות או דליפות הרבה יותר קל לראות את זה. לפי מה שהבנתי גם, עם קומפריישנים מומלץ לבדוק מדי זמן מה (אחרי תקופת הרצה) שהטבעות מהודקות על הפיטינג כי הצינורות מתחממים ונהיים קצת "משוחררים". בכל מקרה, מים דורש תחזוקה ובדיקה תכופה.

קבלו עוד משהו יפה שמצאתי אתמול בפייסבוק:

lIe5h.jpg

אני לא בטוח אבל זה נראה כמו צנרת

אתה גם עוקב אחרי ליינוס? ;D :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...