פרוייקט בניה IRIS - בחסות Patriot ו-Antec: אלבום בעמוד 32 - עמוד 11 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט בניה IRIS - בחסות Patriot ו-Antec: אלבום בעמוד 32

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 330
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חברים יקרים, שרטוטים רוקמים עור וגידים, יש מחיצות. כרגע אני בודר שהכל מתאים ומתחיל קצת בכיפופים והתאמות. אחרי זה יבוא חיתוך המחיצות ולאחר מכן מנגנון פשוט ועובד של שליפה והחזרת המחיצות

dPpoNGj.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להקטין? אני לא מקטין דבר, השטח הפנימי שלי עדיין דומה.

הצביעה לא תואמת קצת זה נכון אבל זה צבע חלבי של פרספקס עם גלוס על זה, הרבה מעבר ליכולת שלי, זה של מפעל פלסגלס

זה לא נראה קצת צפוף עם הפרספקס הענק שמחפה על הרבה שטח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוורר אחורי ככל הנראה יוסר או שיסובב להכניס אוויר, בגג יהיה רדיאטור שיוציא אותו החוצה. מחיצה תחתונה יש ספק ששואב מלמטה ופולט מאחור. מחיצת קשיחים תקורר, האוויר יסטה הצידה למאחור ומשם גם הוא ישאב החוצה מלמעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה ממש יפה

אם אתה לא פנאט על המראה של הבית מרקחת ויש אפשרות ליצור חורים בפרספקס למאוורר או שניים שיכניסו לחלל של הלוח זה גם יכול להיות יפה

אבל אם אתה פנאט אין ספק שאתה יודע מה אתה עושה את התוצאה רואים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שיניתי את כותרת הדיון הזה בהתאם. יש את שנותנת חסות אז סגרתי את הפינה עם הזכרונות. הם יהיו אצלי אני מעריך כבר בתחילת השבוע הבא.

4nzPU2R.png?1

תודה רבה ליאיר על הלוגו. כשהם (הזכרונות) יגיעו אתם תדעו בדיוק במה מדובר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שזה נראה עכשיו לא יהיה לדפיין R4 הלבן עתיד וורוד בפרוייקט. זה פשוט צפוף לי מדי. מארזי מיד הם דבר שלי מאוד קשה לעבוד איתו. אני משתמש כבר דור רביעי במארזי Full Tower (השניים האחרונים הם טכנית Ultra-Tower), ופשוט לא סובל צפיפות. יש סיכוי גדול מאוד שאחליף בקרוב את ה-R4 הלבן לטובת אחיו הגדולים שנחתו בישראל לאחרונה. שם, יהיה לי גם מקום טוב לקירור מים ולסידור מחיצות. הקונטראסט הפנימי גם יתן איזשהו בוסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...