מפרט לאנימציה ב-8000 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לאנימציה ב-8000 ש"ח

elibegi

Recommended Posts

אני ממש מצטער, זו לא היתה הכוונה.

פניתי ליאיר ספציפית בגלל שהוא זה שנתן לי את המפרט עליו התבססתי במפרט הסופי, אז זה היה סוג של המשך הדיון ביננו.

אם תשים לב, דווקא בפוסטים הקודמים הקפדתי לפנות לכל מי שיוכל לעזור (גם אם בנוסף פניתי גם ספציפית ליאיר).

בכל אופן, כמובן שלא היתה לי כוונה לזלזל בחברים האחרים.

בכל מקרה, אשמח להכוונה לפני שאני הולך לקנות :)

תודה רבה,

אלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!

חוץ מזה, כל שאר המפרט תקין? אפשר להזמין :jump:

חלק מהמפרט הקודם לא מועדכן.

מפרט מעודכן.

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il

מעבד:

Intel Ivy Bridge Core i7 3770K Socket 1155 8MB 3.5Ghz Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1723

קירור למעבד:

Scythe MUGEN 3 REV B

כמות: 1 - מחיר: ₪207

לוח אם:

Gigabyte GA-Z77-D3H

כמות: 1 - מחיר: ₪631

מארז:

FRACTAL CORE 3000 + SEASONIC ECO 500W - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪550

זיכרון:

Corsair 8Gb CML8GX3M1A1600C9 CL9

כמות: 2 - מחיר: ₪278

קשיח למחשב שולחני:

SAMSUNG SSD 830 128GB 2.5 - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪525

קשיח למחשב שולחני:

Seagate 2TB 3.5" Sata3 Barracuda 7200RPM 64MB - מחיר מטורף

כמות: 1 - מחיר: ₪499

כרטיס מסך:

MSI GTX660 2GB GDDR5 Retail

כמות: 1 - מחיר: ₪1145

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪105

רמקולים:

MicroLab M-880 2.1 Black 40W RMS - במלאי

כמות: 1 - מחיר: ₪288

מסך:

DELL ULTRASHARP LED 23" U2312HM

כמות: 1 - מחיר: ₪899

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

המהרת מערכת מחשב:

אני מעוניין בהמהרת המעבד

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪7128

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 6986 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/jelfvz9k

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי, תודה רבה על העזרה.

יש לי ברשותך 2 שאלות:

1. למה שינית את המארז? מה ההבדל בין זה לבין הקודם שהוצע?

2. אני מעדיף הארדיסק גדול ככל שניתן, אני עוסק באנימציה, עריכת וכו' - לכן אני זקוק לנפח דיסק מקסימלי - אתה לא חושב שעדיף לי 3TB?

3. מה משמעות השינוי שעשית בזכרונות (בין CL9 לבין CL11)?

מעבר להערות האלה הכל בסדר? אפשר להזמין בלב שקט? :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי, תודה רבה על העזרה.

יש לי ברשותך 2 שאלות:

1. למה שינית את המארז? מה ההבדל בין זה לבין הקודם שהוצע?

2. אני מעדיף הארדיסק גדול ככל שניתן, אני עוסק באנימציה, עריכת וכו' - לכן אני זקוק לנפח דיסק מקסימלי - אתה לא חושב שעדיף לי 3TB?

3. מה משמעות השינוי שעשית בזכרונות (בין CL9 לבין CL11)?

מעבר להערות האלה הכל בסדר? אפשר להזמין בלב שקט? :yelclap:

2+1 חוסר תיאום מצידי, תקן בחזרה למארז והקשיח שהוצע לך.

3. CL = תזמון | דירוג נמוך יותר = ביצועים טובים יותר, לכן לרוב עדיף CL9 על CL11

אבל זה לא נתון קריטי כלל.

לשיקולך הבלעדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה, תודה רבה על המענה המהיר :)

(למרות שרשמתי שיש לי 2 שאלות ושאלתי 3 (יצאתי חומוס :P )

חוץ מזה אתם אומרים שהכל בסדר, אין התנגשויות חומרה או בעיות תאימות כל שהן? בקיצור, אפשר להזמין?

(סליחה על ההצקה, פשוט לא כל יום אני מוציא 7000-8000 ש"ח על מחשב :) אז אני רוצה להיות בטוח שהכל פרפקט)

תודה רבה לכל העוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שלום חברים - מצטער שלקח לי הרבה זמן - אני מתחתן עוד פחות מחודש + אני גם סוג של סטודנט אז לא היה לי זמן להרים את הראש...

בכל אופן, רצ"ב המפרט הסופי לפני הזמנה - תאשרו לי שהכל בסדר וההזמנה בדרך :)

(היו כמה שינויים מאולצים בגלל חוסרים במלאי, אבל סך הכל די דומה למפרט האחרון)

[table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]מעבד[/td][/tr][/table][table][tr][td]Intel Quad- i7 3770K 3.5Ghz HyperThreading 8MB Tray[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

₪1672

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]קירור למעבד[/td][/tr][/table][table][tr][td]Scythe MUGEN 3 REV B[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

₪207

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]לוח אם[/td][/tr][/table][table][tr][td]Gigabyte GA-Z77-D3H[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

₪627

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]מארז[/td][/tr][/table][table][tr][td]באנדל Define R3 + Seasonic 500W שחור - בקניית מחשב חדש[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

₪650

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]זיכרון[/td][/tr][/table][table][tr][td]Corsair 16Gb Kit (8G X2) CML16GX3M2A1600C9 CL9[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

₪673

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]הארדיסק 1[/td][/tr][/table][table][tr][td]Seagate 2TB 3.5" Sata3 Barracuda 7200RPM 64MB - מחיר מטורף[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

₪499

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]הארדיסק 2[/td][/tr][/table][table][tr][td]Samsung 128G 840 Pro - בקניית מחשב חדש בלבד[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

₪660

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]כרטיס מסך[/td][/tr][/table][table][tr][td]MSI GTX660 2GB Retail[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

₪1145

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]כונן אופטי[/td][/tr][/table][table][tr][td]LG -RW x22 Dual Layer Sata Black[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

₪105

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]מקלדת ועכבר[/td][/tr][/table][table][tr][td]MK520 Cordless Desktop ENG/HEB Unifying[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

₪219

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]רמקולים[/td][/tr][/table][table][tr][td]Microlab M-700U 2.1 Black 46W RMS + Radio + MP3/4 (by or SD) + Remote[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

₪253

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]מסך[/td][/tr][/table][table][tr][td]DELL ULTRASHARP LED 23" U2312HM[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

₪899

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]הרכבה ובדיקות[/td][/tr][/table][table][tr][td]הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

₪0

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]OC[/td][/tr][/table][table][tr][td]אני מעוניין בהמהרת המעבד[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

₪0

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

סה"כ:

[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

₪7609

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]

תודה רבה מראש על העזרה,

אלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי, תודה על המענה :)

1.

כןןןן, כן.

כולם מבטיחים

Mark my words

2. אני בטוח שבחור עם קילומטראז' כמו שלך לא היה מסכן את המוניטין שלו וסתם זורק דברים בלי לבדוק כמו שצריך ;)

נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...