מבקש מפרט למשחקים+OC עד 7K ללא ציוד היקפי/מסך או מארז - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש מפרט למשחקים+OC עד 7K ללא ציוד היקפי/מסך או מארז

xcalibur

Recommended Posts

היי,

כרטיס המסך חייב להיות בהכרח והלוח אם חייב להיות תואם .

אעדיף לרכוש את הכרטיס הכי חזק שיכנס לי במסגרת התקציב ובהמשך הדרך להוסיף שני.

אם אפשר להכניס בתקציב הזה הארד דיסק שיהיה גדול יחסית גם למערכת הפעלה וגם למשחקים אני אשמח.

תודה,

X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל לפרט?

אתה לא צריך מארז? אם לא, מהו המארז שמתוכנן השימוש בו?

תעדיף כרטיס אחד, או מערך כרטיסים החזק יותר ומשתלם יותר?

קצת יותר פירוט שימושים.

מדוע דבקות לNVIDIA?

אשמח לעזור :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל לפרט?

אתה לא צריך מארז? אם לא, מהו המארז שמתוכנן השימוש בו?

תעדיף כרטיס אחד, או מערך כרטיסים החזק יותר ומשתלם יותר?

קצת יותר פירוט שימושים.

מדוע דבקות לNVIDIA?

אשמח לעזור :)

יש לי HAF932 מהמחשב הנוכחי.

כרטיס אחד כפי שרשמתי.

דבקות ל- מעדיפות אישית.

הייתי איתם מאז ומעולם והם לא אכזבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שרזולוצית המסך שלך היא FHD?, עכשיו שאלה נוספת היא על איזה כרטיס מסך יש לך בראש מבחינת תקציב? הריי בתקציב

הזה כמעט כל כרטיס יכנס, במיוחד אם תוותר על ה-SSD. אז מה תקנה עכשיו כרטיס ב2500 שקל ובעתיד תוסיף עוד אחד?

או ש"תסתפק" ב660TI לדוגמה שיתן לך ביצועים ללא פשרות וזה כרטיס שעוד אפשר לחשוב לשלב אותו במערך אם אתה מחפש מפלצת

ביצועים..

כמו שכבר אמרתי את דעתי מיליון פעם בנושא, אני לא בעד של "אני יקנה עכשיו אחד ויוסיף עוד אחד בעתיד", כי עד שתספיק למצמץ

כבר יהיו סדרות חדשות, טובות ומתקדמות יותר. עזוב את הלוח והספק שמייקרים מאוד את כל העסק.

דעתי היא עכשיו או בכלל לא.

אם אתה מתעקש אז דוגמא אחת יכולה להיראות כך:

http://www.tms.co.il/preview/spec/zlw4qy7m

אתה יכול בשארית התקציב לבחור איזה כרטיס מסך שתירצה\ להגדיל את נפח ה-.

*אני משום מה לא יכול לעשות PASTE באתר אני מפספס משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שרזולוצית המסך שלך היא FHD?, עכשיו שאלה נוספת היא על איזה כרטיס מסך יש לך בראש מבחינת תקציב? הריי בתקציב

הזה כמעט כל כרטיס יכנס, במיוחד אם תוותר על ה-SSD. אז מה תקנה עכשיו כרטיס ב2500 שקל ובעתיד תוסיף עוד אחד?

או ש"תסתפק" ב660TI לדוגמה שיתן לך ביצועים ללא פשרות וזה כרטיס שעוד אפשר לחשוב לשלב אותו במערך אם אתה מחפש מפלצת

ביצועים..

כמו שכבר אמרתי את דעתי מיליון פעם בנושא, אני לא בעד של "אני יקנה עכשיו אחד ויוסיף עוד אחד בעתיד", כי עד שתספיק למצמץ

כבר יהיו סדרות חדשות, טובות ומתקדמות יותר. עזוב את הלוח והספק שמייקרים מאוד את כל העסק.

דעתי היא עכשיו או בכלל לא.

אם אתה מתעקש אז דוגמא אחת יכולה להיראות כך:

http://www.tms.co.il/preview/spec/zlw4qy7m

אתה יכול בשארית התקציב לבחור איזה כרטיס מסך שתירצה\ להגדיל את נפח ה-SSD.

*אני משום מה לא יכול לעשות PASTE באתר אני מפספס משהו?

הרזולוציה הנוכחית היא אכן FHD אבל אני רוצה לבנות כאן מפרט שישרת אותי נאמנה ב-5 שנים הקרובות בדיוק כפי שהקודם עשה.

גם אז היה לי מסך 17" וכעבור חצי שנה בערך שדרגתי ל-24" של פיליפס.

660TI לא יתן לי את מה שאני רוצה. זה לא כרטיס ללכת איתו קדימה, אלא לקנות בשביל לשחק עכשיו.

אני צריך מחשב שהוא FUTURE PROOF כמה שרק אפשר ולכן מתעקש על .

לפני שנתיים בערך הוספתי עוד 260 GTX וזה מה שנתן לו עוד קצת למשוך ב-60+ FPS כמעט כל משחק שיצא באותה תקופה.

הייתי מאוד רוצה לשים שני 680 GTX.

אם אחד לא נכנס במפרט הזה אז אני מוכן להשקיע עוד קצת כסף אם יש צורך בכך.

מקסימום אם לא, יש לי כמה מכרים שמבקרים בארהב כבדרך קבע. לא תהיה לי בעיה להביא משם "חתיכה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא תומך בשיטה הזו בעיקר כי חמש שנים לאחר שרכשת את הכרטיס הראשון אתה כבר מפגר בכ-4 דורות ואתה לא נהנה מיתרונות הפיצ׳רים העדכניים למרות שיש לך כרטיסים בהון תועפות. אבל הסיבה העיקרית מבחינתי היא אובדן הכסף העצום בקניית כרטיסים באלפי שקלים והצורך לשדרגם כל זמן יחסית קצר.

בכל אופן אם תיכנס ללינק תיראה שמערכת לאוברקלוק שכוללת תעלה בערך 4.5k בלי מארז לבקשתך, מה שישאיר לך מקום בדיוק ל680.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא תומך בשיטה הזו בעיקר כי חמש שנים לאחר שרכשת את הכרטיס הראשון אתה כבר מפגר בכ-4 דורות ואתה לא נהנה מיתרונות הפיצ׳רים העדכניים למרות שיש לך כרטיסים בהון תועפות. אבל הסיבה העיקרית מבחינתי היא אובדן הכסף העצום בקניית כרטיסים באלפי שקלים והצורך לשדרגם כל זמן יחסית קצר.

בכל אופן אם תיכנס ללינק תיראה שמערכת לאוברקלוק שכוללת תעלה בערך 4.5k בלי מארז לבקשתך, מה שישאיר לך מקום בדיוק ל680.

מודה לך מאוד! :xyxthumbs:

אם היה לי את הכסף, הייתי משדרג כל שנה.

"הפיצ'רים" פחות מעניינים אותי. DX11 או 11.1 זה לא DEAL BREAKER. לא לדעתי.

העיקר שה-GAMEPLAY יהיה כמה שיותר חלק מבלי לפגוע במראה המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד והדרך שלו, אני למשל בעבר הייתי קונה כרטיס היי אנד ברמת ה7870 או לכל היותר במחיר של ה660ti מחזיק אותו

שנה שנתיים ובהחלט נהנה מביצועי מקס ברוב המוחלט של המקרים. לאחר זמן זה מוכר בחצי המחיר ומשדרג. הרבה יותר קל למכור כרטיס

בחצי מחיר מ1400 שקל מאשר אחרי מספר שנים אחד שעלה 2500 וכבר ללא אחריות.

אם אתה הולך על לבסוף על ה-680 ומתכנן להוסיף אחד נוסף, בדוק באתרי חומרה מהיא ההשפעה של לוח שנותן x8x8 מאחר ומדובר בכרטיס חזק במיוחד, אני יודע שזה לא משמעותי בסדרות הנמוכות יותר מלבד איבוד מספר פריימים בודדים.

מלבד זה כשבניתי את המפרט המיועד ניתקתי בלוח z77a g45 שעל פי האתר של לא נותן אך בתמונה מצויר לוגו של ובחוברת של הלוח רשום שישנה תמיכה, שלחתי מייל סתם מתוך התעניינות לmsi והם חזרו אליי ואמרו שאכן ישנה תמיכת ללוח זה. מדובר בדיל יוצא דופן לטעמי מאחר ומדובר

בלוח שגם נותן תמיכה לשני המינים cf/sli גם לוח z77 שעל פי ביקורות שקראתי אוברקלוקר לא רע בכלל, ומחירו רק 660 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...