ספרים שלדעתכם כל אחד צריך לקרוא - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספרים שלדעתכם כל אחד צריך לקרוא

MasterDK

Recommended Posts

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^

המלצות לספרי מדע? או שלדתעך יותר מדהים מספרות אז לדעתי לא...

לא טענתי שהמדע יותר מדהים מהספרות, אלא כמו הספרות.

כמו שאין גבול לדמיון האנושי גם אין גבול למה שגילנו, אנו מגלים ועוד נגלה בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המליצו לי על הספרים של Terry Pratchett, לא קראתי כי אני עצלן ששייך לדור האינטרנט :P.

ובלי קשר, שאלה newbie-ת לאנשים שלהזיז את העיניים מצד לצד איננה פעולה מאומצת עבורם, איך לעזעזל ספר יכול לשנות צורת חשיבה או תפיסת עולם? כבר קראתי ספרים שריתקו אותי מאוד, ספרים שהעלילה שלהם מאוד קסמה לי, וגם קצת הצחיקו אותי, אבל איך טקסט כתוב יכול להשפיע על בנאדם בצורה כזאת? אני מרגיש כאילו יש לי חור עצום בהשכלה :nixweiss:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המליצו לי על הספרים של Terry Pratchett, לא קראתי כי אני עצלן ששייך לדור האינטרנט :P .

פראצ'ט הוא גאון, אבל לא יודע אם תאהב ותבין אם לא קראת קצת פנטזיה. נתתי למספר אנשים לקרוא ואף אחד מהם לא התחבר...

ובלי קשר, שאלה newbie-ת לאנשים שלהזיז את העיניים מצד לצד איננה פעולה מאומצת עבורם, איך לעזעזל ספר יכול לשנות צורת חשיבה או תפיסת עולם? כבר קראתי ספרים שריתקו אותי מאוד, ספרים שהעלילה שלהם מאוד קסמה לי, וגם קצת הצחיקו אותי, אבל איך טקסט כתוב יכול להשפיע על בנאדם בצורה כזאת? אני מרגיש כאילו יש לי חור עצום בהשכלה :nixweiss: .

עזוב NEWBIE-ית, אני קורא (טוב ,קראתי) המון. אין לי מושג על מה אנשים מדברים.

יש ספרים מעניינים או רעיונות שגורמים לך להרהר, אבל נראה לי כולם מגזימים פה בטירוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המליצו לי על הספרים של Terry Pratchett, לא קראתי כי אני עצלן ששייך לדור האינטרנט :P .

ובלי קשר, שאלה newbie-ת לאנשים שלהזיז את העיניים מצד לצד איננה פעולה מאומצת עבורם, איך לעזעזל ספר יכול לשנות צורת חשיבה או תפיסת עולם? כבר קראתי ספרים שריתקו אותי מאוד, ספרים שהעלילה שלהם מאוד קסמה לי, וגם קצת הצחיקו אותי, אבל איך טקסט כתוב יכול להשפיע על בנאדם בצורה כזאת? אני מרגיש כאילו יש לי חור עצום בהשכלה :nixweiss: .

איך טקסט יכול להשפיע על בנאדם בצורה כזו? תחשוב על כל הקומוניסטים שהושפעו מכתבי מרקס-אנגלס. או מן הצד השני, על האבות המייסדים של ארה"ב שהשאירו אחריהם שובל טקסטואלי בכיוון ההפוך. וכמובן - התנ"ך. גם טקסט משפיע ביותר ומעצב.

אתה רוצה לומר שנולדת עם השקפת עולם מסויימת, שאינה נסמכת על דבר ולא השתנתה/התחזקה/התעצבה בעקבות דברים שקראת/ראית? זה מאוד מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

מרד הנפילים. אני כל כך, כל כך, כל כך רוצה לקרוא אותו. אבל השמוע אומר שהוא קרוב ל 1100 עמודים. ולכן יש לי עוד ספרים לפניו.

הארי פוטר לדעתי מתאים לגיל מסויים. לצערי קשה לי לחשוב שאני אהנה ממנו בגיל שלי וגם בגלל שראיתי את כל הסרטים.

תודה רבה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...