ספרים שלדעתכם כל אחד צריך לקרוא - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספרים שלדעתכם כל אחד צריך לקרוא

MasterDK

Recommended Posts

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בראש ובראשונה - 1984

I robot

Brave New World

הפילוסופיה הבלתי גמורה של העכברים

וזה רק קצה הקרחון - כרגע בתקופה בחיים שאין לי כמעט זמן אני מסיים ספר לחודש - פעם זה היה ספר או יותר בשבוע.

אגב אני אוהב ספרים - לא מתחבר עדיין לספרים דיגיטליים למינהם - יש משהו בתחושה של הנייר , של הדפדוף שאי אפשר להעביר באמצעים אלקטרוניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יהיה? כל שנה אותו דיון?

לצערי אני כבר כמעט ולא קורא (ספר-שניים בשנה)

ספרים ששינו את תפיסת עולמי?

mein kampf. הספר עצמו גרוע. אין סוף גיבובים של אדם מטומטם, אך הקונטקסט ועצם העובדה שהספר הוא רב מכר במדינות ערב, מסביר לך בצורה מדהימה מי האויב של העם היהודי.

ראמיאנה - אפוס אדיר אחד מני רבים וטובים (דנטה, לוסט פרדיס, יוליוס קיסר). קראתי את הספר עם פרשנות וזה מדהים עד כמה הדבר הזה עמוק

1984 - הספר הראשון שבגללו התחלתי באמת לחשוב. למעשה הספר הזה אחראי רבות למי שאני כיום

מועדון קרב - פעם כבר כתבתי פה על הקשר המיוחד שלי לספר ולסופר, אינני ארחיב שוב. הספר חובה.

כל הספרים של נרניה (צריך לדעת איך לקרוא את הספר וברגע שמבינים את זה, רואים עולמות חדשים)

כל הספרים של מאיר כהנא במיוחד: האתגר, לשכים בעיניכם ומעל בימת הכנסת. את כולם ניתן לקרוא בחינם וחוקי ברשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוכמת הכאב - אנדרו מילר

הזר - אלבר קאמי

הטאו של הפיסיקה - פריטיוך קפרא (?); על הפרדוקסליות בדברים/בקיום/בפיסיקה (דרך תורת הקוונטים ואמונות המזרח)

גדל, אשר, באך - דאגלס הופשטטר

אני אישית לא מחובבי 1984, אבל נראה שהוא תפס חזק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שאוהב הסטוריה ופיסיקה להמונים:

אתה בטח מתלוצץ, מיסטר פיינמן

הקוסם מארץ קווארק רוברט גילמור

e=mc2 סיפורה של התגלית הגדולה בהיסטוריה דייויד בודאניס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה תודה!

הוספתי כמה מהספרים לרשימת הקריאה שלי.

נץ

מצטער, קראתי את הארוקי מוראקאמי south of the border west of the sun לא התרשמתי בכלל..

לי לצערי אין הרבה ספרים (כי לא היה לי הרגל לקרוא, עד לא מזמן) אבל ספרים שכן שינו את תפיסת העולם שלי

The Paradox of Choice: Why More Is Less - Barry Schwartz

Influence: The Psychology of Persuasion - Cialdini, Robert

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...