בעיה בהרצת משחקים בכמו Farc Cry 3 ו Assassin's creed 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהרצת משחקים בכמו Farc Cry 3 ו Assassin's creed 3

acker16

Recommended Posts

יש לי כרטיס מסך GTX580 שסיפק אותי מצויין, בזמן האחרון יצאו המון משחקים חדשים ואני שם לב לבעיה שמתחילה לחזור על עצמה.

גם ב 3 וגם ב Assassin's Creed 3 המשחק עולה ואחרי בין חצי דקה לשלוש דקות יש ארור והמשחק נתקע, זה מרגיש מאד כמו בעיה של הכרטיס מסך.

התקנתי מחדש ואין שיפור , אז עידכנתי לגרסת בטא 310 ויש שיפור - עכשיו המשחק מחזיק 5-10 דקות ואז נתקע

חשוב לציין שב Hitman החדש אין בעיות ושב medal of honor החדש יש בעיות רק כשאני מעלה ל ultra

מה דעתכם?

אני לא רוצה להטות את שיקול הדעת שלכם , אבל לדעתי זה כנראה בעיה שמופיעה רק אחרי שהכרטיס עובר סף כלשהו של ניצולת (למרות ש AC3 הוא לא משחק עם דרישות גבוהות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הטמפרטורה עולה ב 3-5 דקות האלו ומגיעה לרמה שאיכשהו דופקת את הכרטיס\משחק עד שהוא קורס

תוריד תוכנה כמו AFTERBURNER ותסתכל על הטמפרטורות של הכרטיס תוך כדי משחק ותראה אם הכל פועל כמו שצריך

אולי המאוורר הפסיק לפעול או משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חשבתי שזה קשור ליחידת (יש לכרטיס יחידת קרור מיוחדת של שלושה מאווררים וקירור פסיבי רציני) אבל זו הייתה טעות.

הורדתי תוכנות ניטור והפעלתי את FC3 ואת AC3 על רזולוציות מקסימליות, הטמפרטורה בקושי הגיעה ל 55C

GPU Usage הגיע ל 100% כמעט מיד עם הפעלת המשחקים

שני המשחקים נתקעו לאחר זמן שונה (כחמש דקות) , כל פעם קורה משהו שונה , הפעם היו נקודות ירוקות על המסך לפני שהוא קרס וב AC3 הוא סתם קרס בלי אפקט

הפעלתי את Hitman החדש וגם שם היה ניצולת GPU 100% והמשחק לא קורס

לי כבר אין מושג מה קורה פה

נ.ב. קיימת אוצפיה שהבעיה היא במשחקים עצמם ...בוא נאמר שהם לא בדיוק הגיעו עם קבלות ... אבל אם היה איתם בעיה הייתי כבר קורא על זה ממליון משתמשים אחרים ברשת (סה"כ הכרטיס מסך שלי והדרייברים האלו הם די נפוצים).

מחכה לרעיונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה גם החשד שלי ולכן הדבר הראשון שעשיתי היה לחזור לתדרים המקוריים (למרות שלא הייתה שום בעיית טמפרטורה)

בכל אופן להורדה האובר קלוק לא הייתה שום השפעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע ...עשית לכרטיס אוברקלוק? אז בדוק זה העניין

זה בדיוק מה שיכול לקרות שעושים אתה רואה ירוק וארטיפקטים

גם לי קרה פעם ששיחקתי עם התדרים אבל עשיתי את זה בעדינות לאט לאט וברגע שהרגשתי משהו לא תקין הורדתי תדרים בחזרה

אם אתה אומר שהורדה של תדרים לא מתקנת אולי דפקת את הכרטיס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותה בעיה קיימת אצלי, גם לאחרונה מופיעות הרבה הודעות על כך שהדרייבר נכבה והתאושש.

לענייננו, ברשותי 560ti וגם אצלי, באמצע המשחק הוא פשוט קורס\מתמזער ולא חוזר.

אני שוקל להחליף את כל המחשב ביחד עם הכרטיס המעפן הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, לכרטיס היה עדין של כ 10% (הכרטיס הזה ביחוד עם הקירור הזה הוא מפלצת היה אפשר גם לעשות פי שלוש)

לצורך העיניין, כדי לא לסטות מהנושא, בוא נסמוך עלי שאני יודע לעשות - האוברקלוקינג נבדק גם מבחינת טמפרטורות שכמו שאמרתי קרירות מאד וגם מבחינת בעיות\ארטיפקטים.

אני בחרתי באוברקלוקינג קל בלבד כי הכרטיס ממילא חזק מאד לרזולוציות שלי (1920*1200), והכרטיס תפקד מצויין חודשים.

כדי לוודא שוב הורדתי 3Dmarks11 וביצעתי בדיקה על Extreme והוא עבר את הבדיקה מצויין :

graphics score: 1942

Physics score: 8352

Combined: 2658

X2166

לא יודע מה הציונים האלה אומרים כי אין לי למה להשוות, אבל אני מניח שהם בסדר

אני לא שותף לתחושות של Sulam , אני הייתי מאד מרוצה מהכרטיס עד שבוע שעבר ואני מאמין שהבעיה ניתנת לפתרון.

האם יש מישהו שהיו לו בעיות כאלה והם נפתרו?

הכרטיס באחריות אבל ברור לי שהם יבדקו ויגידו שהוא תקין

ובאמת אם יש בעיה בכרטיס למה חלק מהמשחקים עובדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם אני לא כלכך קשור אליכם, אבל גם לי יש אותה בעייה

עם HD 4870 זקן (שלא ממש עבר אובר קלוק)

בעייה זהה, בטווח רחב יותר של משחקים

עם הודעות על קריסה של הדרייבר מידי פעם

יש לי הרגשה שזה לא קשור לתדרים, ולא לחומרה (כי לראייה קיימים משחקים שאתה מריץ בלי בעייה ובלי תקיעות, תקן אותי אם אני טועה?)

זה משהו בקוד של המשחקים, יכול ליהיות משהו חדש (איזו דרך ניהול או וואטבר) שהדרייברים עוד לא הספיקו להתעדכן אליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הנושא, הייתי מאוד מרוצה מהכרטיס עד שלאחרונה הוא התחיל במשחקים כמו 3 לפשל.

אני חושב שכמו שצויין למעלה, הבעיה היא בקודים דווקא.

אין מה לעשות חוץ מל**** ולחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו גם התחושה שלי, שהבעיה היא התנגשות או חוסר התאמה של דרייברים ו\או של המשחקים

הבעיה היחידה בתאוריה הזו שהמערכת שיש לי מאד נפוצה ולכן היינו אמורים לשמוע על יותר אנשים עם בעיות כאלו

זו המערכת שלי:

win7 64bit

3570K

Z77X-UD3H

8GB 1600

GTX580

ספק Seasonic 650W

מערכת גיימינג די נפוצה וסטנדרטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדכן:

לפני יומיים יצא לניווידיה דרייבר רשמי חדש, התקנתי אותו והפעלתי את המשחק לבערך רבע שעה ללא שום תקלה.

היה כבר ערב אז לא היה לי יותר זמן ואמרתי שאני אבדוק את המשחק למחרת (אתמול).

אתמול הפעלתי את המשחק ושוב אחרי מספר דקות הוא קרס (בדקתי פעמיים, פעם אחת עשה ריסטרט אחרי 4 דקות ופעם סתם נתקע אחרי דקה).

התחושה שלי שוב שזה משהו עם הדרייברים, למה כשהם רק מותקנים הכל עובד יופי ואח"כ הכל מסתבך?

האם זה הכל מיקרי?

אולי אני פשוט צריך לוותר על שני המשחקים האלו אבל בתור בן אדם עסוק עם מעט מאד זמן למחשב אני רוצה ניצול מקסימלי של כל דקה שאני מפנה לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

לצערי המשחק 3 החדש מוציא את המיץ מהמחשבים החזקים אפילו , אני עם כרטיס 7950 OC שנחשב חזק מאוד מקבל כ35 FPS על הגדרות גבוהות , זה מזכיר לי את הקריסיס הראשון שגם דרש מחשביי על לצערי , זה משחק בעיתי כרגע , אולי ישחררו תיקונים שונים שישפרו קצת, BF3 לדוגמא רץ אצלי חלק מאוד על הגדרות אולטרה וגם קריסיס 2 וקול אוף דיוטי 2 החדש רצים אצלי חלק ,אז 3 בעיתי מאוד :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לביצועים, ה FPS היה הרבה מעל 30 גם בהגדרות הכי גבוהות.

זה בעיית תוכנה, נבדק ע"י בדיקה על מחשב אחר והחלפת כרטיסי המסך.

ברור לי שהתקנה מחדש של והכול יפתור את הבעיה , אבל זה לא מספיק עקרוני לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...