בעיה במחשב נייד חדש מהחנות דגם Samsung NP350V5C-S07IL תודה לעוזרים דחוף! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה במחשב נייד חדש מהחנות דגם Samsung NP350V5C-S07IL תודה לעוזרים דחוף!

AMD939

Recommended Posts

קניתי מKSP את המחשב מדגם Samsung NP350V5C-S07IL חדש בניילונים עם אחריות הבעיה היא כזאת:

הדלקתי את המחשב לאחר טעינה ארוכה נתתי לסוללה להיטען עד הסוף למרות שחלק אומרים שלא צריך בכל אופן לאחר הרשמה בווינדוס 8 בעברית והפעלת המערכת אני עובד בשפת מערכת עברית כמו בכל המחשבים שיש לי בבית ניידים/נייחים.

בכל אופן שאני לוחץ CAPS LOCK המקלדת עוברת לאנגלית אבל חוץ מ-2 אותיות שהם "Q" "W" שהם הכי עיקריים ואני לא מבין מה הבעיה של המחשב מחשב חדש מהניילונים יש לי מחשבים ניידים מחברות HP MSI בחיים לא היה לי בעיה של מקלדת שלא רושמת לי 2 אותיות באנגלית מה שמוזר פה שאם אני הופך את המקלדת לאנגלית פתאום לב ופלא 2 המקשים הבעייתים חוזרים לפעולה רגילה ואני לא מבין מה הקטע של הפגם הזה ???

יש עצות? מישהו יכול לתת תגובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר ריב עם חברת KSP שלא ידעו לתת לי ביכלל תמיכה טכנית (ההפך מחברת אייבורי מחשבים ששם השירות מצויין יותר).

היה טכנאי מאוד חמוד גם שהייתי עצבני וכועס הוא היה רגוע וניסה להרגיע אותי.

לאחר כמה שעות של משחק עם הגדרות המקלדת הפכנו את העברית הסטנדרטית ל-עברית עברית בווינדוס 8 וכל הבעיות ניפתרו!

כל מי שיש לו בעיה בווינדוס 8 פשוט מאוד שמקלדת אחת תיהיה על אנגלית אנגלית ואחת על עברית עברית זה הכל בלי יותר מדי בלאגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...