בעיה בטעינת גלקסי 3 וחיפוש כיסוי - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בטעינת גלקסי 3 וחיפוש כיסוי

Or94

Recommended Posts

1. יש לי מטען כמו של גלקסי 2 אבל כאשר אני מחבר את המכשיר לטעינה, המכשיר מזהה את הטעינה דרך למרות שאני טוען דרך המטען חשמל ולא דרך המחשב. האם זה בסדר או שזאת בעיה? קניתי את המכשיר מחנות פרטית ויש לי כרגע גירסא 4.1.1.

2. איזה כיסוי הכי מומלץ לפלאפון ויגן עליו בצורה הטובה ביותר מפני נפילות? אני כנראה אזמין מEBAY אבל אם יש מקום יותר זול בארץ אז אני אשמח לקבל. האם כדאי לי לקנות מגן מסך? אני כבר יותר מ4 חודשים עם הפלאפון ואני לא משתמש במגן מסך כי אני לא אוהב את זה כל כך וגם אני לא יודע להדביק את זה בצורה טובה. אם כדאי מגן מסך אז איזה?

3. האם הגלקסי 3 יקבל את גירסא 4.1.2? והאם הוא יקבל את גירסא 4.2?

4. איך עושים מסך נעילה כמו שיש בנקסוס שיש כזאת מעין גלגלת שאפשר דרכה לפתוח את המצלמה, לגשת לגוגל ולפתוח את הפלאפון?

תודה ושבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. המטען שיש לך כנראה מספק זרם נמוך מ-1A לכן המכשיר מזהה אותו כמחשב. כל עוד זה 5V אין סיבה שמשהו לא יהיה בסדר בטעינה זו (חוץ מזה שהיא איטית יותר, כמובן). אבל תמיד עדיף להשתמש במטען המקורי.

2. קשה לי להאמין שתמצא משהו זול יותר בארץ. היתרון היחיד שתוכל לראות את המגן פיזית לפני הקנייה. כיסויים סיניים זולים לא תמיד יתאימו אחד לאחד עם החיבורים/כפתורים של המכשיר. היתרון היחיד הוא שהם עולים בין 1~6 דולר כך שהנזק לא כזה גדול גם אם נפלת על מגן שאתה לא אוהב כ"כ/ עבה מדי/ דק מדי וכו.

3. כן. 4.2 כנראה שכן. ואם לא, כבר היום ניתן למצוא רום לא רשמי.

4. רשמית יש את זה ב-4.2 ואולי באיזה רום לא רשמי אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי כיסוי לגלקסי.

ממליצה ללכת על כיסויים מבית otter box. סביר גם להניח ש- commuter אמור להויות מספיק טוב עבורך.

אמנם הוא פחות יפה, סקסי ואופנתי מכיסויים אחרים אבל הוא יחסית חביב, מגיע במגוון צבעים והכי חשוב מגן היטב על המכשיר הממש לא זול הזה.

דבר נוסף, הוא מגיע עם מגן מסך (כנראה לא מהיקרים ביותר אבל עושה רושם שמספק)

כמובן שאם אתה צריך משהו יותר מאסיבי יש את ה-defender

אבל אלמלא אתה צריך (ומוכן) להפוך את המכשיר שלך לטנק הייתי מוותרת עליו ועל דומים לו מחברות אחרות.

בכל מקרה, אם אתה מחפש משהו שיגן על המכשיר, יהיה נוח ורצוי גם לא ממש מכוער הייתי נמנעת מכל מיני כיסויים מסך זולים מידי מאייבי (או זהים להם הנמכרים בבארץ במחירים מופקעים). מהם לא תקבל נוחות, לא בטיחות , ובמקרים רבים גם יופי לא ממש יהיה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...