מה אתם חושבים על נגני COWON? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על נגני COWON?

Art Tatum

Recommended Posts

מחזיק I7 כבר 5 שנים, ולמען האמת אני בשנה האחרונה חזרתי להשתמש בו בעקבות כך שהסמארטפון לא מחזיק לי יום עבודה שלם (מ-7 בבוקר עד 7 בערב) עם האזנה של 3 שעות בדרכים. את הI7 אני טוען אחת לחודש בערך וזה מספיק! :xyxthumbs:

ללא ספק מדובר באייכות קוריאנית חסרת פשרות!

ה-U10 קיבלו בזמנו הרבה שבחים והקליקס 2 גם כן. כל הת'ארד הזה מעלה לי פלאשבקים "לימים הטובים" בפוקט.

אני קצת אחרוג מהקו כאן של COWON ואוסיף כי גם הקו של סנדיסק מוצלח ביותר, בדגש רב על הקליפ. החסרון היחסית גדול שלו- הסוללה.

מעבר לכך, יש לו צליל מהטובים שיצא לי לשמוע. צלול, נקי ואנליטי מאוד. לעומת ה-COWON למינהם שבהם הצליל מעט חמים, כהה "ונמוך".

הקליפ יהנה כמובן ממגבר חביב כמו ה-FIIO E6 שרק יתרום לו לדחוף כראוי ויתכן כי גם יחסוך בחיי הסוללה שלה.

יתרון נוסף לקליפ הוא העובדה שאתה יכול לאפסן 40GB (עם כרטיס הרחבה של 32GB) בנגן בגודל של קופסת גפרורים.

לסיכום: הקליפ הצטיין אצלי עם SOUL, ושירה אקוסטית, לעומת ה-I7 שנתן בראש לכל השירים הדינאמים יותר כמו רוק ואלקטרוני והעיר אותם לחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. זה עוד בעיה קלה איתו, הוא עשוי מפלסטיקה זולה, שביידים הלא נכונות עשויה להשבר בקלילות.

הבנתי שבדגם הפלוס והזיפ החדש הקליפס הוא אינטגרלי ובלתי ניתן להסרה מהנגן כמו בגרסה הראשונה שהייתה לי.

אגב, הקליפ שלי מרוב היותו קטן, באחת הפעמים נשכח במדים שלי ,בכיס החולצה ועבר "טבילה קדושה" במכונת כביסה. מהר פירקתי אותו (מדהים מה רץ בפנים!) וטיפלתי בו כראוי, הוא שרד את זה וחי. הסוללה שלו קצת נדפקה ותפוקתה ירדה.

סה"כ בשביל נגן שעולה גרושים, מדובר בנגן נהדר לטעמי! :)

היום בוודאי יש מתחרים חדשים בשוק, עליהם אפשר לקרוא באתר הניצחי- ANYTHINGBUTIPOD. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

http://www.iriverinc.com/product/productOverView.asp?pn=ak100

אם אתה מחפש באמת נגן עם איכות סאונד ברמה משמעותית מעל השאר...

לי יש את ה-D2, אבל אני לא משתמש בו לאחרונה כי הוא גדול מדי לטעמי. סה"כ סאונד מאוזן ומפורט בהתחשב בעובדה שהוא נגן במחיר ממוצע +.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ציפית? מדובר במוצר אודיופילי היי-אנד לכל דבר. :P

זה מוצר פרימיום שיושב לצד הנגן של הייפיי-מן, IBASSO ועוד מספר נגנים אודיופילים שעולים כמו ה-D2, רק בדולרים (500$ בערך).

כמובן שאם לא "דיי בכך", אל הנגן הזה מצרפים גם היי-אנד שגם הן עולות 500 דולר בערך. ;)

לא עסק זול בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

יש לי את הC2 כבר חצי שנה+, והוא מצויין.

אין בעיות של סאונד.

שמעתי אותו על MX550 (אוזניות כפתור של סנהייזר), AKG K518dj, והאוזניות החדשות והמדהימות שלי - SoundMagic E30.

יש שם אפשרות שליטה על 18 (!!!!) תדרים ובוסט של באס, טראבל ושאר השטויות. יש שם איזה 30 הגדרות סאונד מובנות (רוק, היפ הופ.........). להגיד שיש בעיה עם הגדרות הסאונד זה פשוט מטופש.

אני קניתי באמזון ולצערי לא מצאתי את הדגם עם 8GB שרציתי (יש כרטיס הרחבה) אז קניתי את ה-16GB. סוללה מספיקה לי לחודש (60 שעות עבודה)

לשמיעת קבצי עם שעולות פחות מ-1000 ש"ח אין שום סיבה לקנות נגן יותר טוב מזה. שום נגן לא יתן שיפור אם איכות הקובץ לא מספיק טובה והאוזניות לא מספיק טובות לא יהייה שום הבדל בין הנגנים (ואני ניסיתי את הנגן הקודם שלי - מיזו M3, שהוא די איכותי, עם האוזניות שציינתי למעלה ועוד כמה שעולות עד 1500 ש"ח, וההבדל היה זניח ביותר. במיוחד אם זה בשביל נסיעות או ספורט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין מה למה? פלאק וmp3 ברמת 320kbit? רק אם ממש שקט מסביב, לא בתנאים רגילים של נזיעה או הליכה ברחוב. ואני חושב שגם את זה אפשר לפתור ע״י כיוונון איקוולייזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...