מחפש מפרט עד 8K לגיימינג - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מפרט עד 8K לגיימינג

tdl4

Recommended Posts

תקציב מקסימאלי 8000, אם אפשר לחסוך למה לא, חריגה עד 8500 ככה, קו אדום זה 10000, לא להתפרע מעבר!

הייעוד הוא משחקים, ברזולוציה 1920X1080, הגדרות הכי גבוהות, מן הסתם DX11 מתי שאפשר, משחקים כמו:

- Diablo III

- Battlefield 3

- GTA V (כשייצא..)

- CIVILIZATION V

- HEROES 7 (אם לא טעיתי בספירה)

ללא ציוד היקפי, לא אכפת לי משקט, העיקר כוח.

נכון לעכשיו אין תכנון עתידי ל OC.

אין צורך בתוכנות, כרגע ההעדפה היא ל KSP כי היא החנות היחידה שאני מכיר באיזור, לא מתקרב ל IVORY.

שלא יהיה שום דבר במפרט שקשור בצורה ישירה/עקיפין ל MSI.

האם ניתן לקנות מערכת צינורות מים בארץ במקום crossair hydro?

חשוב לי שיהיה ניתן לשדרג את המחשב בעתיד.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

המפרט שעד כה הכנתי:

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח Intel

מעבד אינטל: Intel Core i7 3820 3.6Ghz s2011 10MB L3 Cache, Tray 1

מאוורר למעבד: קירור נוזלי Corsair Hydro H80 High Performance Liquid CPU Cooler 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Asus Rampage IV GENE s2011 Core i7, Intel X79, DDR3 1866, 3xPCI-E 1

זכרונות: זיכרון למחשב G.Skill 4x4GB DDR3 1600Mhz Ares Quad Channel CL9-9-9 1

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Asus GTX660 Ti OC 2GB GDDR5 DX11 2xDVI HDMI DP PCI-E 1

דיסקים קשיחים: Seagate 2TB Barracuda 7200RPM 64MB Sata III ST2000DM001 1

ספקי כוח: ספק כח Thermaltake TR2 800W PSU Active PFC (Retail) 1

מארזים: מארז Antec Twelve Hundred V3 The Unbeatable Gaming Case (No PSU) 1

מחיר החבילה: 8215 שקל

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תמלא בבקשה את הטופס שבסטיקי.

דבר שני לקחת מעבד ולוח מתושבת שונות.

תמלא את השאלון ונוכל לעזור לך בצורה טובה יותר.

עברתי על הדיון אבל לא ראיתי שום טופס למילוי, אם אוכל לקבל לינק זה יהיה נהדר.

לגבי לוח-האם, אכן זה תמיד הקריפטונייט שלי, ופה אני תמיד נופל, ניסיתי להתאים כמה שיכולתי אבל תמיד אני עושה עם הלוח איזה שהיא טעות.

עריכה: וואלה נכון עכשיו ראיתי שבחרתי מעבד s2011 ולקחתי s1155, לא שמתי לב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על עוד רעיון, לקחת את המארז הנוכחי שלי וספק ולהוסיף 1700, לצמצם בכמה דברים לא הכרחיים ולקבל את זה:

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח Intel

מעבד אינטל: Intel Core i7 3820 3.6Ghz s2011 10MB L3 Cache, Tray 1

מאוורר למעבד: קירור נוזלי Corsair Hydro H80 High Performance Liquid CPU Cooler 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Asus Rampage IV GENE s2011 Core i7, Intel X79, DDR3 1866, 3xPCI-E 1

זכרונות: זיכרון למחשב G.Skill Ripjaws-X 2x4GB DDR3 1600Mhz PC3-12800 Kit CL9-9-9-24 1

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Asus GTX690 4GB GDDR5 DX11 3xDVI Mini DP PCI-E 1

דיסקים קשיחים: Seagate 1TB Barracuda 7200RPM 64MB Sata III ST1000DM003 1

מחיר החבילה: 10095 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8K בשביל גיימינג זה מוגזם, במיוחד כשאתה הולך לשחק רק על FHD (אם אתה מתכוון להוסיף מסך או להגדיל ברזולוציה יש כמה שינויים לעשות)

בניתי לך מפרט חזק לגיימינג עם חסכון די גדול

*לגיימינג אין טעם לקחת i7 בטח שלא בסוקט 2011 - לא תרגיש שיפור מעבר ל i5. פה יש i5 מוכן לאוברקלוק עם קירור אוויר מפלצתי. אם אתה לא חושב לעשות אוברקלוק אפשר לרדת למעבד i5 3470 ולקירור פחות רציני כמו ה Zalman CNPS5X

*לוח מעולה עם שלל יציאות USB3.0 ו SATAIII. כמו כן הלוח תומך בשני כרטיסי מסך כך שבעתיד תוכל להוסיף עוד אחד.

*8 ג'יגה זיכרון בהחלט יספיקו בשביל גיימינג

*מארז עם יכולות קירור מעולות אבל עדיין לא מסיבי כמו האנטק 1200 (אלא אם כן זה מה שאתה רוצה, אבל אני לא רואה טעם לקחת מארז Full tower)

*ספק מודולרי שיספיק גם אם תוסיף עוד כרטיס מסך

* קשיח 2 טרה וכונן SSD בשביל בוסט למערכת

*כרטיס מסך מעולה עם קירור משופר שיריץ לך בלי שום בעיה כל משחק על מקסימום בFHD. עוד כמה שנים תוכל להוסיף עוד אחד כזה כיוון שהלוח תומך ובכך לחסוך עלויות אבל עדיין לקבל ביצועים מעולים. שים לב שיש מבצע על הכרטיס

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il .

מעבד:

Intel Ivy Bridge Core i5 3570K Socket 1155 6MB 3.4Ghz Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1140

קירור למעבד:

Scythe MUGEN 3 REV B

כמות: 1 - מחיר: ₪220

לוח אם:

Gigabyte GA-Z77X-D3H

כמות: 1 - מחיר: ₪789

מארז:

Lancool Midi Tower PC-K63B Black

כמות: 1 - מחיר: ₪637

ספק כוח:

Seasonic M12II-620 620W Active PFC Modular 80+ Bronze

כמות: 1 - מחיר: ₪449

זיכרון:

Kingston 4GB 1600

כמות: 2 - מחיר: ₪118

קשיח למחשב שולחני:

Seagate 2TB 3.5" Sata3 Barracuda LP 7200 64MB

כמות: 1 - מחיר: ₪557

קשיח למחשב שולחני:

SAMSUNG SSD 830 128GB 2.5 - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪525

כרטיס מסך:

Sapphire 7950 3GB GDDR5 DP OC VAPOR-X With Boost

כמות: 1 - מחיר: ₪1796

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪104

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪6453

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 6324 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/ug28r7vx

עריכה: GTX690 ממש לא משתלם. לא מומלץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8K בשביל גיימינג זה מוגזם, במיוחד כשאתה הולך לשחק רק על FHD (אם אתה מתכוון להוסיף מסך או להגדיל ברזולוציה יש כמה שינויים לעשות)

בניתי לך מפרט חזק לגיימינג עם חסכון די גדול

*לגיימינג אין טעם לקחת i7 בטח שלא בסוקט 2011 - לא תרגיש שיפור מעבר ל i5. פה יש i5 מוכן לאוברקלוק עם קירור אוויר מפלצתי. אם אתה לא חושב לעשות אוברקלוק אפשר לרדת למעבד i5 3470 ולקירור פחות רציני כמו ה Zalman CNPS5X

*לוח מעולה עם שלל יציאות USB3.0 ו SATAIII. כמו כן הלוח תומך בשני כרטיסי מסך כך שבעתיד תוכל להוסיף עוד אחד.

*8 ג'יגה זיכרון בהחלט יספיקו בשביל גיימינג

*מארז עם יכולות קירור מעולות אבל עדיין לא מסיבי כמו האנטק 1200 (אלא אם כן זה מה שאתה רוצה, אבל אני לא רואה טעם לקחת מארז Full tower)

*ספק מודולרי שיספיק גם אם תוסיף עוד כרטיס מסך

* קשיח 2 טרה וכונן SSD בשביל בוסט למערכת

*כרטיס מסך מעולה עם קירור משופר שיריץ לך בלי שום בעיה כל משחק על מקסימום בFHD. עוד כמה שנים תוכל להוסיף עוד אחד כזה כיוון שהלוח תומך ובכך לחסוך עלויות אבל עדיין לקבל ביצועים מעולים. שים לב שיש מבצע על הכרטיס

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il .

מעבד:

קירור למעבד:

Scythe MUGEN 3 REV B

לוח אם:

Gigabyte GA-Z77X-D3H

כמות: 1 - מחיר: ₪789

מארז:

Lancool Midi Tower PC-K63B Black

כמות: 1 - מחיר: ₪637

ספק כוח:

Seasonic M12II-620 620W Active PFC Modular 80+ Bronze

כמות: 1 - מחיר: ₪449

זיכרון:

Kingston 4GB 1600

כמות: 2 - מחיר: ₪118

קשיח למחשב שולחני:

קשיח למחשב שולחני:

כרטיס מסך:

Sapphire 7950 3GB GDDR5 DP OC VAPOR-X With Boost

כמות: 1 - מחיר: ₪1796

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪104

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

סה"כ: ₪6453

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 6324 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/ug28r7vx

עריכה: GTX690 ממש לא משתלם. לא מומלץ

קודם כל תודה רבה על העזרה.

שכחתי לציין כמה דברים:

- לוח אם עדיפות ל- asus, כ.מ רק nvidia, מעבד רק intel, זיכרון g.skill או corsair

- tms רחוקים ממני מאוד והמחירים שלהם לא רלוונטים כלפי, לצערי האופציה היחידה שלי כרגע היא KSP אלא אם כן אתה מכיר חנות טובה באיזור הקריות.

- בביצועי benchmark של futuremark ניתן לראות בבירור http://community.futuremark.com/hardware/cpu

ש 3570K עם ציון מאוד נמוך בפיזיקס לעומת 3820 (לכן לקחתי אותו במקום 3930K).

- נכון לעכשיו אני לא מתכוון לבצע , ולכן זה לא בעדיפות אצלי.

- בגלל שראיתי את ההפרשים העצומים בין 690GTX ל 660GTX Ti אני כבר לא יודע על מה ללכת, אולי עדיף לבחור ב 680GTX במקום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה רק Nvidia? לשתי החברות יש כרטיסים משתלמים יותר ומשתלמים פחות. זו טעות לבחור חברה אחת מבלי לבדוק את שאר האופציות. הכרטיס שהבאתי לך כמעט שווה ערך ל GTX670 שיקר ממנו בכ-500 שקלים והוא אפילו כולל משופר.

tms עושים משלוחים חינם לכל אזורי המדינה. לא תהיה בעיה. אפשר לבנות גם מפרט גם מ KSP ולהשוות.

מה עוזר לך ציון פיזיקס? :nixweiss: השורה התחתונה זה שההבדל בין מעבדי i5 ל i7 בגיימינג כמעט ולא קיים כשמשתמשים בכרטיס מסך חיצוני.

http://www.tomshardware.co.uk/charts/cpu-charts-2012/-20-Crysis-II,3175.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הכנתי מפרט סופי דרך TMS, אשמח אם אוכל לקבל חוות דעת לפני שאני מזמין, KSP יצאו מהפרק.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

מעבד:

קירור למעבד:

Scythe MUGEN 3 REV B

לוח אם:

Gigabyte GA-Z77MX-D3H

כמות: 1 - מחיר: ₪643

מארז:

Raidmax Augusta Bottom design PS, USB 3.0, Fan Speed & light controllers, 120X4 Front+Top(2)+Back Ptional side fan Black

כמות: 1 - מחיר: ₪521

ספק כוח:

Seasonic 750W Active PFC 80MM 4*Sata 8-pin

כמות: 1 - מחיר: ₪429

זיכרון:

Corsair 8Gb CMX8GX3M1A1600C11 CL11

כמות: 1 - מחיר: ₪249

קשיח למחשב שולחני:

קשיח למחשב שולחני:

כרטיס מסך:

Gigabyte GTX680 2056MB GDDR5 RETAIL - זמין במלאי

כמות: 1 - מחיר: ₪2784

הרכבה:

המהרת מערכת מחשב:

אני מעוניין בהמהרת המעבד

סה"כ: ₪7068

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספר הערות:

הלוח אם מ KSP מבוסס על צ'יפסט Z68. למרות שהלוח הוא לוח מדרגה גבוהה לא הייתי ממליץ לקנות לוח מצ'יפסט ישן. תישאר בצ'יפסט Z77. הלוח אם שהבאתי לך במפרט הקודם יהיה עדיף משניהם אם אין לך צורך ב eSATA שהלוח של אסוס מציע - והוא גם זול יותר.

הספק שלקחת בשני המפרטים ממש מוגזם. 620W יספיק לך אפילו לאוברקלוק ו . אתה לא מעדיף ספק מודולרי?

אתה נראה ממש נעול על מארז Full tower. יש סיבה?

הSSD של מציג ביצועים טובים יותר מה g.skill

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספר הערות:

הלוח אם מ KSP מבוסס על צ'יפסט Z68. למרות שהלוח הוא לוח מדרגה גבוהה לא הייתי ממליץ לקנות לוח מצ'יפסט ישן. תישאר בצ'יפסט Z77. הלוח אם שהבאתי לך במפרט הקודם יהיה עדיף משניהם אם אין לך צורך ב eSATA שהלוח של אסוס מציע - והוא גם זול יותר.

הספק שלקחת בשני המפרטים ממש מוגזם. 620W יספיק לך אפילו לאוברקלוק ו SLI. אתה לא מעדיף ספק מודולרי?

אתה נראה ממש נעול על מארז Full tower. יש סיבה?

הSSD של סמסונג מציג ביצועים טובים יותר מה g.skill

קודם כל ירדתי מ KSP, סיימתי איתם, התקשרתי לחנות לשאול אם הם עושים overclock למעבד כמו ב TMS, ה"נציגה" שאלה אותי מזה אומר, אמרתי תודה והבנתי עד כמה הם עלובים.

אז עכשיו נשארתי רק עם TMS, אני אחליף את לוח האם שבחרתי לזה שאתה המלצת, האמת שלקחתי 750W כי ההפרש הוא כמה עשרות שקלים, לא עדיף כבר ללכת רחוק בשביל העתיד?

כן אני נעול על ה full tower רק מהסיבה שיש לי כרגע a top black gladiator midi atx ואין לי מספיק מקום שם, בעקרון אין כי TMS לא מביאה אותם, אז מה דעתך על ה raidmax? קצת מטריד אותי אם הוא ברמה של ..

והנה המפרט המעודכן:

[table][tr][td][table][tr][td]מעבד:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Intel Ivy Bridge i5 3570K Socket 1155 6MB 3.4Ghz Tray

כמות: 1

מחיר: ₪1140[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]קירור למעבד:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Scythe MUGEN 3 REV B

מחיר: ₪223[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]לוח אם:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Gigabyte GA-Z77X-D3H

מחיר: ₪798[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]מארז:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Raidmax Augusta Bottom design PS, USB 3.0, Fan Speed & light controllers, 120X4 Front+Top(2)+Back Ptional side fan Black

מחיר: ₪521[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]ספק כוח:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Seasonic 750W Active PFC 80MM 4*Sata 8-pin

מחיר: ₪429[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]זיכרון:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Corsair 8Gb CMX8GX3M1A1600C11 CL11

מחיר: ₪252[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]קשיח למחשב שולחני:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Seagate 2TB 3.5" Sata3 Barracuda LP 7200 64MB

מחיר: ₪570[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]קשיח למחשב שולחני:[/td][/tr][/table][table][tr][td]SAMSUNG SSD 830 128GB 2.5 - בקניית מחשב חדש

מחיר: ₪525[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]כרטיס מסך:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Gigabyte GTX680 2056MB RETAIL - זמין במלאי

מחיר: ₪2784[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]הרכבה:[/td][/tr][/table][table][tr][td]הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

מחיר: ₪0[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]המהרת מערכת מחשב:[/td][/tr][/table][table][tr][td]אני מעוניין בהמהרת המעבד

מחיר: ₪0[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

סה"כ: ₪7242

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לך להחליף את הספק לזה http://www.tms.co.il/product/8788

עוד 130W לא יתנו לך כלום. לעומת זאת ספק מולודרי יתן לך זרימת אוויר משופרת.

אין לי מושג לגבי המארזים של ריידמקס. אף פעם לא התנסתי איתם. נראה מארז לא רע לפי הביקורת הזאת

למרות שבניואגג אנשים אומרים שהפלסטיק מרגיש קצת זול אבל הם עדיין מאוד מרוצים ממנו
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אקח את הספק שהמלצת עליו.

אולי כדי לי לקנות את ה ב KSP ולהביא אותו ל TMS שירכיבו לי בו את החלקים במקום לקנות מהם את RADIMAX?

ומה דעתך על שאר החומרה? מה לגבי ה 680GTX?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני הייתי במקומך הייתי לוקח את המארז הזה http://www.tms.co.il/product/10110

הגובה שלו הוא 53 ס"מ שמציב אותו בין מיד-טאוור לפול-טאוור. הוא מגיע עם 5 מאווררים, חלקם עם לדים שאני מבין שאתה אוהב ויש לו יכולות קירור מטורפות. אולי לא שמעת על LanCool אבל הם הזרוע ה"תקציבית" של LianLI שיש להם מדהימים.. ויקרים (יש אותם ב TMS) לכן המארז הזה איכותי מאוד. סקירה:

לא מומלץ לקחת את המארז מKSP כי אז זה לא נחשב שאתה קונה מ TMS מחשב שלם - תאבד חלק מההנחות ובנוסף לזה תצטרך לשלם לאחת מהחנויות עוד 100-150 שקל על הרכבה.

שאר החומרה מעולה. הGTX680 יספק לך ביצועים אדירים לכמה שנים טובות. אם אתה מתכנן לעשות לו OC טוב הייתי ממליץ לקחת את זה http://www.tms.co.il/product/11982 שכולל משופר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...