דעתי על הCALL OF DUTY BLACK OPS 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעתי על הCALL OF DUTY BLACK OPS 2

soldier

Recommended Posts

אחרי הרבה מאוד התלבטויות קניתי את המשחק BLACK OPS 2 למרות שאני לא מת על הסדרה זאת,אבל הפעם אני יכול להגיד בבכנות זה הכי טוב שיצא אי פעם מבחינת הכל גם סינגל גם מולתי שיפורים גרפיים מורגשים ממש.

יש הרבה מה לתקן כמובן אבל בגדול ציון שלי הוא 9.5!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לי דווקא יש כמה מאות שעות של COD מאז הכותר הראשון ושיחקתי כ-5 שעות במשחק והנה דעתי.

הקמפיין דווקא מפתיע אותי לטובה, בניגוד לקמפיינים האחרים ש- Treyarch עשתה עד היום.

הוא מגוון , מעניין וה- Strike Force דווקא מפתיע לטובה.

לעומת זאת במולטי , אין חדש תחת השמש , אני עדיין מרגיש שאני משחק באותו מנגנון מאז MW2.

אז נכון שיש סמלים יותר יפים להישגים שלך במשחק + המשחק נותן ניקוד גם על הדברים הקטנים (למדו מ- BF3 אני מניח)

אבל חוץ מזה ממש לא מרשים.

השיא היה שכולם התלהבו מ- Nuketown 2025 ,אני חשבתי שזאת הולכת להיות מפה בסגנון Nuketown של BO.

טוב זה נכון כמובן , חוץ מהעובדה שזאת אותה מפה בדיוק!!!

7.5 / 10 לטעמי. עד כה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמשחקים משחק בשביל ה SP (סינגל פלייר) הגראפיקה משחקת תפקיד יותר משמעותי. כשמדובר על משחק כמו COD שהוא בעיקר MP המשחקיות תופסת חלק הרבה יותר חשוב.

המשחק הזה טוב מאוד בMP ולכן כיפי ושווה קניה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אפשר להזכיר את WARFIGHTER לצד משחקים כמו BF3 או כל COD (אפילו MW3 הכושל).

גרפיקה מעניינת את התחת, מה שחשוב זה שהמשחק יהיה טוב, גרפיקה לא משפיעה על איכות המשחק.

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה הטעם במתן תגובה על משחק ש-75% מהחוייה שלו מהווה המולטיפלייר?

פיראטים ישאו בעובדות, COD הוא משחק של 3 שעות הנאה לסינגל פלייר ופה הכיף שלהם נגמר.

מי שרוצה כיף אמיתי ימצא אותו בMP, הדבר עליו באמת ניתן הדגש במשחק הזה.

לדעתי המשחק הזה הוא נהדר אבל לא שיחקתי מספיק בשביל דיעה מגובשת. הדבר שהכי מפריע לי כרגע זה הפורט העלוב, בשביל לא לחנוק מעבד צריך מינימום של E8500\G630\G6950 לדבר הזה, לא מקובל במשחק COD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הכי כבד בסידרה למרות שהגרפיקה חלשה. מפרט בצד יש ירידות ל45 50 FPS .דרייבר הכי מעודכן.עובד יותר טוב מהקודמים? שמקבלים שם בקלות 90 FPS .

תגיד לי אתה רציני לגבי הגרפיקה חלשה?!?

זה משחק הכי יפה מכל הסדרות של COD .בסופו של דבר הכל תלוי בחומרה שיש לך , אצלי על GTX580x2 זה נראה נהדר ולא יורד מ125 fps

אבל מה זה משנה כמו שאמרו פה המשחק הוא נהדר והמשחקיות של מולטיפלייר מצויינת!

מומלץ בחום לקנות למי שמתלבט!

לא ניראת לי חלשה בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...