דעתי על הCALL OF DUTY BLACK OPS 2 - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעתי על הCALL OF DUTY BLACK OPS 2

soldier

Recommended Posts

לא צריך סתם לגונן על משחק. אתה יכול להנות ממנו,המשחקיות יכולה להיות טובה וזה לא צריך להיות קשור לגרפיקה או לביצועים שלו.בהחלט שאני רציני -גרפיקה חלשה גם על פי התמונה (ולא כך מודדים גרפיקה) אך לא גרועה שאינה מספקת.הגרפיקה כמעט אינה משתפרת ממשחק למשחק .פה ושם תוספת ומשחקי צבעים.

לא שיחקתי הרבה אבל יש קטעים.. ירידה אצלי ל50 45 FPS

(570GTX)

..שזה שווה למשחקים עם גרפיקה בדרג הראשון בשוק.

הטענה משנים קודמות -"משחק שנותן ביצועים מעולים גם למחשבים ישנים " -ירד כרגע ..אלא יבוא תיקון.

אז בעיקרון איני מדבר על הגרפיקה אלא על הביצועים שלא תואמים למה שבאמת מקבלים.

אין ספק שרבים היו חפצים לשדרוג רציני יותר ..אין שום רע :P במשחקיות טובה עם גרפיקה המתאימה לאותה שנה.אבל כנראה זה בגלל הקונסולה..(תאמת שיש משחקים בקונסולה עם גרפיקה הרבה יותר מתקדמת מCOD ...אבל כנראה הם מחפשים גם ביצועים גבוהים)ומעבר לקונסולה חדשה כנראה תשדרג את הגרפיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה נקודות שפספסת:

1. DX11 גורר ירידה קלה בביצועים בהשוואה ל DX9C, בכל המשחקים זה ככה.

2. הטקסטורות במשחק הזה חדות יותר מב BLOPS ו MW3 מה שאומר גם גדולות יותר.

3. שיפור גדול מאוד בתאורה בהשוואה למשחקים הקודמים.

4. המשחק עובד מצויין גם על מחשבים יחסית חלשים.

המחשב שלי לדוגמה:

E8400 stock

4GB 800MHZ

HD6850

ואפשר למשחק עם רוב ההגדרות על MED והתפשרות על AA ו AF. מה שאומר שגם על חומרה שחלשה מהמינימום שבדרישות מערכת המשחק יעבוד, יכול להיות שרק ב 720P או רזולוציה מרובעת אבל המשחק יעבוד. מדובר במעבד מ 2008, חומרה מאוד ישנה (קרוב ל 5 שנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתי שתגיב וגם שתסכים. הנה-

ציטוט שלי ל3 הסעיפים.

הגרפיקה כמעט אינה משתפרת ממשחק למשחק .פה ושם תוספת ומשחקי צבעים

.. עדיין כל זה השתפרות קלה וכן גם מה שרואים בשטח .

בקשר לסעיף 4 ולשאר..

אתה הורדת הגדרות ולזה אתה קורה ..אפשר לשחק? מה הקשר בין לשחק עם איכות לבין לשחק בלי איכות. הכל נאמר,איפה הימים שאפשר לשחק על איכות גבוהה ביותר ..בלי ירידה בביצועים - כולל מחשבים לא הכי חדישים.

מה יהיה איתך..אני צריך לשחק ללא ירידה בכלל מתחת ל60 FPS . היה כאן חכם אחד שכבר ציין שהפורט לא מוצלח למחשב ולא מתאים לרצף הסידרה.

מה שקורה במשחק אחר (רק השוואה לביצועים לעומת הגרפיקה)..שאני לא אציין אותו אבל אתה יודע מהו... בהרבה מקומות מקבל 45 FPS על שיא גרפיקה, אז כאן? אז לא מובן איך המשחק יותר קליל אצלך מאשר BLOPS או MW3 ועוד ציינת שיש כאן תוספות בגרפיקה שלא היו בקודמים. אז בוא נעזוב את זה. כי המשחק לא קליל כמו שאר הסידרה. אתה מסכים עם הדבר הפשוט הזה.. שגם כל אחד יכול לבדוק בעצמו?

גם ירדה ל50 45 אפשר לשחק (אם כי לא בMP) ..אבל מה עם מחשבים חלשים משלי? רבים,כך המחשב שלהם... ועליהם להתפשר.

עריכה:

זה תמיד נגרר לדברים ..שאיני בכלל ציינתי כאן.בכל אופן.

אתה למד מהמחשב שלך ,שגם מתחת למינמום אפשר לשחק.

איך? הרי הוא מעל המינמום.

CPU: Intel Core2 Duo E8200 2.66 GHz or Phenom X3 8750 2.4 GHz

Memory: 2GB for 32-bit OS or 4GB for 64-bit OS

Video Card: Nvidia 8800GT 512 MB or ATI HD 3870 512 MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בקודמים לא שיחקתי על MAX, תמיד הייתה התפשרות בהגדרות, גם MED פה נראה בערך אותו דבר כמו ה HIGH ב BLOPS. ההבדל בתאורה גם דיי גדול ומורגש וכנראה הוא זה שגורם לפגיעה בביצועים.

יכול להיות שבאמת אחת מההגדרות הגבוהות פגומה וגורמת לבעיה אבל אצלי היא על OFF אז אני לא מודע לזה :nixweiss:

לא אמרתי שהמחשב שלי לא עובד במינימום, אמרתי שהמעבד שלי על גבול המינימום ובכל זאת אני על הגדרות שגבוהות בהרבה מהמינימום האפשרי. כלומר גם עם מעבד שחלש מה- E8200 המשחק יהיה שחיק וכנראה גם עם כרטיס מסך שמעט חלש מהמינימום שכתוב שם.

ב MW3 היו הרבה מאוד בעיות, הוא עבד אצלי נוראי. גם ב BLOPS היו יותר בעיות בביצועים, נפילות FPS, גמגומים ו INPUT LAG. זה עובדה שאצלי המצב יותר טוב בהשוואה למשחקים הקודמים.

תעברו על ההגדרות ותנסו לבטל כל פעם משהו אחד ואני מאמין שתמצאו הגדרה שגורמת לבעיות האלה. נכון שזה דפוק שזה קורה אבל מדובר בבאג שכנראה אפשר לסדר.

אני יכול להגיד לך גם שהמשחק הזה עובד הרבה יותר טוב ממשחקים אחרים עם מנועים חדישים יותר, הביצועים טובים יותר וגם גרפית הוא נראה טוב יותר ממשחקים אחרים ברגע שצריך להוריד הגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך סתם לגונן על משחק. אתה יכול להנות ממנו,המשחקיות יכולה להיות טובה וזה לא צריך להיות קשור לגרפיקה או לביצועים שלו.בהחלט שאני רציני -גרפיקה חלשה גם על פי התמונה (ולא כך מודדים גרפיקה) אך לא גרועה שאינה מספקת.הגרפיקה כמעט אינה משתפרת ממשחק למשחק .פה ושם

לא כך מודדים גרפיקה ? אז תספר לי איך מודדים גרפיקה אני באמת לא יודעה.אני למשל מודד אותה לפי דבר פשוט איכות,חדות של תמונה שאני רואה.

אני חושב שהבעיה של רוב האנשים שחושבים שהגרפיקה חלשה היא שהם משבים אותה תמיד למשחקים אחרים ולא רואים את המשחק ספציפי כמו משהו מפני עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלינק יתן לך שיעור קטן (אפילו שזה משחק שונה).. בCrysis 2 התמונה יותר יפה אבל יש חיסרונות בגרפיקה מהקודם.

שאני כותב גרפיקה חלשה היא כמובן לאותה שנה . גם דום זאת גרפיקה מתקדמת ביותר לשנה שיצא ..אך להיום ,היא חלשה מאוד. זה שאתה נהנה מהגרפיקה ..אינו אומר שהיא מתקדמת לשנת 2012 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל Treyarch מקשיבים:

http://www.codblackopsblog.com/first-black-ops-2-pc-patch-updates-go-live/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=first-black-ops-2-pc-patch-updates-go-live

ה FOV שונה מ 80 ל 90 (לא 100 אבל זה שיפור) ושםרו את הביצועים במחשבים ניידים ולבעלי מעבדים מרובעי . תבדקו, אולי העדכון של היום באמת ישפר משהו.

עדכון:

נראה כאילו ההקשבה זה לא הדבר היחיד שלא השתנה...חוץ מה FOV כל הדברים שהם סדרו עבדו יותר טוב קודם :lol::facepalm::(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים המשחק "בסדר".

לא נפלתי מהכסא (שגם ככה רעוע) ולמרות כל השיפורים בתפריטים ובקוסמטיקה ההתייחסות שלי היא תמיד לגיימפליי:

הוא קצת בעייתי, בעיקר הכניסה לכוונת שהופכת אותך לסוג של נכה. לא זוכר ממשחקים קודמים שהרגשתי ככה.

הפינגים די נוראיים והמפות שעברו שיפור מהותי מהכותר הקודם לא מחפות על הבעיות הנ"ל.

בגדול, הוא לא מצליחמ לשאוב אותי כמו MW2 למשל...

יש להם מה לשפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I haven't experienced any ping-related dysfunction in Black Ops 2 multiplayer yet, but to stay safe, here's a quick tip which may improve your matchmaking connections.In the Online > Public Match > Find Match screen, there's a sneaky little "Search Preferences" option camping in the

lower-right corner. It defaults to "Normal," which finds a balance between connection quality and matchmaking

speed,

כשאני עושה את זה הוא מוצא לי שרתים ריקים בעיקר ולפעמים אנשים נכנסים ויוצאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כבר דיברו על גראפיקה ,אז נכון אני מסכים שסך הכל זה לא הכל במשחק,אבל בסופו של יום המשחק יצא בשנת 2012 והוא צריך לעמוד ב"סטנדרט" מסויים ,מה שגם הפורט הזה כל כך עלוב שגם עם הגראפיקה הזאת המשחק עובדת בצורה איומה מבחינת ביצועים, שמתי הכל על Extra וזה עדיין נראה פשוט איום , המשחקים החדשים היום על Medium נראים הרבה יותר מBlack Ops 2, התאורה השתנתה ואז אולי העלו קצת את הרזולוציה של הטקסטורות ועברו לDX11 ,וכאן זה נגמר ,סתן כדוג' כשאתם נכנסים לכוונת אתם לא שמים לב לטקסטורות האויומות מסביב ?

אחרי שאני משחק כבר יותר מחצי שנה בBF3 במולטיפלייר על High והמשחק עדיין נראה פשוט מדהים ואני לא חושב שאני מגזים, מגיע המשחק הזה עם גראפיקה שנחשבה למיושנת כבר ברגע שהתחילו לפתח אותו... זה ממש לא משאיר רושם טוב .. עוד נקודה שקשורה לגראפיקה , הממשק של המשחק נראה דיי זוועה ,לא יכלו לעדכן אותו קצת ? באמת שהפורטים האלו מהקונסלות כבר נמאסו ,אם הם סובלים עם חומרה עתיקה ויכולות עיבוד נמוכות,זה לא אומר שאנחנו עם מחשבים שמסוגלים להרבה יותר צריכים לסבול את התוצאה של פורט נורא מקונסולה חלשה, בין אם זה אומר גראפיקה נוראה או ביצועים גרועים .

ודיברו פה על הסינגלפלייר ,פה אני חייב לציין דווקא הפתיע אותי לטובה ,בהתחלה המשחק לא באמת מעניין בקטע הזה ,אבל אחרי שעוברים את האמצע עד הסוף המשחק בהחלט נחמד (ויש שם גם נשק אחד ממש נחמד) ,אבל גם פה עוד פעם יש לי כמה טענות לממשק , בחלק מהמשימות יש את הממשק הישן של COD שנראה זוועה ,פשוט זוועה ,ובשאר המשימות שמתרחשות ב"הווה" כבר יש ממשק חדש וטוב משמעותית ,אם הם השקיעו בעיצוב חדש לממשק לחלק מהמשחק ,לא יכלו לעשות את זה לשאר המשחק ? חסר להם תקציב ? אני מאוד בטוח שבכל מה שנוגע לCOD לא אמור להיות חסר להם כסף... במיוחד לא עם המכירות של המשחקים האלו ..

והטענה האחרונה שלי, השליטה של המשחק ,אולי בתור מישהו שאוהב את ואפשר להגיד סוג של שונא את COD כבר השליטה על המשחק לדעתי פשוט לא הגיונית ,מעצבנת אותי העובדה שהכניסה לכוונת מבוצעת בשיטה של Toggle ולא פשוט ללחוץ על הכפתור בזמן שאתה רוצה את הכוונת ולעזוב כשאתה כבר לא צריך אותה, מעצבנת אותי העובדה שההתכופפות והשכיבה מבוצעים גם בשיטה דומה (ואם מנסים להגדיר את כGo to X ) אז מסתבר שזה פשוט מעביר אותך לשכיבה או התכופפות בלי אפשרות לצאת .. חשבתי שאחרי כל כך הרבה שנים יכנס בהם קצת הגיון סוף סוף ,זאת לא שנה ראשונה שהם עושים משחקים למחשב הרי .. אולי יש אנשים שאוהבים את זה ,ואולי זה סתם אני שאוהב את BF כל כך והרגלתי אליו ,אבל אישית ככה או ככה לי זה מפריע ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הגיוני שיהיה לך את אותו ה HUD גם בעתיד וגם במלחמה הקרה :P ה HUD ב 2025 מבוסס על המשקפיים האלה שיש על הדמויות, ה HUD במשימות בעבר מתאים לתקופה. בסופו של דבר ההבדל אפסי, רק בעיצוב, הדברים נמצאים בדיוק באותם מקומות.

אני חושב שאת כל הדברים שהם Toggle אפשר לשנות שיהיה רגיל, את ה ADS וההתכופפות בטוח אפשר לעשות בלחיצה (ויש פה באמת כאלה שמשחקים ככה), את השכיבה אני לא בטוח 100%. האפשרות לבחור קיימת מאז שהוסיפו את האפשרות ל Toggle :screwy: לא יודע איך פספסת את זה...

גרפיקה לרובנו פחות חשובה, יש כאלה שזה מפריע להם יותר וכנראה ידלגו על המשחק הזה (וגם על המשחק הבא בסדרה), ביצועים יש מקום לשיפור והם אמרו שהם עובדים על זה, העדכון האחרון היה אמור לשפר אבל לדעתי הוא רק גרם נזק.

הממשק של המשחק מתיחס לתפריטים? כי אם כן אז התפריטים במשחק (וגם ה HUD) מצויינים, הרבה יותר טובים משל המשחקים הקודמים בסדרה ובטוח יותר טובים ממה שיש במשחקים אחרים. התפריט של הנשקים הוא בפרוש הטוב ביותר שיש בשוק כרגע, משאיר מאחור כל משחק אחר שיצא לי לראות.

ה SP הוא באמת צעד מאוד גדול קדימה, צעד כל כך גדול שזה גורם ל MP להראות רע. חשבתי שכל החלקים שגורמים לפיצול הם בחירה שרואים על המסך, מסתבר שברוב המקרים אתה אפילו לא מודע שהגעת לנקודת פיצול וזה לרוב מופשע מהביצועים שלך במשחק. מאוד מרשים והביצוע בכללי ברמה מאוד גבוהה (חוץ מה STRIKE FORCE שמרגיש מאוד לא בשל). ה SP גם מרגיש הרבה יותר ארוך מהקודמים, לא יודע אם זה כי אני מת יותר או כי באמת המשחק דורש יותר מ 6 שעות (עד עכשיו המשחק היה פתוח אצלי 10 שעות, לא יודע כמה זמן מזה באמת שיחקתי אבל בטוח יותר מ 6 שעות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...