חוות דעת על מחשב שהזמנתי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על מחשב שהזמנתי

godis

Recommended Posts

אהלן, הזמנתי מקיי אס פי את המחשב הזה ורציתי לשאול מה דעתכם על המפרט.

האם הייתם משנים משהו או מוסיפים.

כמו כן מה דעתכם על המארז והאם בגלל שיש יציאת HDMI בכרטיס מסך אז עדיף לקנות מסך עם כניסת HDMI?

תודה,

מסך: DELL U2312 HM ULTRASHARP

מעבד: INTERL CORE I5

לוח אם: GIGABYTE GA-Z77X-D3H

כרטיס מסך: GIGABYTE GT630 1GB DDR3

דיסק קשיח: WD CAVIAR BLUE 1TB 32 MB 7200RPM

מאוורר: SCYTHE KATANA 3 CPU COOLER

כונן דיסקים: SONY NEC OPTIARC AD-7280S

מארז: NSK6582B MID TOWER CASE WITH 430W PSU

זכרונות: G.SKILL ARES 2*4GB 1600MHZ

סה"כ: 4700

האם המחיר משתלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

המחשב נועד למשחקים פה ושם אבל בעיקר לעריכת סרטים וגרפיקה.

האם המארז שווה את המחיר? הוא עולה 470 לפני מע"מ.

ולגבי המסך ראיתי שאין לו כניסת לא עדיף לקחת מסך אחר?

הזמנתי את המחשב אתמול אני עדיין יכול לשנות דברים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוות דעת מבקשים לפני שקונים.. :facepalm:

מפרט לא משהו ודי יקר, היה אפשר להביא משהו יותר טוב

המארז לא שווה את זה לטעמי - מאורר אחד, אין USB3.0, העיצוב גם לא מוצא חן בעיני אבל זה עניין אישי

לוח אם מוגזם..

כרטיס מסך נורא חלש, בקושי יריץ לך משחקים מודרנים. באיזה תוכנות אתה עורך? אולי עדיף לקחת כרטיס חזק יותר.

אין הבדל איכות בין לDVI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאמור אין צורך להחליף מסך.HDMI נבדל רק בהוספת קול ונועד בעיקר לטלוויזיות.

הלוח שבחרת (כנראה גם המעבד,לא ציינת דגם מדוייק) טוב ל OC ויקר.במידה ולא מתוכננת המהרה כדאי להחליף רכיבים.

הנה מפרט שבניתי בKSP בסכום דומה.אפשר לשדרג ל8 גיגה זיכרון בסטיק בודד תמורת 150 שקל אך לטעמי זה מיותר.פשוט צריך להוסיף עוד סטיק זהה (בעת הקנייה אם וכאשר).שם לב שהמפרט כולל SSD ודיסק 2TB.

http://img849.imageshack.us/img849/6658/mifrati5ksp121112.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לכם תאמת אני גם לא התלהבתי מהמארז, הוא נראה לי סתם יקר ופשוט.

לגבי התוכנות עריכה אני לא יודע כי אח שלי מתעסק בזה.

והמעבד שבחרתי הוא INTEL I5 3470 3.2GHZ 6MB

וואי הכנסתם אותי לפלונטר עכשיו, אז מה אתם אומרים לבטל את ההזמנה ולקחת את מה שהבחור מעלי הציע?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תעצור את ההזמנה - אם אתה יכול - המחשב בנוי בחוסר הגיון - בעיקר הכ.מ החלש והלוח היקר והלא נחוץ ששמו לך..

בKSP יש מספר אופציות עדיפות בהרבה... , כמו גם מה שהוצע לך למעלה , אבל היתי שוקל ברצינות כרטיס מסך יותר חזק לגיימינג - אפילו על חשבון הורדת ה - תלוי בסדרי העדיפויות שלך...

(ואפשר גם מארז וספק מעט עדכניים יותר..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו לי על הבורות פשוט לא התעסקתי במפרטים כבר כמה שנים אבל מה הSSD נותן לי?

אני אשמח מאוד אם תוכלו לעזור לי ולתת לי מפרט מומלץ שכולל בתוכו ספק טובים ומארז טובים(יציאת 3 ואוזניות מקדימה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה,

הלכתי היום לחנות והחלפתי מס' פריטים

מארז: THERMALTAKE V9 BLACK X EDITION MID TOWER BLACK GAMING CASE NO PSU VM400M1W2Z

לוח אם: GIGABYTE GA-H77M-D3H

כרטיס מסך: GIGABYTE GTX650 OC 1GB GDDR5 DX11 2*DVI HDMI PCI-E GV-N650OC-1GI

ספק: BASIQ 550W ACTIVE PFC 12CM VP550P RETAIL

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר המחיר יוצא לך יקר מדי לעומת מה שאתה מקבל אם היתה בונה את זה יותר נכון מהתחלה (או שאפשר עדיין לשנות את ההזמנה לגמרי ?)

למשל - כך את מפרט הגיימר הראשון שלהם ותוסיף לו את המסך ואולי תחליף למארז שאתה רוצה אם זה לא נראה לך מתאים )- תקבל חומרה עדיפה בפחות : (וגם כאן אפשר לחסוף בכ200 ש"ח כמעט אם נשארים אם המארז שבא עם החבילה שזה הSOLO שדי טוב - אבל נראה מעט מיושן וללא USB3 מקדימה)

lrg15890.jpg

דגם מחשב: Desktop Intel® i5 3470 3.2Ghz - GMR BEGINNER

מעבד אינטל: מעבד Intel Core i5 3470 3.2Ghz s1155 6MB, GPU Core, Tray 1מאוורר למעבד: Scythe Katana 4 CPU Cooler 1לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Gigabyte H77-D3H s1155 Core i3/i5/i7, Intel H77, DDR3 1600, 2xPCI-E, VGA, DVI, HDMI 1זכרונות: זיכרון למחשב G.Skill 2x4GB DDR3 1600Mhz Ares Dual Channel CL9-9-9 1כרטיסי מסך: כרטיס מסך Sapphire HD 7770 GHZ Edition OC 1GB GDDR5 DX11 DVI HDMI 2xMiniDP PCI-E 1דיסקים קשיחים: Western Digital Caviar Black 1TB 7200RPM, 64MB, SATA III WD1002FAEX 1צורבי DVD: צורב LG DVD±RW GH24NS x24 Black SATA OEM 1כרטיסי קול: On Board 7.1 Channel Audio 1ציוד רשתות: On Board 10/100/1000 1ספקי כוח: ספק כח Corsair CX 600W V2 Series Active PFC 12cm Fan 1מארזים: מארז Corsair Carbide 300R Black Compact Case 1

מסכים: מסך מחשב Dell U2312HM UltraSharp With LED IPS 23'' DVI DP VGA WideScreen 1

מחיר החבילה: 4729 שקל

לרכישה

<div id=rtl>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...