גלריה | הציגו את המחשב שלכם! - עמוד 23 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלריה | הציגו את המחשב שלכם!

Ymac
 Share

Recommended Posts

נראה פיגוז, כמה יפה זה נראה ששומרים על אחידות צבעי הרכיבים. אם ישעמם לך בשלב

יותר מאוחר תחתוך איזה חתיכת פרספקס שחור ואולי תוסיף איזה פס כחול ותלביש על הספק

וזה בכלל יראה פצצה.

חחח רועי לגמרי! חשבתי להדביק על זה משהו, זה הדבר היחיד ששובר לי את המראה. ובנימה זו מישהו יכול להמליץ על איכותית? משהו באיזור ה-1000 ש״ח שמצלם נורמלי? תודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הפרגון חברים :) אני רק חושב מה הייתם אומרים אם התמונות היו איכותיות יותר.

Ymac איפה אתה גר?

אני מוכן לנסוע אליך עם המחשב רק בשביל שיהיו טובות חחח באמת!

נערך על-ידי Tzach_n
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מראשל"צ :smile1:

אבל בטוח יש לך מישהו יותר קרוב ממני (פיזית, ו"נפשית" xD) שיש לו DSLR או פשוט טובה (דמוי DSLR, יש לי פה איזה לומיקס מעלה אבק שהשתמשנו בה לפני שקנינו את ה-550D.)

בתנאי תאורה אופטימליים, אפילו (4S, 5, 5S) או כל מכשיר אחר עם טובה (HTC One, SGS4 וכו'..) יוציא תוצאות שלא יביישו שעולה כמו המכשיר.

זה דווקא מעניין, אולי יום אחד שאצא ל"צילומים" במרפסת, אעשה השוואה בין התוצאה שתיתן ה-550D (עדשת קיט, 18-55 מקרו) לאייפון 4S (אולי גם 4, למרות שהוא לא משהו) בתנאי תאורה מקסימליים (אור שמש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אין מישהו שאני חושב עליו כרגע אבל מחר בבוקר אוציא את המחשב החוצה וניתן לכם קצת תמונות אור יום עם 5 :) אם יש קווים מנחים בסיסיים זה הזמן להגיד

נערך על-ידי Tzach_n
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,

דבר ראשון, שתהיה תאורה טובה, רצוי לא אור שמש ישיר, אלא שהאור שיגיע למחשב יוחזר מהסביבה (אתה יכול ליצור "רפלקטורים" מבריסטול או קאפה לבן, ולפזר בעזרתם את האור)

דבר שני, תשתדל שהפלאפון יהיה יציב, מוטב שיהיה שוכב על כיסא או משהו בגובה נכון ביחס למחשב. אם אתה בעלים של חצובה, תוכל בעזרת כמה גומיות משרד לאלתר את המכשיר שלך אל ראש החצובה.

דבר שלישי ואחרון, תוריד שמאפשרת לך לצלם עם טיימר, ככה שלא תצטרך ללחוץ ולגעת במכשיר בעת הצילום, כך לא יהיו טשטושים בלתי צפוים בתמונה ותוכל לסדר מראש את הפריים.

נ.ב, כדאי לתת למחשב איזה "ויש" עם ספרי לחץ אוויר ומטלית (יבשה!) כדי שאבק לא יבלוט בתמונה. (המחשב שלך נראה "מלוקק" ככה שתוכל לדלג על הטיפ הזה :D )

בהצלחה!

נערך על-ידי Ymac
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,

דבר ראשון, שתהיה תאורה טובה, רצוי לא אור שמש ישיר, אלא שהאור שיגיע למחשב יוחזר מהסביבה (אתה יכול ליצור "רפלקטורים" מבריסטול או קאפה לבן, ולפזר בעזרתם את האור)

דבר שני, תשתדל שהפלאפון יהיה יציב, מוטב שיהיה שוכב על כיסא או משהו בגובה נכון ביחס למחשב. אם אתה בעלים של חצובה, תוכל בעזרת כמה גומיות משרד לאלתר את המכשיר שלך אל ראש החצובה.

דבר שלישי ואחרון, תוריד שמאפשרת לך לצלם עם טיימר, ככה שלא תצטרך ללחוץ ולגעת במכשיר בעת הצילום, כך לא יהיו טשטושים בלתי צפוים בתמונה ותוכל לסדר מראש את הפריים.

נ.ב, כדאי לתת למחשב איזה "ויש" עם ספרי לחץ אוויר ומטלית (יבשה!) כדי שאבק לא יבלוט בתמונה. (המחשב שלך נראה "מלוקק" ככה שתוכל לדלג על הטיפ הזה :D )

בהצלחה!

סגור תודה :)

אין לי חצובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך מצלמה איכותית, גם עם אפשר להוציא תמונות טובות.

הכל עניין של תאורה, התמקדות, זוויות נכונות.

אני עם 4 מסריח מוציא תמונות טובות אז עם 5 זה בכלל יהיה קל יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז עד שתהיה DSLR איכותית, נסתפק באייפון 5 ואור יום שהאמת הפתיעו אותי לגמרי! תהנו :)

ICluUko.jpg

PSzPcPO.jpg

j61yqIT.jpg?1

pZWozGw.jpg

mLtMKlX.jpg

1tTCrMu.jpg

Mihr6tc.jpg

oIHgiGL.jpg

vpqw0Mk.jpg

iLIaQ5K.jpg

וזה הסטאפ:

0R4XAb6.jpg?1

BzoLZEZ.jpg?1

הרסיבר הוא Yamaha RXV-471

רמקולים Morel SP-2

סאב Morel Sub 8

D:

נערך על-ידי Tzach_n
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...