נייד לפיתוח/ללימודים, עם dual-boot תקציב עד 5K לקנייה בארץ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד לפיתוח/ללימודים, עם dual-boot תקציב עד 5K לקנייה בארץ

nop1902

Recommended Posts

1 מטרות המחשב - פיתוח בסביבת eclipse ב-linux ו visual basic ב-windows, קצת אופיס, הרבה גלישה באינטרנט עם הרבה טאבים(בעיקר PDFS).

2.גודל מסך- לפחות 14.1", אם לא יותר(במסגרת המשקל..)

3. משקל -עד 2KG עדיף פחות(כל יום על הגב ברגל וזמן משמעותי גם באופניים)

4. זמן סוללה - לפחות 6 שעות

5. יציאות מיוחדת - שיהיה USB 3.0(מניח שזה לא מיוחד היום) וגם HDMI

6. - לא קריטי.

7. כונן CD - לא קריטי

8. מערכת הפעלה - עדיף שיבוא עם אבל לא קריטי. ( בכל מקרה צריך להיות 64bit)

9. אחריות בינלאומית - לא נדרשת.

10. העדפה לחברה מסויימת - אין העדפה מיוחדת, כרגע יש לי שמתפקד בסדר.

אני רוצה שהמחשב יריץ windows 7 ( או 8 ) ובמקביל לubuntu + KDE, הייתי מאוד שמח אם היה אפשר להחזיק שני HDDS שונים לכל מערכת הפעלה, אבל אם זה הופך את העסק ליקר מידי או לחלופין לכבד מדי אז אני אוותר. לגבי יכול להיות פלוס, אבל זה לא הדבר הקריטי ביותר.. כמו כן מנסיון העבר הזיכרון צריך להיות לפחות 6 gb..

תודה לכל העונים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפיתוח באקליפס לא צריך מחשב מאוד חזק.

אם אתה מעוניין לחסוך במשקל ולשלב את זה עם זמן סוללה ארוך, אולטרהבוק זו כנראה האופציה היחידה עבורך.

במידה ואתה מחפש נייד חזק יותר, יש את ה-E5430 ששוקל כ-2.1 ק"ג או ה-E6430 ששוקל כ-2 ק"ג אבל עולה כ-5000 שח

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=20659&cf=zap

אופציה נוספת היא להזמין מארה"ב את ה-T430s של שיעמוד בכל הדרישות כמעט שהעלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-6430 תוכל גם להחליף את הכונן האופטי בכונן קשיח נוסף או SSD.

יש מצב שבשילוב בארה"ב יהיו על ה-T430S ותוכל לקחת אותו במחיר אטרקטיבי ובעל ביצועים/משקל טובים יותר, כולל הרחבת אחריות ל-3 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתכוון ב

"

זו כנראה האופציה היחידה עבורך." ? לdell e6430?

נמחקה לי המילה אולטרהבוק בזמן ההקלדה. הכוונה היית שאם אתה רוצה מחשב קל עם זמן ארוך תהיה צריך להתפשר על ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

לגבי ה t420s, הסתכלתי על המפרט ואין ספק שהוא עומד בדרישות, אבל הבעיה היא כמובן המחיר.. לגבי קנייה מארה"ב, אין לי אופציה שכזו, שלא דרך buy2us ומקביליו, כך שנראה לי שזה יחרוג מהתקציב כך או כך(משלוח 100$ + 17% מע"מ).

אז נשאר ה כאופציה או ה ultrabook.

האמת היא שה ultrabook מאוד קורץ לי - מה מומלץ בדרישות הללו?

החשש שלי לגבי הultrabook הוא נושא התאימות(לעשות dual-boot וכו), במיוחד אם הוא מגיע עם כונן בילט ין, אין לי מושג איך הם מתנהגים במקרה כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו מבצעים שהמחשב עלה כ-1000$ עם שדרוגי מסך וכרטיס מסך אפילו, זה יוצא קצת מעל התקציב שלך כולל משלוח, מסים ואחריות ל-3 שנים.

הנה למה שהיה אפשר לקנות עד ל-7 לנובמבר עם קופון שהיה בלנובו בכ-1000$, סיכוי טוב שיחדשו אותו:

Intel Core i5-3320M Processor (3M Cache, up to 3.30 GHz)

• Windows 7 Home Premium (64 bit)

• 14.0" HD+ (1600 x 900) LED Backlit Anti-Glare Display, Mobile Broadband Ready

• NVIDIA NVS 5200M Graphics with Optimus Technology (1GB DDR3 Memory), Intel Core i5-3320M Processor

• 4 GB DDR3 - 1600MHz (1 DIMM)

• UltraNav multi-touch touchpad & TrackPoint with Fingerprint Reader

500GB Hard Disk Drive, 7200rpm

• DVD Recordable

• 6 Cell Lithium Battery T81+

4.0 with Antenna

Centrino Ultimate-N 6300 AGN

• Mobile Broadband upgradable

• 1 Year Depot/Express Warranty

3YR Depot

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר למצוא את ה-T430s עם מפרט הבא במחיר של כ-900 דולר (אחרי שדרוג האחריות ל-3 שנים ובשימוש בקופון THINKSAVINGS)

• Intel Core i5-3210M Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz)

• Windows 8 64

• 14.0" HD+ (1600 x 900) LED Backlit Anti-Glare Display, Mobile Broadband Ready

• NVIDIA N13M-NS Optimus Graphics 1GB, Intel Core i5-3210M Processor (3M Cache, 2.50 GHz)

• 4 GB DDR3 - 1600MHz (1 DIMM)

• UltraNav multi-touch touchpad & TrackPoint with Fingerprint Reader

• 320GB Hard Disk Drive, 7200rpm

• DVD Recordable 8x Max Dual Layer, Ultrabay Slim w/ SW Royalty for Windows 8

• 6 Cell Lithium Battery T81+

• Bluetooth 4.0 with Antenna

• Intel Centrino Advanced-N 6205 AGN

• Mobile Broadband upgradable

• 3 Year Depot/Express Warranty

http://shop.lenovo.com/SEUILibrary/controller/e/lenovofamily/StdAffinityPortal/en_US/builder.workflow:Enter?sb=:00000025:00003359:#.UJ6cG8XMjh4

עם הזמנה דרך buy2usa כולל תשלום מיסים ומשלוח, מדובר בכ-4900 שח שזה במסגרת התקציב.

האמת היא שה ultrabook מאוד קורץ לי - מה מומלץ בדרישות הללו?

החשש שלי לגבי הultrabook הוא נושא התאימות(לעשות dual-boot וכו), במיוחד אם הוא מגיע עם כונן בילט ין, אין לי מושג איך הם מתנהגים במקרה כזה.

SSD זה HDD רגיל לכל דבר מבחינת עבודה בלינוקס או חלוקה למטרת דואל בוט.

החסרון היחיד שלו הוא מחיר יחסית גבוה וביצועים בינוניים תמורה ניידות ומשקל קליל. פה נכנס ה-430s שמגיע עם מפרט חזק ומשקל לא כבד יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו, אדיר תודה!

קראתי עליו קצת ביקורות וראיתי שהוא קיבל ציון נמוך על זמן סוללה. זה(והמחיר ולקנות מארה"ב) הם הדברים העיקריים שמרתיעים אותי לגביו.

אם אני הולך על מה הייתם ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי מעולה, אז זה הnp530 מול ה t430s.

מישהו יודע איפה יש באזור ירושלים חנות שמוצגים בה הרבה דגמים של מחשבים ניידים?

ואם לא בירושלים אז באזור פתח-תקווה-תל-אביב(שפתוחים בימי שישי)

בכל מקרה אני אתקשר לבדוק לפני זה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אחרי התייעציות החלטתי ללכת על inspiron 14z ultrabook וממש במקרה הספקתי לראות אותו לפני ההזמנה והחלטתי לבטל. הבנתי שהוא בעצם סוג של ברווז - לא קל מדי, לא חזק מדי מבחינת ביצועים ולא "מעוצב" מדי. ולכן חזרתי לאופציה של ה t430s מתוך מגמה להגדיל קצת את התקציב, ולרכוש את המחשב בארץ.

העניין הוא שאני רואה פער מחירים עצום בzap בין הקונפיגרציות השונות של ה t430s, מ 6000 ש"ח ל 10K. לאור הדרישות שלי על מה לא להתפשר, ועל מה אפשר לוותר?

ממה שראיתי בינתיים, לגבי מעבד i5 יכול לעשות את העבודה ללא ספק, 4gb של וhd של 5400rpm.

מישהו יכול להכווין אותי לגבי השאר?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יבוא אפור אומר שזה לא יבואן רשמי.

אני לדוגמה יכול לפתוח מחר חנות, לקנות ניידים בארה"ב במחירים זולים, להביא אותם לישראל בכל אופן שעולה בדעתך ולמכור אותם.

האם זה אומר שיהיה להם אחריות רשמית? - כן, כי נותנים אחריות בינ"ל.

אבל ברגע שתבוא לממש אחריות, אם המחשב לא נקנה אצל יבואן רשמי, יכולות להתעורר בעיות.

יכול להיות שהכל יהיה חלק וטוב, אבל אני לא הייתי לוקח במקרה הזה סיכון מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...