BLACK FRIDAY - הדיון המקדים ננעל - עברו לדיון הרשמי. - עמוד 22 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BLACK FRIDAY - הדיון המקדים ננעל - עברו לדיון הרשמי.

דנדן

Recommended Posts

מה אתם אומרים על המחשב הנייד הזה - http://ksp.co.il/?uin=17160?

עולה 3450 ש"ח בדף המבצעים של KSP. מהו מחירו האמיתי לפני "המבצע" (הכוונה בלפחות שבוע לפני).

מדובר בהנחה של לפחות 300 שקל (אולי אפילו 500 שקל).

כמו שאמרתי קניתי לפני שבוע את ה S01IL, מדובר במחשב מצויין, מסך לא מבריק ויחסית טוב, ה I5 עושה עבודה מצויינת, הוא מהיר ונוח לשימוש, המקלדת טובה. המחשב הזה זהה חוץ משדרוגים של החומרה, החסרון של השדרוג בחומרה יכול להיות חום ורעש (במיוחד במקרה של כרטיס מסך משודרג), מניסיון שלי עם המחשב שלי ומחשבים אחרים של המאוורר שלהם מאוד שקט והקירור שלהם סביר אבל מספיק (אני מאמין שעם כרטיס מסך הקירור ישאר מספיק אבל הרעש יעלה). כמו כן לא מדובר במחשב מסיבי, כולו פלסטיק ומאיך שהוא מרגיש נראה לי שנפילה אחת תהרוג אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 326
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עניין הרעש לא מפריע כל-כך.

אני בנאדם קצת לא זהיר - אז בנפילה המחשב ימות לי? (נניח הוצאה מהתיק כשהתיק על הרצפה).

מבחינת חומרתית - מועניין לשחק אליו משחקים ברמות נמוכות (זה מחשב שמיודע לעביר זמן שאני רחוק מהבית...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי עכשיו ובאמת ביטלו את האפשרות. מציק.

זאת בעיה רצינית. תיכננתי להזמין מניואג.

פתחתי חשבון פייפאל נוסף בארה"ב, אבל הם דורשים כרטיס אשראי אמריקאי, כך שזה לא עוזר לי.

אני מקווה שחנויות יבטלו את הדרישה הזאת עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניין הרעש לא מפריע כל-כך.

אני בנאדם קצת לא זהיר - אז בנפילה המחשב ימות לי? (נניח הוצאה מהתיק כשהתיק על הרצפה).

מבחינת חומרתית - מועניין לשחק אליו משחקים ברמות נמוכות (זה מחשב שמיודע לעביר זמן שאני רחוק מהבית...)

לא צריך להגזים, דברתי על נפילה משולחן או יותר. גם לא בטוח שאני צודק, יכול להיות שהוא יפול ולא יהיה נזק קניצי כל כך (לא באמת בדקתי את זה ;)).

http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-HD-7670M.69483.0.html

נראה כאילו הכרטיס מסך הזה יסתדר לא רע עם רוב המשחקים. אני עם HD4000 וגם איתו אפשר לשחק טיפה, XCOM עובד מצויין, MEAT BOY ושאר משחקי האינדי גם עובדים חלק. אם אתה הולך לשחק איתו משחקים קטנים כמו שאני משחק יכול להיות שעדיף לך לקנות את הדגם הזול יותר ב 2890 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמזון הורידו את המחיר של ה- G700 ל- $49.99.

הזמנתי אחד ע"י BUY2USA יוצא עם המבצע שלהם בפייפאל משלוח אויר (7 ימים) $17 או משלוח ימי (40 יום) $10.

יוצא סה"כ 270ש"ח אוירי או 230ש"ח ימי. אחלה דיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בעיה רצינית. תיכננתי להזמין מניואג.

פתחתי חשבון פייפאל נוסף בארה"ב, אבל הם דורשים כרטיס אשראי אמריקאי, כך שזה לא עוזר לי.

אני מקווה שחנויות יבטלו את הדרישה הזאת עכשיו.

למרבה המזל בזמנו הגדרתי כתובת נוספת בארה"ב אז פשוט שיניתי אותה לכתובת שהייתי צריך. גם באמאזון לא היתה בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ זה מה שאני עושה, אני משחק עם כתובת אמריקאית שהכנסתי לפני ההגבלה, כל פעם משנה אותה לכתובת שאני צריך (בשדה הארץ נשאר ארה"ב).

פעם אחרונה שעשיתי את זה, "כמעט חטפתי התקף לב" כשפייפאל שלחו לי אימייל על השינוי כתובת ובמקום ארה"ב היה כתוב . כשנכנסתי לחשבון לבדוק, זה עדיין היה ארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...