מחפש המלצה לנתב - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לנתב

B.D.B

Recommended Posts

מחפש המלצה לנתב, רצוי תואם WRT, אבל שיעבוד גם ישר מהקופסה בלי יותר מידי התעסקות.

שיהיה מסוגל להחזיק מספר רב של חיבורים בלי לקרוס ולעמוד גם בקצבי גבוהים (גם 100Mbps) למרות שכיום אני מחובר על 12.

עד כמה שאני יודע אין ממש נתבי 11ac בשוק אז נסתפק ב-11n שתומך ב-MIMO2 לפחות.

רצוי מאוד תמיכה מובנית בשירותי ddns.

כמובן תמיכה ב-L2TP ו-PPPoE

מעבר לכך אין ממש דרישות מיוחדות כל השאר כבר סטנדרטי:

QoS, למרות שאני בטח לא אשתמש

כתובת סטטיות לפי , בשביל DMZ

port forwarding

mac filtering

UPNP

תקציב, קיוויתי לא לעבור את ה- 300 שקל, אבל אני לא ממש מוגבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יקר מידי, אין תמיכה ב-OpenWRT, או שלחילופין אין תמיכה בו, אין (לא שזה כזה משנה) וגם אין תמיכה דווקא ב-NO-IP שזה השירות שאני משתמש בו.

טוב נראה לי ירדתי מ-5GHz. אז אתם אומרים שה-TP Link הזה הכי מומלץ? החברה הזאת לא היתה בדיחה עצובה? אני זוכר שהנתבים שלה היו פשוט זבל.

ואגב לגבי הסקירה, יש 14 ערוצים ב-2.4GHz (כאשר 14 פעיל רק ביפן) ומשעשע לראות את Puma Peak 3x3 מהצד הזה של המתרס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קניתי את ה-TL-WR1043ND, בנתיים נראה חביב. ממשק ה-Web די מזעזע מבחינת העיצוב (frame-ים? כאילו ברצינות), אבל מה שהכי מציק לי כרגע זה שלא ניתן לראות מהירות תעבורה בזמן אמת, או בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ה-מומחה בעניין אבל לא נראה לי שהבעיה בנתב בכלל.

קרה לי משהו דומה והסתבר שמדובר בכרטיס רשת של אחד המחשבים שנדפק ופשוט הפציץ את הנתב באופן אקראי.

תנתק אחד-אחד את כל מי שמתחבר לנתב (כולל מדפסות אלחוטיות, נתבים, וסמארטפונים) ותראה מי מפיל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ננסה.

היי, אחרי שנתיים עם Dlink dir655 נראה שאני גם צריך להתחיל לחפש חדש לפני שאני אשאר בלי כלום.

אשמח אם תוכל לעדכן מה בחרת בסוף כי הדרישות שלי די תואמות לשלך

טוב קניתי את ה-TL-WR1043ND, בנתיים נראה חביב. ממשק ה-Web די מזעזע מבחינת העיצוב (frame-ים? כאילו ברצינות), אבל מה שהכי מציק לי כרגע זה שלא ניתן לראות מהירות תעבורה בזמן אמת, או בכלל.

רק שם לב שלפי הבדיקה ב-netcheif התעבורת המקסימלית בין הפורט WAN ל-LAN היא 57Mbps.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה, כנראה שספספתי את זה. מקווה שאתה מרוצה מהראוטר החדש, למזלי הצלחתי למצוא קושחה חדשה וטובה. בינתיים כשבוע איתה והראוטר עובד הרבה יותר טוב, נראה שאני אשאר איתו נכון לעכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...