מתלבט בין iphone 4s לבין sgs3/htc onex - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין iphone 4s לבין sgs3/htc onex

avihy_1989

Recommended Posts

אפרופו תקיעות , היום רציתי לבדוק את המולטיטסקינג של המכשיר

שמעתי מוזיקה + שיחקתי במשחק באותו זמן והיה ברקע כמה אפליקציות נחות,

היו לי כמה תקיעות בשיר , ויש לי sd card class 10 32gb של , זה ממש הפחיד אותי הדבר הזה להתקע באמצע שיר בכמה מקומות ברצועה גם לכם ?

הhיתי עם אחד הנגנים המומלצים פה , וזה לא היה משחק כבד אני חושב שזה היה באבלס או flowfree

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אני מוריד לא מהגוגל play תוכנה/משחק והאנטיוירוס סורק את זה ואין שום התרעה זדונית , זה אומר שאפשר להיות רגוע , או שלא,

כי אני שם לב בתגובות גם מאפליקציות בגוגל play יש תלנות של משתמשים על שלא עובדות קשורה,

(אני מנסה לעשות שלילה לבדוק ממה קרו לי כל התופעות האלה , אני מוריד דברים מוכרים בלבד כדי למנוע בעיות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להגזים, זה לא יהרוס את המכשיר..

אבל, זה בהחלט לא מומלץ.

מהי בעצם מטרת סגירת האפליקציות המאולצת הזו? פינוי ה-RAM, וזאת עקב חוסר הבנה על אופן פעולת אנדרואיד. אנדרואיד שומרת בזיכרון ה-RAM אפליקציות כך שיהיו זמינות להפעלה מהירה יותר (ולמעשה מיידית), והיא יודעת לסגור אותן אם חסר לה מקום ללא כל בעיה. הימצאות האפליקצייה בזיכרון ה-RAM לא אומרת שהיא רצה, ממש לא. אפליקצייה שנחה לה בזיכרון ה-RAM לא מנצלת את המעבד (ולפכיך לא מאיטה את המכשיר), או גוזלת סוללה.

למעשה סגירת האפליקציות הזו יוצרת את הבעיה שמנסים למנוע: כדי לסגור את האפליקצייה המכשיר ישתמש במעבד, ויאט את המכשיר, וכמובן גם יצרוך סוללה. זאת ועוד, אפליקציות רבות יפתחו מחדש באופן מיידי, ויגזלו עוד משאבים. לחלופין, כאשר כן תרצו לפתוח אותן, במידה והם לא חזרו לזיכרון, יקח למכשיר זמן נוסף כדי להחזיר אותן לשם. ואם זה לא מספיק, סגירת אפליקציות שכזו גם עלולה ליצור בעיות עם האפליקציות שנמצאות בזיכרון, ולפגום בפונקציונליות של המכשיר (עד להפעלה מחדש).

עם כל האמור לעיל, חשוב גם לסייג. לעיתים מנהלי המשימות האלו יכולים להיות שימושיים. אפליקציות שנתקעו, או שמתוכננות בצורה גרועה (למשל מנסות להתחבר לאינטרנט כל הזמן) כנראה יצטרכו סגירה מאולצת לעיתים ומחיקה מהזיכרון. אבל זה טוב רק אם אתהם יודעים מה בדיוק אתם סוגרים ולמה, ולא סתם מנקים את הזיכרון.

אתם מוזמנים לקרוא בהרחבה כאן (באנגלית), כתבה נהדרת בנושא:

וד"א, הנקסוסים הם המקבילים של הגן הסגור, במידה ולא מתעסקים בהם.

המכשירים אמורים להגיע עם התאמת חומרה-תוכנה מושלמת, ועם גרסאת מערכת ההפעלה הנקייה ביותר (במיוחד אם היא מגוגל ולא מהיצרנית).

לרוב המכשירים עובדים טוב מאוד. יכול להיות שלך יש גרסת תוכנה בעייתית, תקלות קורות גם באייפונים.

האם קנית מהארץ?

כדאי לך מאוד להחליף רום, גם לאחד רשמי, כי כל התקלות שאתה מתאר אינן נורמליות למכשירים כאלו, וגם למכשירים חלשים בהרבה.

יכול להיות שהתקלה היא ברום, ויכול להיות שהתקנת משהו שדפק את המכשיר, אבל כך או כך קשה לי להאמין שהבעיות ישארו אחרי החלפת הרום.

כל זה נכון כל עוד האפליקציות מתוכננות כראוי, האפליקציה של פייסבוק למשל נוראית, היא מנסה לגשת לאינטרנט בלי הפסקה והיא גוזלת זמן מעבד גם שהיא ב"רקע" בנוסף היא גם נתקעת הרבה ותוקעת את כל המכשיר.

יש מספיק שגורמות לבעיות או מסרבות להסגר כמו שצריך, האם סגירה מאולצת היא הדבר הכי טוב מבחינת זמן סוללה? לא יודע, אבל מהניסיון שלי חד וחלק המכשיר רץ חלק יותר שאני סוגר בעזרת מנהל משימות חיצוני שיודע להרוג אותן לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר מבחינת הגדרות של גישה לאינטרנט , חסכון בסוללה,צריכת זיכרון וכו'.

אני מדבר על תקלות מהסוג שכתבתי למעלה ,

-כנראה שזו שגמרה למכשיר שלי בתוך מע' ההפעלה להתעלם מכפתורי הקול , ורק מחוץ למע' הפעלה הם פועלים.

-תוך כדי שמיעת שירים ולשחק במשחק לא כבד בכלל היה לי מס' תקיעות בשיר .

תקלות מהסוג הזה אני מנסה לברר ולמנוע לעתיד שלא יחזרו,

לכן אני שואל , אם שקיבלה אוקי מהאנטיוירוס היא בטוחה ?

היא לא מועדת לבעיות במכשיר ?

*אני משתדל מעכשיו להתקין רק דברים מוכרים וותיקים ולא דברים חדשים ולא מוכרים דוגמא למה שאני מתכוון :

fruit ninja , נגן jetautdio .

זאת הכוונה שלי רק דברים מוכרים ועם דירוג גבוה של משתמשים , פעולה מסוג זה יכולה למנוע ממני בעיות בעתיד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חשבתי לקחת בטריה נוספת עם נפח הטענה גדול יותר אבל בתנאי שהוא מתאים לאותו גודל כמו הבטריה המקורית , ולא להוסיף גודל על המכשיר , רציתי לשאול:

-אם יש בזה סכנה למכשיר ולא לסמוך על הבטריות מהסוג הזה המוצעות למכירה, האם באמת זה נותן אקסטרה זמן עם המכשיר,

חשבתי על משהו בסגנון הזה

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...