רשימת ההישגים של נתניהו - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשימת ההישגים של נתניהו

פילון153

Recommended Posts

• תגובות 298
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נסו גם להסביר למה במדינה שהרוב בה ימני הליכוד מקבל רק 30+ מנדטים ביחד עם ישראל ביתנו

הליכוד בתינו יביאו בסקרים יותר מ-30 מנדטים גם אם הסוקר יהיה יוסי ביילין. אתה צריך כדורים נגד הזיות.

רוב המצביעים של אדון נתניהו הם גם ככה בעיקר אנשים קשיי יום שמצביעים ליכוד מתוך הרגל בגלל עניין המזרחיות.

לביבי מצביעים אנשים קשיי יום (בגלל עניין המזרחיות), וטייקונים, הם מתים עליו.

אחר כך מנהל מבצע בזיוני ופחדני בעזה ושוב גורם לחמאס להיראות כמנצח.

למסקנה הזו הגעת לפני או אחרי שאמרת את זה:

לגבי ההתקפה על עזה, אחד מהדברים שכתבתי פה על ביבי שאין לו ביצים לתקוף ואני שמח לראות שטעיתי. ביבי - קבל את התנצלותי הכנה.

או לפני שכתבת את זה:

בטחון - מצד אחד, יש שקט, כזה שקט שלא היה בתקופתם של אף אחד מקודמיו. ללא ספק ה-פלוס הכי גדול שביבי יכול לזקוף לזכותו.

אני מקווה שיהיה לך כוח לקרוא את כל המגילה שכתבתי, אחרי הכל כבר מאוחר בלילה. תמשיך בבקשה, מכאן זה רק מצחיק.

- - - - -

חשיפה - מפתחי כיפת ברזל: "הרעיון היה גנוב"

http://tinyurl.com/d6fjuus

בטוח מישהו חשב על זה לפני...(:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאשים מי שבא לך, העיקר תהיה מבסוט (זה מה שכולם עושים) :)

אתה מבסוט הדוד משה?

תוצאות המבצע עד עכשיו גורמות לך לנחת? תהיה בריא...

נהנית לשחרר מאות מחבלים תמורת גלעד שליט? אולי אתה שייך לשמאל הקיצוני כמו ש-kalen כתב...

יש לך ילדים קטנים הדוד משה? אתה נהנה לשלם 3000 ש"ח לראש לפעוטון בזמן שחרדים משלמים 400 ש"ח לילד?

יש לך דירה הדוד משה? אם אין לך, שיהיה לך בהצלחה לקנות אחת במחירים המטורפים של היום. בינתיים, אני מניח שאתה מאוד אוהב לשלם שכר דירה חסר פרופורציות.

מה אני אגיד לך, שתמשיך להיות מבסוט ולאכול את ההסברים של שטייניץ שכמה טוב לנו שאנחנו לא ספרד ויוון.

פחחחח, כל המדינה עלאק.... יצאו להפגין 5 המנדטים של השמאל הקיצוני, ועוד כמה שנגררו אחריהם בטעות. (כן, זה המספר של אלו שיצאו להפגין)

אבל תמשיך עם הדמגוגיה שלך.

אתה נשמע יותר מטומטם מרגע לרגע.

מדובר על מעמד הביניים, הציבור שמחזיק על גבו את המדינה הזו, וכל מה שאתה יכול להגיד זה שמדובר ב5 מנדטים של השמאל הקיצוני... מי באמת נשמע פה יותר מטומטם? :kopfpatsch:

את מצב ההצבעה בקלפי שכתבתי בפוסט הקודם אי אפשר לסתור - מדובר בעובדות ולא בדעות - כנראה שלשמוע את האמת זה מה שמחרפן אותך ואת חבריך הכי הרבה.

הליכוד בתינו יביאו בסקרים יותר מ-30 מנדטים גם אם הסוקר יהיה יוסי ביילין. אתה צריך כדורים נגד הזיות.

לביבי מצביעים אנשים קשיי יום (בגלל עניין המזרחיות), וטייקונים, הם מתים עליו.

למסקנה הזו הגעת לפני או אחרי שאמרת את זה:או לפני שכתבת את זה:

אני מקווה שיהיה לך כוח לקרוא את כל המגילה שכתבתי, אחרי הכל כבר מאוחר בלילה. תמשיך בבקשה, מכאן זה רק מצחיק.

קרעת אותי מצחוק. באמת כתבתי את זה כשניסיתי להיות הוגן ולתת קצת קרדיט לביבי. היה שקט - ועכשיו אפילו את זה אין... כלומר, את הדבר היחיד שחשבתי שביבי יכול לזקוף לזכותו אני לוקח בחזרה :lol:

לגבי הביצים של ביבי והיכולת לתקוף, לצערי המציאות מראה לי שלא טעיתי, ואין לבן אדם מספיק ביצים לעשות את מה שהוא בעצמו אמר שצריך לעשות כשהיה באופוזיציה. (כל עוד אין הפסקת אש אני אמשיך לקוות שהוא כן ייכנס בהם בסוף, למרות שכרגע זה לא נראה טוב.)

ולגבי הליכוד ביתנו (שזו בדיחה בפני עצמה - מה הקשר בין הרוסים החילוניים והמרוקאים המסורתיים שלא באמת סובלים זה את זה), דווקא כן כתבתי שהם יקבלו יותר משלושים מנדטים, אבל אני לא נביא, אז בוא נחכה לבחירות בבקשה. מעניין כמה מנדטים הליכוד היה מקבל בלי ליברמן?

נראה לי שאתה זה שסובל מהזיות, או סתם מחוסר הבנת הנקרא. :-*

גם אם הרבה אנשים יהיו מאוכזבים מההישגים של המבצע..

זה האנדרסטייטמנט של השנה, חחח. מעניין אם הניסוח שלך היה שונה אם ראש ממשלה מהשמאל היה מנהל את המבצע המהולל הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך ילדים קטנים הדוד משה? אתה נהנה לשלם 3000 ש"ח לראש לפעוטון בזמן שחרדים משלמים 400 ש"ח לילד?

וואו. אתה חושב שביבי גובה מגננות מס "בוא נדפוק את העם"?

אז ראשית, ממה שאני מכיר, משלמים לפעוטון פחות. הרבה פחות. שנית, אם אתה חושב שזה יותר מדי כסף, פתח פעוטון בעצמך. אתה תעשה מיליונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ראשית, ממה שאני מכיר, משלמים לפעוטון פחות. הרבה פחות.

הבן אדם בנה לעצמו מציאות חדשה. המחירים שם נורא יקרים, אל תהרוס לו עם האמת. :screwy:

http://www.d.co.il/priceList-10880/

מעון יום לילדים בפיקוח התמ"ת - ילד מגיל 15 חודשים עד 33 חודשים

1,664 - 574 ₪

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בעיה קח חליפה ומגבעת והנה אתה חרדי :kopfpatsch: . הכל תלוי בהכנסה של המשפחה ולא אם יש לך מגבעת על הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Yona Alien:

חוש הומור לא יזיק.

ובינינו-אתה לא שסתם מתלונן כי המצב חרא. אתה גם מפיק מזה פורקן, אולי אפילו איזו שהיא הנאה. יש מי להאשים וזה טוב. תזכר איזה יאוש זה כשאין את מי להאשים במשהו (יש אנשים שמאמינים באלוהים בשביל שיהיה את מי להאשים).

זה טבעי, כולנו עושים זאת. אל תתכחש.

הרי בינינו- מה זה יעזור לך שתקטר כמה ביבי זבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ראשית, ממה שאני מכיר, משלמים לפעוטון פחות. הרבה פחות. שנית, אם אתה חושב שזה יותר מדי כסף, פתח פעוטון בעצמך. אתה תעשה מיליונים.

פשששש, ממש "מומחה לעניינים" אתה. תשובה בוגרת לבעיה אמיתית שמטרידה את הציבור.

אתה נשמע כמו בחור אחרי עם נסיון חיים של ינוקא, אתה מוזמן לבוא לגור בקרית אונו בדירה לידי ולראות כמה עולה פעוטון...

בכלל, כל התינוקות פה (כן Belgid - אני מדבר אליך) שעובדים שנה בהיי טק וגרים בדירה של ההורים - עדיף שלא תתערבו בנושא שהידע שלכם בו שואף לאפס.

בתקופתו של ביבי הכל נהיה יותר יקר - כולל פעוטון. קוראים לזה יוקר המחיה - אולי נתקלתם בתופעה הזו כשהלכתם לסופר בזמן האחרון.

כשאני חושב על זה, אולי כשגרים בבית עם ההורים הכל באמת נראה מאוד זול... :lol:

הפתרון של ביבי לתת לי (אבא לילדים קטנים) עוד כסף לנטו ע"י קיצוץ במס הכנסה הוא כמו אקמול לחולה סרטן, וגם ככה הכסף הולך על הרבה יותר מסים שבאים כתגובה מכל הכיוונים.

הרי בינינו- מה זה יעזור לך שתקטר כמה ביבי זבל?

תשמע, אתה צודק, יש בזה משהו.

הבעיה שאני מרגיש שאין אור בקצה המנהרה, אני לא מוצא שום סיבה לאופטימיות.

מבחינה חברתית ודמוגרפית אנחנו מתפוררים מבפנים - וזה מבלי לדבר על הערבים שמסביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ היי , זה לא ציטוטים שלי .. ( מלבד הראשון )

נכון, סליחה. טעות שלי. תיקנתי.

בתקופתו של ביבי הכל נהיה יותר יקר - כולל פעוטון. קוראים לזה יוקר המחיה - אולי נתקלתם בתופעה הזו כשהלכתם לסופר בזמן האחרון.

כן, אינפלציה. היתה בממשלה הקודמת ובזו שלפניה, תהיה גם בבאה. זה לא בהכרח סימן רע - אינפלציה מתונה היא דבר טוב. דפלציה היא בד"כ סימן של מיתון ותאמין לי שמיתון גרוע יותר מעליית מחירים.

אז מהי עליית המחירים הנוראית שביבי אחראי לה באופן אישי? בערך שלושה אחוזים בשנה. אתה מאמין? מה שקנית לפני שנה במאה, יעלה לך היום מאה ושלוש! איך אפשר להתגבר על ההבדל האדיר של שלושה פאקינג אחוזים שלמים (טוב, קצת פחות, אבל 2.6% לא מספיק דרמטי)? נראה לי שתצטרך למכור אחד מהילדים לעבדות. :screwy:

מבחינה חברתית ודמוגרפית אנחנו מתפוררים מבפנים - וזה מבלי לדבר על הערבים שמסביב.

אנחנו מתפוררים מבחינה חברתית וזה נורא! אשמים בזה הערבים החארות והחרדים העלוקות והמזרחיים הדפוקים בשכל והעשירים הנצלנים וביבי המנ-מנייאק!

אתה לא מבין כמה שההודעות שלך מגוחכות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...