צריך המלצה למסך 27 אינצ' ומעלה או לחילופין 2 מסכי 24 אינצ' (2,500ש"ח~) - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למסך 27 אינצ' ומעלה או לחילופין 2 מסכי 24 אינצ' (2,500ש"ח~)

LazyCat

Recommended Posts

טוב ירדה לי (קצת) ההתלהבות מקניה של 27x3 (וכל ההשקעה הנלווית), לפעמים אני באמת נסחף בלי לשים לב.

אני אקנה רק 2 יספיק לי מעל ומעבר (בעיקר לעבודה, נסתדר עם משחקים על מסך אחד).

יש לי חלון מול המסך וחלון מצידו הימני של המסך (+טלויזיה גדולה גם מצד ימין), האם תהיה לי בעיה עם הגרסה המבריקה של המסך ?

אני שוקל אם להזמין את גרסת הלא מבריקה של המסך למשל -

http://www.ebay.com/itm/MATTE-FIRST-FSM-270YG-27-LED-S-IPS-Panel-2560x1440-16-9-WQHD-DVI-D-PC-Monitor-/230870500949?pt=Computer_Monitors&hash=item35c0f44655

או גרסה רגילה (טוענים שלגרסה זו יש מעמד יותר טוב מה- Yamakasi הפופולריים יותר) -

http://www.ebay.com/itm/Perfect-Pixel-27-Inch-LED-Qnix-QX2700-S-IPS-2560x1440-WQHD-Quad-HD-Monitor-/150866244118?pt=AU_comp_monitor&hash=item2320543216

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

שלום

אני רוצה לקנות את אחד המסכים הקוריאנים ב-EBAY

אשמח לשמוע מבעלי ניסיון אם זה מגיע ארצה ללא בעיות,

ואם צריך לשלם מע"מ או מכס

וכמובן אם מרוצים מן המסך - אני מקווה שכן.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין אותה ומסכים איתה. :) התחלת את הדיון ממחשבה על מסך "27 בודד או זוג "24 ואיכשהו הגעת כבר למצב שאתה מדמיין 3 מסכי "27 ומוכן להוציא על זה סכום שנע בין 10,000 ל15,000 (3 מסכים + שדרוג מחשב + שדרוג שולחן).

לרוב השימושים 3 מסכים עם כמות כזו של פיקסלים זה בזבוז. זה יהיה לך שימושי אולי 5% מהזמן, ובשאר הזמן סתם יהיו לך פתוחים בIDLE. למשחקים זה בכלל טמטום, כי זה מעמיד אותך במצב שבו תהיה חייב לפרנס את חברות כרטיסי המסך בסכומים של אלפי שקלים כל שנה רק כדי להיות מסוגל להריץ כזו כמות של פיקסלים במשחקים כבדים, אפילו אם תוריד את הרזולוציה של כל מסך לFHD "בלבד" (פחות מFHD וכבר נשאלת השאלה למה להשקיע במסכים כאלה). ואז תחשוב שבחמישית מההשקעה הכוללת אתה קונה טלוויזייה "42 או "47 שהיא אמנם FHD בלבד, אבל במשחקים גודל הוא חלק משמעותי מהחוויה לא פחות מרזולוציה. ואמנם לא תהיה לך זווית צפייה רחבה כמו עם 3 מסכים, אבל רק הגודל יחזק את חוויית הנוכחות במשחק.

עם כמה מהדברים אני מסכים...

אכן צריך לפרנס את חברות הכרטיסים כיוון שאני לא רואה כרטיס מסך יחיד שמריץ משחקים כבדים כמו שצריך על שלושה מסכים,אני משתמש בשני 7970.

החוויה על שלושה מסכים יותר עוצמתית מאשר על מסך אחד גדול, במיוחד במשחקי מכוניות, מה גם שממש נוח לעבוד על כל המסכים יחד ואצלי הם כן מנוצלים, גם כאשר אני לא משחק.

לשחק משחקי FPS לא ניתן על שני מסכים ואל תחשוב על זה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כמה שזה חלום רטוב 3 מסכים העלויות הנלוות לתחזוק מערכת כזאת מאוד גדולות, נראה לי שאופציה יותר שפויה תהיה לקנות מסך 46 אינצ' ומעלה שיהיה הרבה יותר קל לתחזוק ויספק חוויה גבוהה גם.

לי יש 46 אינצ' ושיושבים קרוב החוויה מאוד אינטנסיבית, השאלה היא גם מה תופס לך יותר את שדה הראייה, 3 מסכים של 24-27 או מסך 46-55

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...