שדרוג - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג

Yotam_

Recommended Posts

אז ככה.. (מה שבכוכבית זה מה שאני רוצה לשדרג)

כרגע יש לי:

AMD 1400mhz (די ברור.. לא הXP) *

ASUS A7M (לוח אם) *

DDR 256mb, אני לא זוכר כמה זה במה"צ, אבל זה אמור להיות 2100, 166 אם אני לא טועה? *

ATI 9800 pro

די בזבוז על כזה מחשב, ובגלל זה אני רוצה לשדרג.

אני לא רוצה ולא צריך איזה 3 ג'יגה הרץ, וגם לא ג'יגה ראם.

אני מחפש משהו בסביבות ה2500 מה"צ, לוח אם שתומך בAGP 8X (זאת הבעיה העיקרית עם הנוחכי), ואין לי ממש מושג לגבי ,

אבל 256 לא יחזיק עוד הרבה כנראה.

כמובן.. בעית התקציב, כמה פחות ככה טוב. אני לא מעוניין בהצעות\רעיונות להכי-הכי, כי את זה עם כל הכבוד גם אני יכול לעשות :)

כרגע אני -חושב- שזה אמור לעלות בסביבות האלף-אלף חמש מאות, אבל זה לא אומר שאם אפשר בפחות זה לא טוב.

עד כמה שידוע לי, אני לא צריך עם כל התוספות שאני לא הולך להשתמש בהן, אני לא צריך Firewire, וכנראה שגם לא RAID (אני לא ממש בטוח מה זה האמת.. אם מישהו מציע עם זה, הסבר קטן יעזור), כרטיס קול בנוי נחמד יעזור, לפי מה שהבנתי זה שיש בnforce 2 אמור להיות די טוב, או שאני טועה (כרגע אין לי כרטיס קול טוב, סתם איזה soundblaster ישן)

תודה רבה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממך הבנתי שיש לך כבר 256זיכרון 2100. הוא לא יתאים למחשב שאני נותן כאן , תוכל למכור אותו.

את הRADEON 9800PRO אני מבין שכבר יש לך , אז הנה שידרוג , לוח אם+מעבד+זיכרון :

מעבדי ?AMD? Price Units Total

Athlon XP 2500+(512k 333) 550 1 550

לוחות אם למעבדי ?AMD? EPOX Price Units Total

8RDA3 (n-force2)sb,lan,USB2.0 460 1 460

זכרונות? 400 Price Units Total

512MB Infineon 470 1 470

Total price 1480 ¤

יצא בידיוק בכסף , מפרט מעולה...

קנה אותו בראש שקט... כל זה בצירוף עם הראדון 9800PRO יוצא מחשב דיי טוב(!) לטעמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה:

CPU : Athlon XP 2500+ Barton (512K, 333 Mhz) BOX CPU [ ¤ 628.23 ] 1

Motherboards for : Epox 8RDA+ v2.1 nForce2-400 Motherboard (Dual DDR400,AGP8X, 5.1 Dolby Sound, ATA133,1394, LAN,USB 2) [ ¤ 524.39 ] 1

Memory : - 512MB 3200 Original Memory [ ¤ 502.59 ] 1

זה יוצא ¤ 1655.2.

לא נראה לי שב8RDA3 יש SOUNDSTORM... תקנו אותי אם אני טועה. אם אתה לחוץ בתקציב קח את המפרט שמעלי.

בכל מקרה יחד עם ה9800 פרו זה יוצא מחשב לא טוב, אלא מעולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה,

אבל יש לי 2 שאלות:

יש סיבה מיוחדת שדווקא epox? (אני לא ממש מבין בלוחות אם, אני רק רוצה לדעת אם יש איזה שהם הבדלים, למרות שברור לי שהתייחסת למחיר, אז כנראה הוא נחשב זול?)

ובקשר לזיכרון, מה המהירות של זה שנתת? ולא עדיף 2 של 256? (אני לא ממש יודע מה יהיה ההבדל, אז סליחה אם זאת שאלה סתמית, רק לפי מה שהבנתי בלוחות של nforce2 אמור להיות שיפור כלשהו)

עריכה 2:

השאלות הם לשני ההצעות, חוץ מהשאלה של המהירות שהיא בקשר לזכרונות הראשונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במערכות של את'לון אין כמעט שיפור. עדיף לחסוך את הכסף. אם זה היה , היה שיפור שהיה מצדיק את ההשקעה של העוד 50 ש"ח.

בקשר לEPOX:

הלוחות שלהם טובים מאוד ביחס למחיר שלהם. אני לא מכיר לוחות יותר טובים במחיר הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי המפרט שלי יותר טוב....

אפילו שהלוח בלי SOUNDSTORM ובלי FIREWIRE... הוא לא צריך את זה הוא אמר... וגם ככה ברוב הלוחות היום הכרטיסי קול בסדר גמור ולא צריך יותר מידי...

בוא נעשה קצת סדר , הלוחות של איפוקס הם לוחות מעולים גם לאינטל וגם לAMD , היא אחת החברות המובילות ומכוון כך שמנו לך לוחות שלהם.

בקשר ל2סטיקים של 256 , אני יסביר , בAMD הAthlon XP השיפור הוא בסביבות ה2-5אחוזים מכוון שהמעבד עצמו לא תומך בDual Channel ולא מאפשר את הכפלת רוחב הפס.

באינטל המעבד כן מאפשר את זה ובכך מעלה את מהירות הזיכרונות והמעבד , אבל לא בצורה דרסטית... זהו לעת עתה.

המפרט שנתתי יהיה מצויין וטוב גם לאוברקלוקינג! לך על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי מה האחרים כתבו אבל לדעתי על תשדרג כלום ביינתים...

חכה קצת... שיצא משהו חדש..לוחות חדשים שיתמחו בפורמטים החדשים..

ושמעבדים של ה 64bit קצת יותר יוזלו....

כי המחשב שלך לפי מה שראיתי יכול לסחוב עוד איזה חודשיים שלוש

יש לך אחלה כרטיס מסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה מפרט ממני:

Athlon XP 2500+(512k 333 - 550 NIS

GIGABYTE 7VT600-L (KT600) lan - 380NIS

Geil - 512 Ultra 333Mhz - 626 NIS

המחשב הזה כמובן לא מיודע לOC אבל אם אתה לא מתכוון לעשות OC זה המחשב הטוב ביותר שאתה יכול לבנות במחיר הזה...

הזיכרונות הם CL2 והמהירות שלהם נמוכה יותר (333) רק שתדע שה333 טוב יותר עם מחשבי הAMD שמהירות הבאס שלהם היא 333 לכן זה עדיף על ה400 ולכן גם תוכל לקחת זיכרונות איכותיים יותר באותו מחיר של ה400 הגרועים יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא המחשב הטוב ביותר אשר ניתן לבנות בתקציב. זה יהיה טוב יותר:

CPU : AMD Athlon XP 2500+ Barton (512K, 333 Mhz) BOX CPU [ ¤ 628.23 ] 1

Motherboards for AMD : NF7 v2.0 nForce2 Motherboard (ATA133, DDR400, AGPx8, 5.1 Sound, USB 2.0) [ ¤ 456.9 ] 1

Memory : - 512MB 3200 Original Memory [ ¤ 502.59 ] 1

Subtotal : ¤ 1587.72

לוח האם מבוסס צ'יפסט מהיר יותר ולכן ביצועיו טובים יותר. אמנם 333MHZ בזכרונות נותנים ביצועים טובים יותר אך גם זאת בכ-1%-2%. במהירות 400MHZ נותנים אופציה לעשות OC מינימלי-בינוני בעתיד ללא תוספת מחיר. אין שום סיבה לקחת יקרים כל כך של GEIL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח אם מבוסס KT600 הוא בעל ביצועים דומים ללוח מבוסס NFORCE2 אבל הוא זול יותר וגם מספיק סטיק 1 של ולכן זה יוצא הרבה יותר זול ועם ההפרש אפשר לקנות הרבה יותר טוב...! הייתי מביא את הבנצ'מק שמראה את הביצועים אבל אין לי כח לחפש אותו עכשיו...

וכמו שאמרתי שזה לא לOC כי נראה שהוא לא מתכוון לעשות OC לכן עדיף לקחת איכותי יותר שיעבוד טוב יותר מאשר מהיר יותר אבל פחות איכותי שיעבוד פחות טוב אם הוא לא עושה OC...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרשי הביצועים בין KT600 ל-NFORCE2 די גדולים ומצידקים את השקעת ה-40 השקלים הנוספים:

http://www.overclockers.co.nz/ocnz/review.php?id=03boardkt600000gigabytekt6000000105

לעומת זאת, הוספת 100 ש"ח עבור תוספת זניחה שנותן ה-CAS2 אינה משתלמת כלל. מה ז"א הזכרונות של GEIL יעבדו יותר טוב? יש 2 מצבים: 1. עובד. 2. לא עובד. אין באמצע.

http://www.aceshardware.com/read.jsp?id=60000306

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...