מה אתם אומרים על המכשיר הזה לאדם מבוגר התקציב בסביבות 1000-1200 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על המכשיר הזה לאדם מבוגר התקציב בסביבות 1000-1200

hezi508

Recommended Posts

אני מחפש סמארטפון לא יקר לאבא שלי וראיתי את הפרסום הזה בבאג מה אתם אומרים

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=13377

תודה

טוב הפרסום חזר

http://xtreamermobile.co.il/

המטרה מכשיר לאבא שלי קצת לא רואה טוב מקרוב אז המסך הגדול מדבר אלי ולא זקוק לרזולוציה מטורפת, השימושים הם די בסיסיים שיחות כמובן, נורמלית, , ווטסאפ, וויז וכו' לא משחקים או משהו מיוחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא אם כן לאבא שלך לא אכפת להסתובב עם מטען כל הזמן, לא אכפת לו שהמסך יהיה ממש גרוע(WVGA בגלקסי 2 נותן צפיפות פיקסלים של 216, אז כאן...), לא אכפת לו שהמכשיר יהיה די איטי, ולא אכפת לו שזה חתיכת בלטה ובכללי לזרוק 1000 שח לפח אז כן שיקנה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אוקיי.

אתחיל בהערה כללית על המכשיר שהבאת- הסוללה שלו תיגמרא תוך שעתיים. זה אחד המכשירים המגוחחים ביותר שראיתי מימיי, והוא פשוט כתם שחור ומטונף על השם של Xtreamer.

בחריגה קלה (מאוד), אני ממליץ בחום רב על Sony Xperia Sola (החל מ-1,263 ₪) : המכשיר המשלם ביותר כיום מבין המכשירים הזולים.

במידה ולא ניתן לחרוג, אפשר ללכת על Sony Xperia U (החל מ-1,190 ₪) או על Sony Ericsson Xperia Ray (החל מ-1,143 ₪) [עדיף ה-U].

אפשרות נוספת, אך הרבה פחות מומלצת, בעיקר בלי התעסקויות במכשיר, היא Motorola Defy Plus (החל מ-1,074 ₪), שאולי לא יזכה בשום פרס עבור ביצועים, אבל יש לו מסך טוב וגדול, ועמידות יוצא דופן. זהו אחד המכשירים העמידים ביותר שיש.

** אבל המכשירים האחרים מומלצים הרבה יותר. זהו מכשיר עתיק כבר במונחי עולם הגאדג'טים, והוא חלש באופן מעורר חמלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תודה על הזרה בחרתי במכשיר של XTREAMER בגלל גודל המסך ולכן גם ההצעות שריבלתי פחות מתאימות ,

המכשיר מיועד לאבא שלי שכבר לא רואה טוב מקרוב ולכן מחפש מכשיר עם מסך גדול אולי הפתרון הוא לעלות בתקציב ולקנות נוט מהדגם הראשון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...