חלונות 8 ב 40 דולר - עמוד 20 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלונות 8 ב 40 דולר

Ivan

Recommended Posts

^בשביל לסגור אפליקצייה אפשר בזמן שאתה בתוך אפליקציה לגרור מהקצה העליון באמצע המסע לחלק התחתון במסך ובכך סגרת את האפליקציה או ללחוץ על התחל ואז להזיז את הסמן לקצה בפינה הימנית או השמאלית במסך בהתאם לשפת מערכת ההפעלה ואז להוריד את הסמן מעט למטה יפתח תפריט ואז פשוט ללחוץ קליק ימני על אותה אפליקציה ואז ללחוץ על סגור(זה רק נשמע ארוך בפועל זה קצר) או להשתמש בקיצור המקשים Winkey + Tab ואז קליק ימני על האפליקציה ואז ללחוץ על סגור.

קיצורי מקשים - חלונות 8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 313
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בקיצור, סיבכו לנו תחיים.

האם יש דרך להחזיר את ההתחל הישן ?

עוד דבר, ראיתי שהווינדוס לא עבר אקטיבציה - ניסיתי להכניס את הסיריאל והוא אמר לי שניתן להשתמש בסיריאל רק לשדרוג...

מה אני עושה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, סיבכו לנו תחיים.

האם יש דרך להחזיר את ההתחל הישן ?

עוד דבר, ראיתי שהווינדוס לא עבר אקטיבציה - ניסיתי להכניס את הסיריאל והוא אמר לי שניתן להשתמש בסיריאל רק לשדרוג...

מה אני עושה ?

תקרא קצת אחורה או שתעזר בחיפוש יש דרך להתקין התקנה נקיה. לגבי תפריט ההתחל אני הכי אהבתי את ה- StartIsBack. אבל אני חושב ש- MS תחזיר את ההתחל בעדכון הגדול הבא (אחרי שספגה כלכך תגובות שליליות בנושא מכל מקור אפשרי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנה מחדש על 8 נחשבת כפרמוט

ככה שאתה לא צריך להתקין 7, תתקין שוב פעם 8 ואז המערכת תעלה מאוקטבת

בנוסף, פרסמו פה בדיון תיקון פשוט למי שעשה התקנה נקייה

אני חושב שזה היה בסביבות עמוד 23

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 64 ביט WIN7 ואני שוקל לשדרג ל-WIN8. האם כדאי? בסך הכל לא רע לי אבל אני תמה מה ארוויח ומה אפסיד. האם מישהו יכול לתת לי בבקשה תקציר? קראתי רק חלק מהעמודים ולא מצאתי תקציר שכזה.

אגב, בכלל יש ב-WIN8 הבדל בין 32 ביט ו-64 ביט?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע ..

אז בעצם חזרנו להודעה הראשונה ולכותרת windows8 בארבעים דולר !

לא!

נכנסתי לקישור שנתנו פה בדפים הקודמים להנחה,הכנסתי כל מיני פרטים שם,בלי סיריאל קודם!!

קיבלתי הנחה ל15 דולר וכרגע אני מוריד,בשום מקום לא התבקשתי להכניס סיראיל של 7,למרות שיש לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיין עובד..

יש למישהו מושג לכמה זמן תקף הקופון שקיבלתי?

עריכה

אני צריך לקרוא את האותיות הקטנות לפני שאני כותב תגובות :P

*Offer valid June 2, 2012 through January 31, 2013

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...