חלונות 8 ב 40 דולר - עמוד 19 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלונות 8 ב 40 דולר

Ivan

Recommended Posts

• תגובות 313
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לaki על השאלה הקודמת

לכל מי שלא היה בטוח או לא קרא לעומק את הדיון אז כמה דברים חשובים.

1. בגירסא שעלותה 15 דולר - אפשרי להתקין וינדוס 8 התקנה נקייה ללא צורך בקבצי מערכת

2.הבעיה היחידה שתיהיה היא שלא תצליחו לאקטב אותו (אחרי שהוינדוס פועל ותקין כבר) והפיתרון לזה הוא נורא פשוט בשינוי ערך

להסבר :

http://www.techbeast.net/2012/10/26/windows-8-clean-installation-with-an-upgrade-license/

אני אישית קניתי את הגירסא של ה15 דולר והתקנתי על דיסק בעל 2 מחיצות האחת מקינטוש והשנייה וינדוס 8 והכל פועל ! בהצלחה

לגבי הקוד קידום מכירות שקיבלת הוא נותן לך לקנות את החלונות 8 Pro ב14.99$ וזהו בהתקנה נקייה או שדרוג(צריך 20GB פנויים) אין צורך בכלום חוץ ממפתח המוצר שרכשת, לגבי התקנה נקייה בעתיד אחרי שכבר השתמשת במפתח המוצר אני מניח שתצטרך לבצע הפעלה טלפונית, היה פה בדיון שאלה דומה.

רגע אם אני מתקין אותה כרגע על המחשב הנוכחי, ובעתיד קונה מחשב אחר - אני לא אוכל להשתמש באותו רשיון? מה זו השטות הזו?

תוכל לבקש ממיקרוסופט לבצע העברת רישיון.

כנראה תצטרך פעם ראשונה להשתמש במענה הטלפוני. או שתקנה כבר עכשיו עוד רשיון ב60₪ :P

Windows 8 Product Key invalid after PC format? - asked on November 11, 2012

1. Press key + X then click Run, then type: slui.exe 4

2. Next press the 'ENTER' key

3. Select your 'Country' from the list.

4. Choose the 'Phone Activation' option.

5. Stay on the phone (do not select/press any options) and wait for a person to help you with activation.

6. Explain your problem clearly to the support person.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב ה64 צריך להיות כ 3.6 ג׳יגה

יש מצב והייתי בסיפור הזה בעמוד 10 , מי שמוריד דרך מסייע השדרוג של חלונות 8 את גרסת הx64 מקבל קובץ ISO בגודל 2.63GB ואם טוענים לכונן וירטואלי או צורבים לדיסק ובודקים את המאפיינים רואים 2.62GB .

נורא פשוט לפי גודל קובץ הISO.

2,632,460,288 byte = לx86

3,581,853,696 byte = לx64

לי למשל מסייע השדרוג של Windows 8 הוריד את גרסת הx86 למרות שאני על x64 וגם בסקירה שלפני הקנייה היה כתוב לי Windows 8 Pro 2GB ואני דיי בספק אם למישהו פה בדיון זה הוריד את גרסת הx64 לאחר הרכישה כי הוא גם לא מאפשר בחירה.לי זה אומר שפשוט טעית והורדת את גרסת הx86 .

מסתבר שאתה צודק בדקתי את הISO(שהוא אגב באותו נפח כמו שלך) ולפי קובץ הautorun.inf שלי גם בגרסת הx64 למרות שעדיין מוזר לי שהוא שוקל 2.62GB ובגרסת ה64 ביט(כאשר ההורדה מתבצעת בעזרת Windows 8 Upgrade Assistant) אבל כאשר ההורדה מתבצעת ממקורות אחרים ההורדה שוקלת מעל 2.62GB . http://www.mydigitallife.info/download-windows-8-professional-rtm-x86-x64-leaked-iso/

וגם יש לי את הגרסאות האלו + הגרסה שהורדתי בעזרת הWindows 8 Upgrade Assistant רק מוזר לי למה גרסת ה64 ביט שהורדתי ממיקרוסופט שוקלת 2.62 בעוד שאותה גרסה שלא הורדה ממיקרוסופט שוקלת 3+, משהו אמור להיות שונה בין הגרסאות האלו ???

באותו הקשר בפורום של mydigitallife בדיון דומה(Windows 8 $14.99 Upgrade Code is Now available) מישהו נוסף תהה לגבי העניין שנפח קובץ הISO בגרסת ה64 ביט קטן.

http://forums.mydigitallife.info/printthread.php?t=38524&pp=10&page=15

TheUnholySmurf

The ISO file is so small, only 2.63GB.

I hope this is the x64 ISO i downloaded when I bought the upgrade.[/q][/q]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי על המחשב היה מותקן .

בכל מקרה לא הייתה בעיה.

אבל יש לי באג...עוד מישהו לא מצליח להחליף ערכת נושא ?

עוד דבר מעצבן :

נכנסתי מה"התחל" למייל...איך לעזאזל יוצאים משם ????? הצלחתי רק עם ALT+F4 או עם לעבור חלון.. או עם הטאסק מנג'ר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...