Apple חשפה iPad 4! - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Apple חשפה iPad 4!

lev-27

Recommended Posts

אנליסט? מה הקשר בכלל? אני כתבתי על חווית השימוש האישית שלי עם נקסוס 7 שקניתי לאבא. לדעתי מסך 7 אינץ קטן מידי לחווית שימוש טובה. זה הכל. בנוגע לחקר שוק אל תדאג לאפל יש אנליסטים וחוקרים מאוד מוכשרים. המציאות מוכיחה שהם יודעים לעשות את מלאכתם יותר טוב מגוגל ומיקרוסופט יחד.

לשאלתך אני מעדיף אנדרואיד ומחזיק במכשיר Note 2, אבל אין ספק שאייפד מיני יהיה מוצר הרבה יותר מגובש בהשוואה לנקסוס 7. מגובש = חווית שימוש יותר טובה. מסך ב-2.5 ס"מ יותר גדול בהשוואה לנקסוס 7 בלי לפגוע במימדים של המכשיר, מעטפת אלומיניום, סוללה 10 שעות, 2 מצלמות, הרבה יותר אפליקציות. אם זה שווה תוספת 80$? לדעתי כן. כנראה נקסוס 7 יוחלף באייפד מיני. כנראה אקח עוד אייפד מיני בשבילי.

אוייי, הפרצוף של בעלי האייפד 3... אויייי. איזה יום מאושר. לפעמים אי אפשר שלא לאהוב את עפל.

תסתכל על סמסונג, , , סוני ורבים אחרים לפני שאתה מתחיל לחגוג. לפחות חיכו חצי שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
תסתכל על סמסונג, , , סוני ורבים אחרים לפני שאתה מתחיל לחגוג. לפחות חיכו חצי שנה.

נסחפת. האחרות לא מהססות להפגיז בבזיונות, אבל עפל שיחקו אותה היום. בעלי האייפון 5 צריכים ככל הנראה גם להתחיל לחשוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא צריכים לחשוש כי 5 יקבל עדכונים שוטפים ב-3 השנים הקרובות. רוב מכשירי נזנחים כעבור שנה. כשגוגל מוציאים עדכון לוקח בערך 3-4 חודשים (במקרה הטוב) עד שהוא מגיע למכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניינים מאוד. מצחיק איך אתה מזלזל ברכושי . אני מכיר מהעבודה רופאים, מהנדסים, רואי חשבון, אנשי עסקים, בעלי חברות מצליחות שקונים מוצרים של . כ-ו-ל-ם טיפשים ורק אתה חכם, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשאלתך אני מעדיף אנדרואיד ומחזיק במכשיר Note 2, אבל אין ספק שאייפד מיני יהיה מוצר הרבה יותר מגובש בהשוואה לנקסוס 7. מגובש = חווית שימוש יותר טובה. מסך ב-2.5 ס"מ יותר גדול בהשוואה לנקסוס 7 בלי לפגוע במימדים של המכשיר, מעטפת אלומיניום, סוללה 10 שעות, 2 מצלמות, הרבה יותר אפליקציות. אם זה שווה תוספת 80$? לדעתי כן. כנראה נקסוס 7 יוחלף באייפד מיני. כנראה אקח עוד מיני בשבילי.

וואו, עוד לא יצא וכבר יש לו חווית שימוש עליונה... זה מעניין :)

רק קח בחשבון שמעטפת אלומיניום יוקרתית שוקלת יותר ועלולה, בתכנון לקוי, ליצר בעיות עם ו-WiFi (לך תדע איזה באג מתכננת הפעם :lol:). שלא תבין אותי לא נכון- זה באמת יפה מאוד ויוקרתי מאחור, האלומיניום הזה, אבל תוספת המסה והמחיר לא טובות לכולם (וזה פאקינג 80 דולר= 320 שקל=בערך קניות שבועיות בסופר הקרוב אלי).

דרך אגב, יש פגיעה קלה במימדים, אבל ניחא:

ipadmini_0567.jpg

מעניינים מאוד. מצחיק איך אתה מזלזל ברכושי . אני מכיר מהעבודה רופאים, מהנדסים, רואי חשבון, אנשי עסקים, בעלי חברות מצליחות שקונים מוצרים של . כ-ו-ל-ם טיפשים ורק אתה חכם, נכון?

אין קשר לטיפשות. סמארטפונים וטאבלטים הם לא רק כלים, אלא גם סמלי סטאטוס ומעמד חברתיים. ומה לעשות שבעיקר מוצרי בתחום (וסדרת הגלקסי של באופן חלקי) הם המייצגים העיקריים של יכולת כלכלית גבוהה? (או לפחות עוואנטה של יכולת כזו- כמו בתחום הרכב ::))

אבל עזוב שטויות- מה עם הנקסוס- מוכר? מוכר? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם 320 שקל תוספת זה מה שמוריד אותך לקרשים אתה לא צריך לרכוש מלכתחילה. מדובר במוצר מותרות.

שאלתי את עצמי אם אתה הולך להתייחס לשורה הזו או להתמקד בעיקר :)

הייתי היום בהרצאה על חברה וכלכלה, והתחלתי לשים לב לדברים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להרבה אנשים זה זניח.

לאפל יש מספר יתרונות בשוק שאי אפשר לערער - מספר האקססוריז הנלווים (רשמיים ובמיוחד לא רשמיים) הוא ענק, וגדול פי כמה וכמה מכל מוצר אחר.

הבנתי כמה זה משמעותי כשחיפשתי לקנות מגן איכותי לגלקסי נקסוס של אחי ומספר האפשרויות קטן יחסית.

בנוסף כמות האפליקציה היעודיות לטבלט ואיכותן אצל אפל גדולה גם בהרבה מהמצב באנדרוידים (לצערי במקרה הזה, כי הייתי שמח לו המצב היה שונה)

אין סיבה להגיע עוד פעם לדיון או אנדרויד, זה שוב יגיע לדיון טיפשי שאף אחד לא צודק בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר לטיפשות. סמארטפונים וטאבלטים הם לא רק כלים, אלא גם סמלי סטאטוס ומעמד חברתיים. ומה לעשות שבעיקר מוצרי בתחום (וסדרת הגלקסי של סמסונג באופן חלקי)

סדרת הגלקסי בטאבלטים כרגע היא בעיקר סמל לאנשים שנפלו בפח של חברות הסלולר שדחפו להם סוג ב'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...