כל הזמן נכנסים לי לרשת ואני לא יודע איך לפתור את זה - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל הזמן נכנסים לי לרשת ואני לא יודע איך לפתור את זה

blancman

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

- את הסיסמה לא שיתפתי עם אף אחד. עשיתי קופי-פייסט חד פעמית לאייפון ולמחשב של אמא שלי

- כשפורצים לי לרשת זה בד"כ כשאחי לא נמצא בבית (הרי מישהו מתחזה עם הכתובת מאק של האייפון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התיאור שלך, סביר שפשוט זה זוכר אחיך התחבר, ועם הזמן הראוטר נהיה איטי בלי קשר.

האם הכתובת של אחיך חוזרת גם לאחר איפוס הנתב לחלוטין, אך לפני שהוא חזר הביתה?

כי לפי האבטחה שעשית, מאוד מאוד לא סביר שפורצים לך, כי באמת צריך להשקיע (ומה הסבירות שאחד השכנים שתל לך קיילוגר במחשב..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות משהו מאוד פשוט

לנתק את המודם לחודש אחד ,ולהתחבר רק חוטית ,נכון שהמשפחה תיצתרך לחיות רק עם מחשב אחד לגלישה באותו החודש

אבל שהטפיל (במיקרה שיש ) יבין שאין לא דרך ליתחבר אליך הוא יעבור לקורבן הבא או ירכוש חבילת משלו

במיקרה שאין טפיל תוכל לפחות לדעת שהבעיה היא אחרת ותחפש פיתרון לזה בתשתית או ספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עכשיו כל השכונה פורצת לך לאינטרנט ( :s05: )

שלושה דפים כבר באו אנשים שמבינים ,שאומרים לך לעשות צעדים מסוימים ואתה מתעלם מהם וממשיך בשלך .

הנה רעיון מטורף 1 : תבטל את הגישה של אחיך ומתי שהוא חוזר תפעיל אותה .

הנה רעיון מטורף 2 : תחליף את הכתובת מאק של אחיך .

מה עשית עד עכשיו מכל מה שהציעו לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש מצחיק!

זה שבמשך 3 עמודים הציעו לי פתרונות זה טוב ויפה, ואני באמת מעריך את הנסיון והרצון הטוב שלכם לעזור לי, אבל מכל הפתרונות שהציעו כאן - או שניסיתי אותם ולא עזרו, או שלא פרקטי בשבילי לבצע אותם. אני למשל לא יכול לבטל את הגישה לאינטרנט כי יש עוד אנשים בבית חוץ ממני!

אגב, כתובת מאק אי אפשר להחליף מאחר והיא כתובת פיזית שצרובה בכרטיס רשת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...